SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST PSOS!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191826

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
sportowy będzie raczej dużo bardziej ogarnięty w temacie niż zwykły, i to właśnie zwykły może nagadać głupot. A jak Ci i sportowy powie ze nie możesz, to chociaż będziesz wiedział ze jednak nie możesz, i czy będziesz ciągnął dalej na właśnie ryzyko czy odpuścisz, to już zależeć będzie od Ciebie, ale zrobisz to ze świadomością

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
jak nie pójdę to się nie dowiem, a myślisz ze można skorygować trochę wadę? Słyszałem o jakimś chińczyku w warszawie podobno dobrze obeznany koleś, przede wszystkim jakieś masaże robi i podobno efektywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wie ktoś jak się ta nuta nazywa czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Zależy od wady, słyszałem ze w niektórych przypadkach wada została zmniejszona poprzez właśnie ćwiczenia i umocnienie mięśni.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
suple91 mam to nute na płycie gdzie mam nagrany set z klubu omen a płyta jest bardzo stara i tam jest tego remix, ale nie znam tytułu
Sąsiad właśnie nie wiem czy wada mi się pogorszyła czy ja teraz zacząłem zwracać na to uwagę, najgorsze jest to że kiedyś plecy mnie nie bolały a teraz bolą miedzy łopatkimi (nie zawsze) i sam nie wiem czy to mięsień czy co. Niedługo zaczną się wakacje ja pewnie pójdę na budowę i przydałby się zdrowe plecy.. Wkvrwia mnie ta szkola bo jestem dość wysoki ławki niskie i 8godzin siedzieć, schylać się do pisania i polinować pleców to nie za miłe. żeby się nie garbić to często własnie spinam mięśnie i od tego może mnie też bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Być może to tylko mięśnie, mi też nie raz coś się poyebie tak między łopatkami jak by w kręgosłupie właśnie, i boli nie raz tak ze aż powietrza nie idzie złapać "pełnym płucem" przez jakiś czas, ani się obrócić czy coś, ale jak do tą to najczęściej takie ataki łapały mnie jak się gdzieś źle ruszyłem, np. w aucie, ale nie na treningach, nie raz po MC też boli przy pełnych oddechach podobnie, ale nie tak mocno a w sumie tylko trochu. Więc nie wiem czym jest to wywołane, być może stało się to przez ćwiczenia, a być może od tak, gdybać można a i tak się nie dowiemy jak by było gdyby... kiedyś rozkminiałem ze to może od WL z mostkowaniem (bo za łepka tak robiłem, a za którymś razem zabolało mnie w tym miejscu po WL) kolega tez miał coś z kręgosłupem ponoć przez te amatorskie mostki za łepka, aby więcej.
Ale mam to rzadko jak na razie przynajmniej, na szczęście, WL już i tak od dłuższego czasu z mostkiem nie robię nawet przy maksach (raz chciałem, to nawet zapomniałem jak tylko lekki wyszedł) i jakoś nie chcę się doszukiwać przyczyn itd. po lekarzach bo wiadomo jak to jest, zawsze coś wynajdą i choroby się zaczną
Poza tym czasami boli mnie krzyż i w niektórym momencie mi w nim strzela. Sport wyniszcza

Ale jak masz coś ogólnie z kręgosłupem, jak piszesz ze masz skoliozę to jednak lepiej zasięgnąć opinii specjalisty.

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2012-04-10 02:33:22

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
ja na treningach nigdy nie czuje kręgosłupa, nawet ten ból ustaje gdy już się rozgrzeję i wchodzę na siłownie. Jedynie raz chyba sobie mięsień naciągnąłem jak robiłem ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki ale po 2tyg przeszło.
Mostek robię od jakiegoś czasu i też tak zacząłem myśleć ze to od mostka. Ale mostek robię ledwo widoczny przez to że mam kręgosłup w odcinku piersiowym bardziej do tyłu a na wysokości brzucha wypięty do przodu więc jak próbuję mostek to tylko łopatki ściągnę do środka i brzuch trochę do góry więcej nie mogę. Nawet takiego mostka na ziemi nie zrobię. Ciężarami też małymi ćwiczę bo leszcz jestem. Od kilku miesięcy zauważyłem że mi lewy cyc bardziej wystaje, myślę kvrwa co jest większy lewy urósł? ale okazało się że mam lewą część klatki piersiowej bardziej wystającą, można to wyczuć nad mostkiem. Kiedyś na bank tego nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
atu777
suple91 mam to nute na płycie gdzie mam nagrany set z klubu omen a płyta jest bardzo stara i tam jest tego remix, ale nie znam tytułu
Sąsiad właśnie nie wiem czy wada mi się pogorszyła czy ja teraz zacząłem zwracać na to uwagę, najgorsze jest to że kiedyś plecy mnie nie bolały a teraz bolą miedzy łopatkimi (nie zawsze) i sam nie wiem czy to mięsień czy co. Niedługo zaczną się wakacje ja pewnie pójdę na budowę i przydałby się zdrowe plecy.. Wkvrwia mnie ta szkola bo jestem dość wysoki ławki niskie i 8godzin siedzieć, schylać się do pisania i polinować pleców to nie za miłe. żeby się nie garbić to często własnie spinam mięśnie i od tego może mnie też bolą


atu777 a mógłbyś tą nutę gdzieś załączyć do pobrania,był bym wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
wrzuć na zippy, może pomoge jak w secie z omena jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Panowie szukam taniego jabłczanu w proszku do cyklu na Pure power, co w tej chwili najciekawiej wychodzi? Ostatnio sypałem RX Golda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

A TAK Z OKAZJI ŚWIĄT :)

Następny temat

Który zestaw jest najlepszy ??

WHEY premium