SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
I to jest własnie świetne jak się patrzy jak ludzie zmieniaja swoje nastawienie do tego co jedzą ile jedzą i maja póxniej jakąś swiadomość swoich wyborów żywnieniowych ;P
U mnie w domu niby mało kiedy źle się jadło, wiadomo wpadały czasami pizze domowe czy frytki, ciasta itp jak było się mniejszym ale zawsze sniadanie obiad i kolacja to były fajne czyste posiłki takie pełnowartościowe i zdrowe, i tak zostało do dzisiaj. Wiadomo że do kawy wleci im jakiś cukierek, w weekend ciasto czy jak wyjdą ze znajomymi to piwko itp ;p no ale wiesz to osoby po 50 roku życia więc no po co też im to wszystko. Badania maja ok, nadwagi nie mają to niech się bawią i korzystają z życia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja zanim zacząłem trenować to w sumie jak sięgam pamięcią to też w rodzinnym domu mama gotowała w miarę zdrowo, zawsze mniej tego tłuszczu na patelni, zawsze jakieś warzywo do obiadu no i słodycze też nam wydzialala, nie jak teraz dzieciaki MC + cola i słodycze w opór bo mają dostęp do szafki pełnej słodyczy

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
ja dorastalem na wsi na moje szczescie, McDonalda to znalem ale z telewizji%)
co prawda nie mialem gospodarstawa, ale jedzenia mniej kupowlao sie w sklepie, a wiecej wlasnie po ludziach na roli
jaja, mieso wedzone, czy drob swiezy, to wszystko bylo mega jakosciowe w porownaniu do tego, co kupujemy teraz w marketach.
wedliny od gospodarza to w lodowce po prostu wysychaly a teraz zostawcie wedline, to zrobi sie sliska w wypelznie sama z lodowki, albo pokryje ja plesn, czy inne grzyby%) to pytanie dopiero co jest w pokarmach, ktore z natury sa uwazana za syf

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
U mnie rodzice robili swojskie kiełbasy, szynki, podroby, szynka dojrzewała bodajże kilka miesięcy zanim tata dał ją do zjedzenia. Teraz nieraz też uda się wyrwać taką kiełbasę od lokalnych gospodarzy, ale nie wiem czy teraz się coś nie zmieniło i nie można sobie tak zabić dla siebie świnki, bo coś tam zakolczykowane są i niby mega kary się płaci, ale może się mylę.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Teraz czasy takie że nawet to niby zdrowe i dobre jedzenie już takie sueper nie jest bo wszedzie jakieś dodatki i ulepszenia , jednak w sumie nie ma zbytnio wyboru bo czlowiek chcąc mieć pewność że wszystko jest dobre musiałby sam hodować , uprawiać i przetwarzać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
monkey zgadzam się z Tobą w 100%, zobacz na przyklad komponujemy sobie taki posiłek: Tuńczyk, ryż i oliwa z oliwek ;) Niby kazdy powie no super hiper zdrowo a jakby tak przeanalizować mocniej to tak, tuńczyk pełen rtęci, ryż biały też ma jakąś tam zawartość metali ciężkich przez to jak jest hodowany a jak oliwę z oliwek kupisz najtańszą z biedronki to masz same zlewki "extra virgin" w której nic nie ma tylko kwasy tłuszczowe :D hehe
I tak można sobie gadać o zdrowym trybie życia w naszych czasach ;p
Wszystko pryskane, modyfikowane itp no ale co się dziwić, populacja to wywiera na ludziach wszyscy chcą zbierac więcej plonów z upraw przez co więcej zarobić ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dlatego ja się cieszę, że mam dużą działkę z domem i na wiosnę chociaż warzywa sobie posieje dla siebie, taka marchewka z własnego ogródka czy pomidory są zupełnie inne w smaku. Tutaj też wchodzi w grę czynnik ekonomiczny bo każdy teraz widzi co się dzieje z cenami warzyw i owoców. Wiadomo, że jak posadzę drzewa owocowe to będę musiał poczekać kilka lat zanim coś z tego będzie, ale w końcu będzie buzia się cieszyć.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Robert nawet jak własnych nie potraktujesz jakimś nawozem albo drzewek nie popryskasz to zaraza jakaś Ci je zje i szybciej owoce zgniją na drzewie niż dojrzeją i zjesz je ze smakiem :P Nie żebym się czepiał ale też mam swój mały sad i warzywa więc wiem jak było w tym roku ze wszystkim ;) Więc niestety takie mamy czasy i takie zarazy że nawet jak o swoje nie zadbasz to nic z tego nie będziesz miał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Noo faktycznie może tak być, ale u moich rodziców na wsi nie jest tak źle raczej większość owoców czy warzyw przeżyje. Najgorzej to wiadomo ogórki i pomidory, bo to pierwsze w sumie pada nawet jak się pryska na tą zarazę. Może to też kwestia jakości nasion, z kolei kupować jakieś modyfikowane genetycznie nasiona to też mija się z celem xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam mam swoje owoce i warzywa, doslownie po kilka drzewek i maly ogród. Używam nawozów ale staram się je maksymalnie ograniczać. Poza tym mój teść ma kury. I tu tak samo z pokarmem dla nich- używa się różnego rodzaju pasz ale 80% ich pokarmu to coś naturalnego. Ja jakoś całego jajka ze sklepu nie ruszę i tu wolę swoje. Warzywa mrożę i mam niemal na cały rok a owoce wiadomo sezonowo.ale przynajmniej mam pewnosc co jem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - jak ułożyć?

Następny temat

Redukcja - makroskładniki w diecie

WHEY premium