SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba w 60 dni - realne?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2615

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

kobieta

Wiek

20lat

Waga

62

Wzrost

165

Cel treningowy

zrzucenie wagi, rzeźba

Staż treningowy na siłowni

znikomy

Uprawiane inne sporty

kiedyś judo, krav maga, pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

domowy - steperek, ławeczka do brzuszków, ciężarki 1kg x2 / siłownia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Witam. Podjęłam decyzję o zmianie swojego dotychczasowego trybu życia. Chciałabym zająć się , może nie tyle co kulturystyką, ale całkowitą redukcją tkanki tłuszczowej, zrobić sobie mięśnie. Powiedzmy coś jak Jodie Marsh. Mam 165cm wzrostu i 62kg wagi. Czy ktoś z Was mógłby udzielić mi informacji od czego i jak zacząć? jakaś dieta, ćwiczenia? Byłabym niezmiernie wdzięczna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6376
Udaj się po pomoc do Ladies SFD. W pierwszej kolejności przeczytaj tam regulamin i koncepcję działu, następnie załóż temat i wypełnij ankietę. Tam uzyskasz pomoc. Pozdrawiam.

Tylko tego mi trzeba - zieleni, lasu, wody, GÓR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8294
Jodie Marsh ma bardzo niski poziom bf. nie wiemy jak Ty wyglądasz obecnie, ale osiągniecie poziomu bf jaki prezentuje ta kulturystka to lata pracy. 60 dni niestety nierealne, tym bardziej, że piszesz o zmianie trybu życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Jeżeli chcesz ,żeby mięśnie były wyrzeźbione to najpierw musisz je mieć. Z tłuszczu nie zrobisz mięśni. Na razie bierz się za masowanie. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Dziękuję.. :) Byłam ciekawa jak to jest z czasem , ponieważ w artykule , w jej rzekomej wypowiedzi ujęte jest 50dni. Tu jest cytat z jej wypowiedzi. http://www.sportfan.pl/artykul/29174/sexy-modelka-zostala-kulturystka-wyglada-jak-ohyda-zobacz
No nic, biorę się od poniedziałku do pracy - dieta, później pomyślę o rzeźbie. Dzięki raz jeszcze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 266
Nie znam twojego organizmu, np mi szybko schodzi bf ale tez szybko przychodzi jak przesadze z imprezami i chlaniem. Nie zauwazylem ze dziewczyna :D


Dobra dieta i dobrze dobrane cwiczenia i obserwacja ciala na poczatek wystarcza :) 2 miesiace to sporo czasu.

Zmieniony przez - pluto18 w dniu 2012-03-09 16:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
dieta + odpowiedni trening , aeroby . Tylko nie żadne bierznie i maszyny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Szczegół w tym , że bardzo chciałabym zacząć , ale trudno jest nie mając pojęcia o diecie ani o ćwiczeniach. Dlatego zwróciłam się z tym pytaniem tu, w Waszą stronę. Widzę, że u panów więcej mogę się dowiedzieć niż u kobitek , które złośliwie piszą 'to nie możliwe' . Możliwe lub nie - jestem zdeterminowana i myślę, że w ciągu 90 dni zrzucę te 10 kg, później pomyślę o ćwiczeniach na rzeźbę. Kiedyś trenowałam judo, krav magę i dużo biegałam, pływałam a więc wysiłek fizyczny jest mi znany. Chciałabym wrócic do formy w przeciągu tych 60-90 dni.. Potrzebuję tylko nieskomplikowanej diety oraz zetsawu ćwiczeń - rady od Was.. jak robić to efektownie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
10 kilo czy mniej ważne by dobrze wyglądać i czuc sie zdrowo . Idz do działu odżywianie tam Ci powinni pomodz z dieta (tak mysle ,bo tam nie siedze) . A plany treningowe , czy info o aerobach , interwalach itp. mozna znalesc wszedzie :P Wystarczy poszukac 3 minuty :P

Ps. Duży spadek masy ciala w szybkim tepie nie jest dobry dla organizmu.

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2012-03-09 23:09:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Przy spadku 10 kg moje bmi będzie w normie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do sprawdzenia, ewentualnie korekty

Następny temat

TRENING NA MASE

WHEY premium