SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPiced hAM, czyli mielonka do towarzystwa :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
no, no
mam migdały i truskawki, obejrzę sobie jakiego hamerykańskiego seriala
miłej nauki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A ja się wypracoholizmowałam i jade do domu. Będę jeść

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478


też się zwijam w kulkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a ja wiem że z cukru nie jestem po tych 3 miesiacach z Lejdis bo się nie rozpuściłam :D a kurde cała mokra jestem i mam chyba parasol dla małych dzieci a nie bab 180 cm bo mi nawet majtki zamoczyło idę się kąąąąpać w gorącej wodzie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a mi mąż obiad zrobił.. kasza gryczana + a'la strogonoff. no zjadlam troszku no aczkolwiek WW mam już dziś 230 ku*wa mać... no nie umiem no. :( także nie wiem co na kolacje zjem :/ brokuły? kefir? jajko? ehh dobrze że zaraz na siłownię pójdę to mi jakoś tak psychicznie lżej będzie. beznadzieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
okurasei
a ja wiem że z cukru nie jestem po tych 3 miesiacach z Lejdis bo się nie rozpuściłam :D a kurde cała mokra jestem i mam chyba parasol dla małych dzieci a nie bab 180 cm bo mi nawet majtki zamoczyło idę się kąąąąpać w gorącej wodzie!!!


Oku ja mam taką wielką parasolkę dwuosobową. I w słoneczne dni pod nią łażę i się ludzie dziwnie patrzą

Posprzątałam zeżarłam skrzydełko i trochę pomidorków i od razu lepiej się mi zrobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
to ja sobie zrobiłam na szydełku taką letnią... i też się gapią :D bo co tu gadać zjawiskowa jest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
A te druty do parasolki to skąd miałaś? Chroni to przed słońcem? Bo szydełkowe to mi się takie dziurawe wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
parasolkę się obiera z materiału . no dziurawa jest, ale na słońce akurat. bo to drobne dziurki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
jejku to chyba cięzko takie coś wydziergać i trzeba DUŻO SILNEJ WOLI co nieee?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Madeline - ostateczne starcie.

Następny temat

jakby tu to zrobić

WHEY premium