SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba do sierpnia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Witam! Otóż założyłem sobie, że do sierpnia br. chciałbym uzyskać jako-taką rzeźbę (nie chodzi mi o wynik ostateczny, a o to, żeby z tym co wypracowałem przez ostatnie miesiące móc wyjść na plażę i się pochwalić, po wakacjach mam zamiar znowu wrócić na "masę")

I pytanie moje brzmi tak: jeśli póki co jestem na masie, to kiedy zakończyć dietę na masę żeby zdążyć do ów sierpnia zredukować?
wiek:16l
wzrost:176cm
waga:69-71kg (niby niedużo, ale byłem bardzo otyły i 0 aktywności fizycznej, więc fatu trochę jest)
zdjęcie sprzed 20 dni (teraz jet nieco lepiej, nie będę robił nowego zdjęcia, go efekt nie jest aż tak porażający :):http://img594.imageshack.us/img594/7663/20052012.jpg

I pytanie drugie: jaki trening zastosować do ów diety? Aeroby podstawa, wiadomo, dużo aerobów, ale jak rozplanować trening siłowy? (FBW!)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
może być FBW , co do tego kiedy zacząć zalęzy od tego do jakiego stopnia chcesz tracić tkankę tłuszczową i w jak Ci to idzie oraz w jakim stopniu bedziesz przestrzegał diety i przykładał sie do treningów, podsumowując nie da sie określić
osobiście wolałbym zacząć teraz i najwyżej mniej agresywnie niż później na ostatnią chwile bo efekty bedą trwalsze inna sprawa ze nie bardzo masz co rzeźbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tobie to by się conajmniej 10kg mięśnia przydało, żeby to wszystko miało ręce i nogi. Osobiście jadę fbw, ale przy odpowiednim ułożeniu to dość zarzynający trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Alchemik, to jest kwestia indywidualna komu co i ile brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Imo na FBW takiej sylwetki jak na splicie nie zbudujesz. Wg mnie FBW idealny na początek a potem... a potem to już zależy od indywidualnych potrzeb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
A co ostatecznie z tymi treningami i kiedy wypadałoby przejść na dietę?

Wiem, że przydałoby mi się mięśni, ale na pewno nie 10kg... jestem bardziej pro-sportowy niż pro-kulturystą i moim ostatecznym celem długoterminowym (rok-dwa lata) jest przy moim wzroście 72-73kg na rzeźbie, nie więcej.

Zakładam też że urosnę, więc ta waga również się zwiększy - ale skąd mam wiedzieć, czy nie będę już do końca życia takim kurduplem :P

Proszę o odpowiedzi dotyczące przejścia na dietę redukcyjną i jaki system ćwiczeń wykonywać (w sensie ilość powtórzeń, serii i ciężary)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Chyba nie do końca o to mi chodziło... chcę to zrobić sam i z pomocą i nie stać mnie na to, żeby płacić za to 70zł miesięcznie. Czekam na kogoś, kto tu zostanie na dłużej i doradzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23776
1. Zajmij się kwestią diety 2. Ułóż sobie plan pod FBW ( najlepiej A, B na początek ). Wszystkie artykuły znajdziesz w wyszukiwarce :)

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem wystarczy Ci masowanie z głową bo 'rzeźby' z tego nie zrobisz; chyba, że lubisz kości...
Pomyśl nad tym ale myślę, że nie opłaca Ci się robić rzeźby. Ewentualnie jeden miesiąc.
Zdecyduj się a potem ukladamy dietę i trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Czyli wychodzi na to, że trzeba troszkę pzrymasować - ale niedużo ; >
Tylko jak wykonywać powtórzenia/serie na masę? Co do diety, to jestem młody i pod utrzymaniem rodziców więc nie do końca mogę jej przestrzegać i nie zawsze, ale jem zdecydowanie zdrowiej i lepiej niż 90% społeczeństwa, o tym mogę zapewnić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odwiedzam Silownie codziennie

Następny temat

Dieta pod boks

WHEY premium