SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z cyklu PH+SUSTA+WINKO+SUPLE :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Polako jakie masz dzisiaj majtki ?? a tak serio to powodzenia w cyklu!! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
dziś czarne z białym napisem "mały 21cm"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Polako, jak idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie byłem na treningu od czwartku zaraz zmykam zrobić biceps i łydki :) od jutr znowu do czwartku treningi :) zależy od roboty ale jak na razie nie narzekam chociaż mam wachania nastrojowe i straszny apetyt ale nie wiem czy to jest związne insuliną... od jutra rusza m-drol i susta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
po twoich wypowiedziach zaczynam wnioskować że mimo cyklu ćwiczysz sobie lightowo
jak ci sie chce
a jak nie to nie idziesz tylko kupujesz np piwo

oczywiście bez docinków żadnych, odnosze tylko takie wrażenie:)

i mam nadzieje że sie myle

Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2011-03-06 18:50:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
kolego ja ćwiczę codziennie oprócz piątku i soboty bo wtedy mam przeważnie robotę cały dzień ;-/ piwo piłem ostatnie 14lutego na imprezie w Polsce i uwierz mi nie ćwiczę lightowo tym bardziej na towarze, gdybym tak ćwiczył to dziś po 9h roboty został bym w domu leżeć i nic nie robić a ja idę na trening pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
wierze.

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Ja powiem tak nie pochwalam tego co robisz. Ale kur.. stary masz jaja, żeby z takim cyklem wystartować i to mi się podoba i w końcu ktoś coś fajnego testuję, mam nadzieję,że relacja będzie prowadzona do końca i życzę Ci dobrych przyrostów i szczególnie zdrowia. Staraj się pisać jak najczęściej i jak najwięcej od Siebie bo to jest cholernie ciekawe i przyznam się dla takich tematów człowiek śledzi to forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
szło się wkur... za przeproszeniem gdy przychodzisz na gym a tutaj karteczka że dziś do 17 poszłem więc na worek trochę i na saune i basen jutro trening około godz 18-19 wiec pod wieczór na pewno coś napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
jak pech to pech dziś rano wyparzałem shaker i cala woda wybuchła mi na rękę jak nim poczęsłem... oblałem się wrzątkiem i mam sparzone 2palce ból dziwny bo strasznie piecze na treningu jedynie do dobre to że sztangi były zimne i jakoś to pomogło... kupiłem maści i cały dzień miałem rękę w wodzie z lodem...

na treningu machnąłem barki+biceps jak na razie nie będę pisał odczuć m-drola i susty bo 1dzień m-drola dzis a jutro bije suste 500mg / panowie mam pytanko czy do każdej tab m-drola dać hetapil ? czy kiedy go brać ?

nie będę się też ważył ani robił zdjęć umówmy się że wagę i zdjęcie będę wrzucał tutaj co 2tyg wiec bez docinek że słaba relacja bo co by to było jakbym wam codziennie robimy zdjęcia i nie było by widać efektów

na treningu czuję dużo energii do życia i siła też dopisuję, mięśnie ładnie się pompują ale wiem że najlepsze przed mną

także czekam na odpowiedzieć co z hetapilem i jeśli macie jakieś pytania to piszcie postaram się odpowiedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino z razaka i???

Następny temat

Pierwszy Cykl rozpiska , pomoc.

WHEY premium