SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzekł Paschalis:tu czy tam -jeden ponad podziałami spam!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104518

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
carrramba
ale popatrzcie teraz, czego taki człowiek może nauczyć w kościele?
moze tolerancji i milosci blizniego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
taaa..te dewotki co potem pod sklepem obgadujo kożelanki z kościoła jaki która ma etole z lisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
jak dawałam po koledzie drobną naprawde sume w kopertce to zapytał czy nam bardziej nie trzeba..az mi sie głupio zrobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
taaa od księży aż tryska miłość i tolerancja... takich wartości nie uczą z ambony raczej ... ja tylko raz miałam do czynienia z księdzem z powołania, reszta to alkoholicy, latający na d***** i wyciagający łapę po kasę - tak po bożemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Jak byłam mała to kosciół był dla mnie postrachem,niewiedzą,tajemnicą i grożbą...taką ksiądz na wsi robił aurę,a teraz dzieci mają kosciól za nic i wiare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
u nas w kosciele w Gliwicach nie dawalo sie ksiedzu na koledzie tylko potem na mszy dawalo sie w kopercie, wiec nikt nie sprawdzal ile kto dal teraz tez ksiadz nie zaglada do koperty przy domownikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
carrramba
preria
jajaca Ci na tym oku wreszcie wyrosna to sie doigrasz,kto to slyszal okiem robic....w nos to jeszcze ujdzie ale w oko


I jak tu tego spamu nie nadrabiać....

Carramba, odgrzewasz kotleta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Push,powinien być plik PDF z najlepszymi spamowymi teksami,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
markoto
carrramba
ale popatrzcie teraz, czego taki człowiek może nauczyć w kościele?
moze tolerancji i milosci blizniego??


Oni chyba mają te swoje śluby, przysięgi czy co tam innego, więc ksiądz rozbijający rodzinę i wiążący się z facetem raczej nie wzbudza we mnie zaufania...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 śniadanie i podwieczorek na redukcji

Następny temat

Prośba o ocenę redukcyjnego planu Marty

WHEY premium