SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzekł Paschalis:tu czy tam -jeden ponad podziałami spam!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Musze sie znowu na etat gdzieś zatrudnić, może czasu na spam byłoby więcej Plus dzisiejszej lektury taki, ze nie cierpie na kulinarny ślinotok za to siedze na krześle ze ściśniętą doopo

Mój przysiad też coś nie teges, co prawda tyłek czuję, no może nie tak jak przy wykrokach i hiptrust ale jednak czuje. Mam natomiast problem ze spięciem brzucha i utrzymaniem równowagi. Znosi mnie na plecy i czuje, ze nie musiałabym składać się jak scyzoryk gdyby nie to, ze lece w tył. Siadam dość nisko ale w dole wszystko puszcza, mogłabym sobie tak kucać godzinami. A i jeszcze stopy, tak mi się skojarzyło z tymi talerzami Martuccy, robię stopami taki ruch jakbym chciała jak na didżejce winyle obrócic. Srodek ciężkości lekko przenosi się na zewnętrzną stronę stóp i nie wiem skąd to mi się bierze. Czy powinnam zatem zamienic przysiad na przedni lub ohs?


A tak to w ogóle to cześć wszystkim, lece po ochnasto kawo i leco oglądać te ćwiczeniowe dziwolągi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
OCHnasto kawo??? a tu jesio południa nie ma......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Nightingail, masz może, jakiegoś linka czy obrazek do tego ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
jak nie żro to pijo
czekam az mi sie sniadanie upichci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
parę postów wyżej Hexe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
czy chodzi ci o suwnicę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
O suwnicę, ale nie wiem, czy jednonóż przy moich skrzywieniach to dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam zmasakrowane kolana - ciało błyskawicznie uczy się absolutnie wszystkie ćwiczenia ciągnąć tyłkiem. Ja to skaczę z radości, jak mam zakwasy na udach - rzadkość niestety. Za to gluteus - non stop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
NO OSTATNIO było mówione, że warto jednostronnie wzmacniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
moje kolana zabijajo sisi squaty...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 śniadanie i podwieczorek na redukcji

Następny temat

Prośba o ocenę redukcyjnego planu Marty

WHEY premium