SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rosne a waga stoi w miejscu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46
Siemanko
Jako że mój pierwszy post tutaj to witam wszystkich. A teraz przejdzmy do meritum.
Ćwiczę już rok czasu z przerwami (jakoś tak wychodziło że po 2/3miesiace i przerwa z powodu braku kasy nawet na karnet) Od 3 miesięcy ćwiczę regularnie i nie zapowiada się na żadną przerwę ale męczy mnie jedna kwestia- Rosnę ale nie przybieram na wadze.
Byłem dość wychudzony bo jak na 1.70m ważyłem 54kg ale zebrałem się w sobie. Od 3 miesiecy waga mi nie wzrasta- ważę 61kg, chyba zdążyłem spalić cały tłuszcz bo ćwicząc pod masę idzie mi również rzeźba. Problem mam też w tym że nie potrafię dobrze zbudować klatki piersiowej, przy reszcie ciała wygląda dość miernie. Na siłownie chodzimy razem z kumplem, mamy taki sam staż, cwiczymy tak samo ale u niego waga wzrasta normalnie dlatego jest to dla mnie dziwne.
Teraz krótki opis.

Dawniej
waga: 54kg
obwód klatki: +/- 85 cm
obwód bicepsa: 29cm
max wycisk na laweczce: 60gk

Teraz
Waga: 61
obwód klatki: 97cm
obwód bicepsa: 36cm
max wycisk: 90kg

Diety w sumie nie trzymamy ale jem kiedy sie da produkty bogate w białko i węglowodany, staram sie zwiekszyć liczbę spożywanych kalorii.
Z suplementów raz dodawałem sobie gainer i BCAA.

trening
pon: dolna klatka piersiwa, biceps
śr: nogi, barki
pt:plecy, triceps
sb: klatka piersiowa góra, biceps

Czy jest ktoś kto może mi pomóc, jeśli nie przy samej wadze to może przy poprawieniu wygladu klatki.
Jeśli zły dział to przepraszam, ale nie łapie sie jeszcze w tym forum.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46
Mnosze klatke do góry łopatki ściągam, jednak na najbliższym treningu dokładnie przyjże się temu najdokladniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sezon- dwa razy klata dwa razy biceps, nie myśl, że urośniesz
Dieta + normalny trening i koniec zmartwień (dieta nie musi być ściśle ułożona tylko pewne zasady )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46
Waśnie chodzi o to że rosne ale waga stoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Dieta do poprawy, pokaż przykładowy dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
to, ze waga nie idzie nie znaczy ze jest blad jakis. moze wychodzi mu rekomp... nieswiadomie, ale jednak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
Trening beznadziejny. Po co 2x razy w tygodnia klata i biceps... .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Robi specjalizację na klatę;) Mnie zastanawia coś innego: obwód ramienia wzrósł 0 7 cm w ciągu niespełna roku przy wzroście wagi tylko o 7 kg.. Zarąbiste przyrosty, szczerze

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
A dlaczego nie na nogi na przykład ? Zawsze tylko, klata biceps. Poza tym było o tym masę artykułów już. Jeżeli chcesz mieć estetyczną sylwetkę to jedna partia raz w tygodniu. A jeśli chodzi o te przyrosty, to też wydają mi się naciągane. Albo to po prostu potencjał świeżaka, jak to często bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46
Przepraszam że tak późno odpowiadam

no co do diety to nie mogę wybrzydzać, trzeba jeść co mamusia zrobi.
Taki mój wczorajszy dzień wyglądał tak
Rano zjadłem sobie z braku czasu miche platków, między 8-12 2 kanapki żeby głodnym nie być. O 12 jem pierwszy obiad w szkole (wtenczas Jakaś zupa, ziemniaki, surówa i kotlet). W domu o 15 200g ryżu z sosem i pulpetami.Pod wieczór zarzuciłem sobie 2banany a na kolacje 5jajec. Przyznam że obróciłem też troche czekolady w międzyczasie.

A co do moich wyników, wiem że to dziwne ale niestety jeśli przestaje ćwiczyć spadki też mam mocne, dlatego nie mogę sobie znowu pozwolić na długą przerwę. Klatke dopiero od 2 miesiecy podzieliłem na 2 partię, myśląc że to poprawi sytuacje, ale szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy. Co miesiąc zmieniam ćwiczenia żeby trening nie był monotonny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1590
po pierwsze glupota jest zmieniac trening nawet co 2 miesiace, bo jesli sa przyrosty to znaczy ze wszystko dziala. co do klatki to moze masz zla technike, albo nie robisz mostka i twoja lawka tez cie do tego nie zmusza. brakuje treningu na nogi czym mozna mocno zwiekszyc wyrzut hgh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46
Piszę jeszcze raz bo widze ze wiadomość zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach.

Klatke podzieliłem na 2 partie dopiero 2 miesiace temu myśląc że to poprawi sytuacje, ale niestety roznicy nie widze. Braki mam w dolnej części klatki, przy mostku. Jeśli byłby ktoś w stanie ułożyć mi ćwiczenia tylko na klatkę bo tylko z tym mam problem byłbym wdzięczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 12 kg

Następny temat

Dobranie supli do stażu

WHEY premium