SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzekł Paschalis:tu czy tam -jeden ponad podziałami spam!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to rozstanie cos zmienilo?i co jesli mozesz powiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Preria powielasz schemat wyniesiony z domu rodzinnego, a na ten temat to ja mogę książkę napisać, bo bardzo długo przerabiałam to na terapii. Szukasz takiego samego mężczyzny jak Twój ojciec, a sama piszesz, że najwspanialszy mężczyzna to to nie jest. Skoro tak jest to ja tu wielkich nadziei niestety nie widzę, niestety. Mi zajęło wiele czasu zrozumienie co mnie ciągnie to takiego a nie innego typu facetów i jak sobie z tym poradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Wiesz, możesz spróbować mu postawić sprawę jasno. Jeśli masz gdzie (rodzina, przyjaciółka) wynieś się na kilka dni, zobacz jak zareaguje. Czy w ogóle się zaniepokoi, czy dotrze do niego, że może Cię stracić. Może to otworzy mu oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
zaczął interesowac się domem przede wszystkim, ja nie wymagam wiele, bo wiem , że duzo pracuje- zreszta z artysta ciężko się zyje...ale jak mam robić wszystko sama - to po co mi facet? zarabiam na dom , kasa mnie znim nie trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iskra14
Preria powielasz schemat wyniesiony z domu rodzinnego, a na ten temat to ja mogę książkę napisać, bo bardzo długo przerabiałam to na terapii. Szukasz takiego samego mężczyzny jak Twój ojciec, a sama piszesz, że najwspanialszy mężczyzna to to nie jest. Skoro tak jest to ja tu wielkich nadziei niestety nie widzę, niestety. Mi zajęło wiele czasu zrozumienie co mnie ciągnie to takiego a nie innego typu facetów i jak sobie z tym poradzić.



tylko ze wczesniej nie byl taki:( nie wiedzialam ze takim sie stanie... aja widze w sobie swoja matke i nie umiem tgo zwalczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hetavel
Wiesz, możesz spróbować mu postawić sprawę jasno. Jeśli masz gdzie (rodzina, przyjaciółka) wynieś się na kilka dni, zobacz jak zareaguje. Czy w ogóle się zaniepokoi, czy dotrze do niego, że może Cię stracić. Może to otworzy mu oczy


nie mam gdzie,tym bardziej z kotelem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AMiU
zaczął interesowac się domem przede wszystkim, ja nie wymagam wiele, bo wiem , że duzo pracuje- zreszta z artysta ciężko się zyje...ale jak mam robić wszystko sama - to po co mi facet? zarabiam na dom , kasa mnie znim nie trzyma


i dlugo to sie utrzymuje>? u mnie cos takiego staracza na chwile,dwie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
AMiU to na pewno byli mężczyźni co niejednokrotnie mijali mnie w poczekalni u psychoterapeuty :) a że chodziłam do indywidualnego to nie były to terapie par :D:D

Preria ludzie naprawdę nie zmieniają się pod wpływem dnia, ślubu czy innego momentu. Był taki pewnie od dawna ale dopiero od niedawna zaczęło Ci to przeszkadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Preria może pogadaj z kimś bliskim , kto zna Ciebie i jego, i może dać Ci inne spojrzenie na wasz związek. Bo raczej nie powinnaś się sugerować opiniami ludzi z forum, który nie mają dobrego poglądu na Waszą sytuację. Staram się być jak mogę obiektywna, bo sama mam wiele koleżanek, które by tylko na facetów narzekały, a nie dostrzegają, że same tych facetów do różnych stanów doprowadzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Preria założę się, że podobnie jak Twoja mama masz milion powodów, dla których nie możesz odejść od męża.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 śniadanie i podwieczorek na redukcji

Następny temat

Prośba o ocenę redukcyjnego planu Marty

WHEY premium