SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z cyklu PH+SUSTA+WINKO+SUPLE :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
Heh mialem racje Dobrze robisz przerywajac ten cykl.Jak mozna trenowac z rozcietymi palcami,nigdy tego nie zagoisz,bo bedzie za kazdym razem pekac.Kiedys tam dawniej pisalem o ulozenie cyklu z trenu,susty i wina,to mnie wysmiano Dzis wiem,ze mieli racje.Zrobilem jak mi kazali prop i wino i to wszystko.W miare diete trzymalem,dobry trening i bylo z....e.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
a teraz się chwalisz czy żalisz bo nie wiem o co chodziło z tym twoim postem...

jutro skoczę na siłkę i zrobię nogi i spróbuje jakoś poćwiczyć zobaczę ale zrobię nogi i rowerek chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
Jak chcesz jasniej,to prosze
na samym propie mozna wiecej zrobic niz Ty na tych wszystkich srodkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
no to jak zrobisz więcej niż ja na tym sobie zrób wrzuć relacje i porównamy efekty twojego cykl bo takie gadanie mnie już drażni... ludzie jak będę chciał was się polecieć o cykl to zrobie temat co teraz przybić a ja tutaj chce relacje zdać a tu więcej mądrali niż w smerfach dlatego cieszę się że możesz zrobić więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
Nie denerwuj sie,bo stres zle wplywa na robienie masy
Dobra,sorry juz mnie nie ma
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
polako rower bieg nogi rozciaganie pokop w worek i lec dalej

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
dajcie juz mu spokoj z tym slinem, chce to bierze, iles mozna o tym czytac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
133mhz tak zrobię chyba porobię sobie ogi pobiegam i zrobię takie różne ćwiczenia jak walka z cieniem itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
wstałem za godzinkę wybieram się do lekarza aby ściągnął te parę szwów i dał coś na gojenie byłem na worku 2 razy i powiem wam że kondycja siadła strasznie ogólnie waga na dziś to 84,2kg insulinę odstawiłem na 2tyg (przerwa) m-drola zmniejszyłem do 2tab dziennie, ale już mi w pracy powiedzieli że będę miał tylko teraz 2dni wolnego bez żadnego wieczoru więc muszę rozplanować jakoś treningi na 2dni możliwę jest jeszcze ćwiczenie na tzw. splicie 3h wolnego miedzy godz 15 a 18 ale po takich morderczych treningach to w pracy pewnie bym padł ale się zobaczy jak będzie... ręką już normalnie zginam i funkcjonuje końcówki palców już zarosły i nie drażnią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
drobnostki..dajesz dalej

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino z razaka i???

Następny temat

Pierwszy Cykl rozpiska , pomoc.

WHEY premium