SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPiced hAM, czyli mielonka do towarzystwa :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132253

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
wspaniale!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Też mam raport, za ostatnie 8,5 msca projektu, i się z partnerem użeram.
I łanna daj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja musze dziś organiczyć spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie wam, ja mam taki zapyerdol w robocie, że mózg się lasuje.. jeden plus- czas leci jak głupi, ale wieczorem mam chęć tylko leżeć
Eve łącze się w chwilowym treningowym nicnierobieniu, mini rege z powodu kolan ale tylko do piątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja muszę jeszcze sie uczyć na poprawkę :/ a tu spam! jejku fajnei dizś chłodno u mnie, Cieszę się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ja musze sie uczyc na obrone :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja muszę się uczyć niemieckiego, został mi czas do końca lipca mam ogólnie takie busy.. siłka, robota, niemiec, a dom sam się nie posprząta i żarcie samo się nie zrobi, ale... lubię to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
bleee 4 lata w liceum niemca sie uczyłam nawet czwórki miałam czasem :P i umiem głównie ich hei$e kasia, stra$enbaum to tramwaj chyba oo i ich wonne in Warshau? .... fatalny kanciasty język. wolę anglika. maturę zdawalam z angielskiego mimo ze uczylam sie sama a bylam w klasie niemieckiego :) i ocene mam lepszą jak z własnego polskiego języka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
kurrna nadal mnie wszysktie kończyny bolą po przedwczorajszym treningu.
aa no tak przeciez ja 3 serie zamiast dwoch zrobilam sie zapomniałam deko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szajka no niestety Niemcy średnio chcą po angielski gadać to dziwny naród na szczęście tam gdzie jadę (Bawaria) ludzie są bardziej swojscy niż na północy i w centrum niemiec Ja umiem niewiele więcej, uczyłam się 5 lat technikum i 3 na studiach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Madeline - ostateczne starcie.

Następny temat

jakby tu to zrobić

WHEY premium