SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyciskanie na klatke

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2204
Witam
Mam takie pytanie , czy prawidlowa technika wyciskania pozwoli mi wiecej wziasc na klatke? Bo sila idzie w innych partiach miesniowych , w klatce tez , bo robie trening domatora, dostep na silke nie za bardzo , i robie coraz wiecej pompek roznych wariantow , coraz latwiej mi to przychodzi , a na sztandze jakos nie moge podniesc , stoje w miejscu.

I do it because i can,
I can beacuse i want to,
I want to because you said i couldn't

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy od treningu jaki robisz robiac popmki robisz bardziej trening wytrzymalosciowy a nie silowy. Sily tez przyjdzie ale malo
trening na sle robisz z duzymi obciazeniami malo powtózen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2204
ale ja robie hip-pushups , sa najciezsze z pompek , i robie ich coraz wiecej wiec sila idzie , a na sztandze nie wiem dlaczego nie , osobiscie mysle ze za rzadko na silke uczeszczam i nie mam techniki wyrobionej , bo wydaje mi sie ze te ciezary na klate samymi rekoma podnosze dlatego tak ciezko mi idzie , jak myslicie?

EDIT: W sumie o podnoszeniu sztangi nie moge tu napisac , bo za malo chodze na silownie ,

Zmieniony przez - Kolor2008 w dniu 2009-01-19 16:55:39

I do it because i can,
I can beacuse i want to,
I want to because you said i couldn't

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy podnoszeniu na klate owszem pracuja rece tric barki.. ale klata terz pracuje ito duzo zalezy od powtózen jezeli robisz te pompki to musza byc tak ciezkie zebys np w serii zrobil tylko 4 powtózenia a napisales ze coraz wiecej ich robisz wiec napisz ile robisz bo jak 12 i wyzej to jest to tren wytrzymalosciowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2204
w seriach robie po 6-10 razy , zaleznie od dnia , staram sie jak najdokladniej technicznie , a tu masz filmik z tymi pompkami ->

<-

I do it because i can,
I can beacuse i want to,
I want to because you said i couldn't

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to cwiczenie co robi ten pan i ty to cwiczenia typowo na triceps na klate tez kladzie nacisk ale na trica wiekrzy a on napewno tymi pompkami nie zbudowal tej klaty i jeszcze jak by mówił po polsku co do powtózen typowo masowe robi sie od 6do 12 powtózen a silke mniejszymi np 4 dobrze jak bys czyms obciazal plecy a wracajac do tych pompek na filmiku o wiele lepsze sa z szerszym rozstawem rak w linii z z barkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2204
akurat ten pan mowi , że przy tych pompkach prawie balansujemy cialem i prawie 100% wagi naszego ciala spoczywa na klatce , a chyba sie zna bo cwiczy ponad 20 lat.

I do it because i can,
I can beacuse i want to,
I want to because you said i couldn't

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to masz przyklad co mozna osiagnoc tymi pompkami dla porównania pudzian ciczy ze 14 lat i jak wyglada jak mi nie wierzysz co do tych pompek i ich nacisku poczytaj pogogluj pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2204
heh , ale glupi przyklad podales bez obrazy , ale pudzian leci na koksach , a ten typ naturalnie cwiczy

I do it because i can,
I can beacuse i want to,
I want to because you said i couldn't

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spox fakt ale i tak nie zmieniam zdania co do tych pompek zreszta jak je robisz to co bardziej czujesz trica czy klate podczas tych pompek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
Pudzian na koksach, to by mialo troche sensu ale, Greg Kovacs tez rzekomo nie bierze 'koksu'.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak efektów :( CO robić ??

Następny temat

plan

Wiecej