SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słabe wyniki na klatke

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
polega na tym że w ćwiczeniach na klatkę piersiową stanąłem z wynikami, tzn. od pewnego czasu nie mogę więcej wycisnąć, porostu nie mam siły, na skosie wyciskam max 60 kg :( co prawda z pomocą ale 10 razy cisnę, ale jak dołożę te pre kilo to kicha, zabija mnie ciężar, na płaskiej cisnę max 70 kg, też z pomocą, dodam że ważę 65 kilo ;/ i więcej nie podniosę , bez pomocy pocisnę te 60, jak to jest że na inne mięśnie wyniki moje rosą co widzę doskonale wykonując ćwiczenia i dokładając ciężar, a na klatkę nic, stoję i ani nic nie drga :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
alerum-to jest dzial dla poczatkujacych.
na takie zaawansowane techniki przyjdzie jeszcze czas.
pozdrawiam.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Czasami sprobuj uzyc wyszukiwarki pewnie cos sie znajdzie. A tak pozatym moze zobacz tutaj dosyc ciekawy post jak mozna sobie pomoc w wyciskaniu.
https://www.sfd.pl/Wskazówki,_jak_wyciskać!-t314094.html
pozdro

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Jeżeli trenujesz klatę z tricepsem razem to rozdziel trening na jakiś czas. Mnie to pomogło. Ile razy w tygodniu męczysz tą klatę? Wystarczy raz w tygodniu za to porządnie!

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1187
mozliwe ze to objawy przetrenowania, daj twoim miesniom moze troszke odpoczac i bedzie git, oczywiscie poczekaj jeszcze na porady ekspertow takich jak krzych666

pozdro

jakbys sie nie obrocil zawsze ci sie ktos do dupy dobierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
ten link niewiele mi tu pomógł, co do treningu to ćwiczę klatkę razem z tricepsem, na klatkę robie 4 serie z progresja na skośnej, 3 z progresja na płaskiej, 4 rozpiętki na płasko i 3 na maszynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
bo musisz zmieniac cwiczenia co 2 miesiace np:
robisz na klatke:
-plaska na sztandze
-skosna na hantlach
-rozpietki na skosie

to po 2 miesiacach zastosuj.
-skosna lawke sztange
-plaska hantle
-plaska rozpietki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
o jesli chodzi o krzych666 to on napisal wyrazniej jeden artykul odnoszacy sie do klatki tam masz wszystko napisane wyraznie
https://www.sfd.pl/Godzilla_kontra_klatka_piersiowa_:_-t269838.html

i kto wie moze to przetrenowanie nastepnym razem rob po 3 serie i 3 cwiczenia na klatke tak samo plecy i barki a na tricepsy i bicepsy po 2 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
Z tyn artykułem się zapoznałem, jest spox, ale co mają do tego inne partie, bicepsy, tric, plecy, nogi, barki - wszystko ładnie idzie, ciężar zwiększam idzie łądnie, ale klatka nie i tu jest właśnie zonk,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
no to reszty nie ruszaj tylko klatke staraj sie zmieniac a napisz jeszcze jak cwiczyles ta klatke zmieniales cos czy nie?? tylko szczerze bym prosil :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 656
trening taki ostatnio mam

na skosie 4x12,10,8,6
na płasko 3x 12,10,8
rozpiętki na płasko 4x10
rozpiętki na maszynie 3x10

wcześniej jechałem

płaska 4x 12,10,8,6
na skośnej 3x12,10,8 (tu czasami sztangielkami)
głową w dół 3x12,10,8 - tego już nie robie bo mi strasznie ciśnienie skakało po tym ;/
i rozpiętki an maszynie 4x 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208486
Na pierwszy rzut oka widac czemu masz zastoj na klacie. Nie mozesz przekroczyc pewnego ciezaru, poniewaz trenujesz za ciezko, piszesz, ze robisz cwiczenia z pomoca. Przestan robic powtorzenia wymuszone, bo przynosza one w tym przypadku same szkody. Uwierz mi, miałem tak samo(BTW nawrocily mnie arty WODYNA, teraz ide do przodu)


Jestes przetrenowany fizycznie i psychicznie(widze ze mocno frustruje Cie to ze nie mozesz poprawic wyniku na plaskiej heheh)

Proponuje:
1. Zrobic 9-12 dni wolnego od treningow, taki odstep powinno sie robic miedzy kazdym cyklem treningowym

2. Cofnac sie z ciezarami tzn. Zacznij cykl od mniejszych ciezarow, niz cwiczyles dotychczas, dodawaj co trening obciazenie, kiedy dojdziesz do upadku sprawdz maxa i znowu przerwa



Jesli masz maly staz nie stosuj jeszcze zadnych typowych planow na poprawe sily w wyciskaniu lezac.


Mozesz wyprobowac HST, o tym rodzaju treningu jest wiele artykulow w Alternatywnej Drodze. Jesli zastosujesz sie do zalecen opisanych w artykulach, w ktorych wszystko bedziesz mial podane "na tacy" to nie ma mowy, zeby klata sie nie ruszyla.


Ten art WODYNA moze tez byc niezwykle pomocny https://www.sfd.pl/CYKL_PRIORYTETOWY_:_KLATA-t289833.html

Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2007-12-06 23:03:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdazyc do wakacji:)

Następny temat

masa

WHEY premium