SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST PSOS!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192759

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
no a ja znowu zjem potreningowy i ch.uj... Takie mnie spanie bierze, ale wytrzymuje te 2h jem posiłek i wtedy spać no i kur.wa teraz wstaje... boje sie o regeneracje/ a spac mi sie w ogóle nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
Dołóż więcej węgli w diecie..próbuj panować nad swoim ciałem a nie na odwrót(czyt. ciało panuje nad tb). Myślę że węgle mogłyby załatwić sprawę bo najwyraźniej brakuje Ci energii.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
wiem ze nie to samo, z matmą nie było najgorzej hehe to według powiedzenia "kto pierwszej wypłaty nie przepieje, drugiej nie dożyje"

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
gdybym dodal choć z 1g/1kg masy ww to zaczlo by mnie ostro podlewać... taki organizm..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ja tu mam problemy a ty sasiad tylko o piciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
Pieniądze to nie wszystko ale za to ile wspomnień mam he..
Buli ~~ wejdź na bombę, ona wszystko załatwi

Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2011-12-29 02:23:53

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no dokładnie, kasa przychodzi i odchodzi (to w szczególności) a wspomnienia zostają, chociaż nie raz nie kompletne

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
jestem na bombie( mono, pp) xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
To jest bombeczka
Sasiad~~ zdarzają sie luki, nie powiem że nie

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
może spróbuje na siłke z rana chodzić... ciekawe jakbym zareagował
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

A TAK Z OKAZJI ŚWIĄT :)

Następny temat

Który zestaw jest najlepszy ??

WHEY premium