SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPiced hAM, czyli mielonka do towarzystwa :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
obliques
Nie jest źle koty moich rodziców kastrowane były i oba szczupłe tu wszytski ekoty kastrowane nie widuje grubych, owszem jak siedzi i żre cały dzień to inna sprawa, ale jak mu sie daje tyle ile powinno kotu i nie podrzuca co chwila ze stołyu pozostaje szczupły

Moja dopiero 1,5 miesiąca po sterylce, ale na razie też jest szczuplutka jak była, tylko jest wyrośnięta...na długość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Deja za to pies sąsiadów suczka -kastrowana to istna kula armatnia, starowinka juz jest bo 12lat ale mozna ja z fotelem pomylic takie szerokie ma plecy, siedzi przy stole non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
obliques
Lodzianin dziewczyny konkursowe brały by w ogole przeżyc ostatni miesiąc ale niewiele to dawało, Mariolka to kilka na raz łykała


trzeba było kupić z 1.3 te działają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
lodzianin1
obliques
Lodzianin dziewczyny konkursowe brały by w ogole przeżyc ostatni miesiąc ale niewiele to dawało, Mariolka to kilka na raz łykała


trzeba było kupić z 1.3 te działają

Show Time z IH może być?


Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-06-27 12:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
obliques
Deja za to pies sąsiadów suczka -kastrowana to istna kula armatnia, starowinka juz jest bo 12lat ale mozna ja z fotelem pomylic takie szerokie ma plecy, siedzi przy stole non stop


U mnie psy to też raczej masywne, nie grube, ale takie maja byc buldogi angielskie. Klata - marzenie. A kot jak szkielet,

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
zapewne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja szłam na kastrowanie kotów, bo to były nasze koty zanim wyjechaliśmy, przezyłam to strasznei bo to był jeszcze stary wet no i siedziałam przy tym jak on to robił wszytsko widziałam, ten widok zataczjacego sie ota był straszny teraz to komfort idziesz oddajesz kota i odbierasz pózniej,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Deja, zdrowe te twoje buldogi? one biedaki mocno zdeformowane są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
obliques
Ja szłam na kastrowanie kotów, bo to były nasze koty zanim wyjechaliśmy, przezyłam to strasznei bo to był jeszcze stary wet no i siedziałam przy tym jak on to robił wszytsko widziałam, ten widok zataczjacego sie ota był straszny teraz to komfort idziesz oddajesz kota i odbierasz pózniej,



A mi Szefowa każe kota uśpić....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Hhahahahah Corum
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Madeline - ostateczne starcie.

Następny temat

jakby tu to zrobić

WHEY premium