SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzekł Paschalis:tu czy tam -jeden ponad podziałami spam!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
nightingal
jakby podszedł jakiś wątły instruktor to jeszcze by i mógł bluzgi usłyszeć.

ba, krążkiem w łeb dostać by mógł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
PUSHhard
ło, niesprzątanie.. u mnie to norma.. pizgną krążki po całej siłowni, potem szukać trzeba, hantle to samo, no i sztangi: zostawi taki sztange z dużym nakładem na ziemi, to potem samemu ją robierac trzeba i na stojak zanosić... trener oczywiście takim stałym bywalcom uwagi nie zwróci.. jedyne co, to ryknie na świeżaka, że po co ona na bieżnie włazi, jak sam nie wie, czy redukuje, czy masuje?


Moi koledzy sprzątają po sobie.. Reszta - no cóż różnie to bywa..
Tylko szczęściem jest to ze ta siłka to nie jest duża, generalnie wszyscy się znają.. Taka familijna można by rzec..
Ale jak dopadnę gada co nie sprząta lub robi chlew pod prysznicem - to nie ma litości.
Najpierw upominam cicho i spokojnie - za kolejnym to już cała siłka wie kto chlew robi..

Zaj**iście działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dokładnie - jak przy wszystkich się powie to jednak obciach. I potem się słuchają.

A sterydy dziś to jak landrynki. U mnie rekordziści zaczęli brać zanim przyszli na pierwszy trening. Żeby plamy nie dać przed kolegami i żeby siła była. Cóż - szkoda słów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ważne są priorytety....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
zdarza się, że chłopaki chyba z ulicy przychodzą, bo w jeansach ćwiczą.. klatęrobią, to dres nie jest potrzebny, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
nightingal
Ale jeszcze kilka lat temu aż tak źle nie było. Ludzie się słuchali, pytali, prosili o pomoc. Teraz przychodzi stado bananowej młodzieży, która nie reaguje na głupie zaczepki trenera. A pyskować się boją chyba tylko dlatego że ja teraz ważę prawie 110 kg. jakby podszedł jakiś wątły instruktor to jeszcze by i mógł bluzgi usłyszeć.


Internety robią swoje..

Paru próbowało fikać - jeden przyjezdny kark to nawet próbował dzieciaka szarpać bo ten mu hantlę zabrał...
To już się nie oglądałam na nic - złapałam dwie piątki w ręce i wyskoczyłam do gościa..

Kolega mnie złapał i tamten zdążył zwiać..
Więcej się nie pokazał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Corum!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dla niektórych takie osoby jak ja - ćwiczące na sucho - to dziwolągi i kretyni. Bo po co tyrać tyle lat. W rok dwa można załatwić wszystko i tyle.

Ale to już odrębna historia. Kwestia zasad i wyboru.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 428 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6956
padlam jak to zobaczylam dzisiaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ooooo dobre!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 śniadanie i podwieczorek na redukcji

Następny temat

Prośba o ocenę redukcyjnego planu Marty

WHEY premium