SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPiced hAM, czyli mielonka do towarzystwa :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
u mnie tez deszcz ale w nosie mam szczęście mnie rozpiera że chodzę sama bez pomocy, mogę sobie sama szklanke przyniesc do pokoju i juz mnie nie rozrywa od srodka po wczorajszych atakach @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to tak samo jak do teściowej do szkoły w ramach jakiegoś projektu przywieźli żelki z witaminami i tranem.
zadyma, bo nie podasz dziecku bez zgody rodzica a przywieżli im tego pół tony!! Do małej wiejskiej szkoły.
Rodzice wszyscy się zgodzili ale i tak tych żelków przeżreć się nie da, więc mama do innych szkół w terenie napisała że się podzieli. No i przyjechali, pobrali w wiaderka ... ale w żadnej innej szkole nie są rozdawane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja ominęłam wszystkie najgorsze nawalnice :D ale i tak wybrudzona jestem :D oby przestało padac popołudniu plisss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
a ja dzisiaj kupiłam 2 kg ryb z przeznaczeniem do mielenia... skrawki połamane soli i dorsza...po 10zł/kg... no to Polska właśnie... kombinuje jak koń pod górę żeby budzet dopiąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
co można zrobić z wiadrem żelków.... NIE, co można zrobić z pól toną żelków? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
eveline
u mnie tez deszcz ale w nosie mam szczęście mnie rozpiera że chodzę sama bez pomocy, mogę sobie sama szklanke przyniesc do pokoju i juz mnie nie rozrywa od srodka po wczorajszych atakach @


Oj to dobrze! Fajnie móc wrócić do żywych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
My jeszcze mamy u siebie w kazdy wtorek fruit day i kosze z owocami stoja, raz jeden zakosił cala kisc bananów przy mnie k***a patrze na niego i mowie: MOŻE WEŹ OD RAZU WSZYSTKIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
hahahaahhaa jejku i tak macie neiźle w firmach :D u mnie trzeba pilnowac w lodowce rzeczy bo kradną warzywa itp :P mojego sie boją ruszac bo wiedzą że wyliczone :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
dziewczyny wiecie co to kod zawodu i gdzie to można znaleźć? czy tylko lekarze maja te dane?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Madeline - ostateczne starcie.

Następny temat

jakby tu to zrobić

WHEY premium