SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z cyklu PH+SUSTA+WINKO+SUPLE :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
panowie jak na razie waga UP 83,8kg wczoraj po treningu

wczoraj były plecy co do wiosłowania to skończyłem na 100kg/8powtórzeń pompa coraz większa i siły myślę że też chociaż wiem że wszystko zacznie się kręcić tak za 2tyg dopiero ale już się czuje dobrze

dorzuciłem do mojej mini diety porcje steków wołowych a tak :
- z rana zawsze 100g owisanki z jogurtem później po 15min 30g białka(1tab mdrola+3tab aminokwasów)
- wiadomo posiłki w pracy przeważnie sałatka z kurczaka lub 4jajka z beconem lub jakas pasta(3tab aminokwasów)
- na 1-1,5h przed treningiem białko 30g+3banany+makaron(białko z mlekiem dodaje do 2garsci makaronu i zajadam banany do tego)+1tab mdrola+komp-lex witamin
- przed treningiem (10g bcaa)
- po treningu
(10g bcaa+6tab glutaminy+3banany)
- po powrocie do domu steki z ryżem (około 400g steka+100gryżu)+1tab mdrola
- na wieczór serek wiejski+4tab glutaminy

w następnym tygodniu zarzucę parę zdjęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
cisnij dalej polako!

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
do m drola esseliv lub odpowiednik,po cyklu z ph wez hapatil.Ogolnie mysle ze paszy malo ale skoro Ci to odpowiada to tak trzymaj,pozdro

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
133mhz - staram się jeść na prawdę takie porcje że jestem full nigdy nie ważę ile tego jest bo jem tyle ile chcę a lubię sobie pojeść

panowie a mam pytanko mieliście tak że po godzinie po treningu dostawaliście takiego uczucia jakby wam miało łeb rozwalić i przy każdym mrugnięciu rozmywał wam się obraz i wewnętrzne duchoty i tak jakbyś nie umiał złapać powietrza ? ja dziś tak miałem i myślałem że kleknę w sklepie przy kasie... :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
aha a jakie są odpowiedniki w Angielski aptekach to skoczę jutro po pracy kupić bo ktoś tu pisał ale nikt nie napisał nazwy tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
liv52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
kup z ebaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
Mierzysz sobie ciśnienie ??

Przy takiej diecie + tłuszcze w dni insulinowe, możesz mieć nie lada problemy.

Zmieniony przez - malakail w dniu 2011-03-10 19:14:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
właśnie też tak myślałem że to ciśnienie może być ale nie mam sprzętu do tego typu pomiarów ale nie było to fajne uczucie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak profilaktyka w tym aspekcie? czosnek itp.?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino z razaka i???

Następny temat

Pierwszy Cykl rozpiska , pomoc.

WHEY premium