SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja suple - spalanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
a wiec zamierzam jakos kupic 2 spalacze ktore polaczyc ? hydroxycut hardcore , tight , scorch, do tego cos dokupic sensownego lecz nie wiem co? jakie polaczenie 2 spalaczy najlepiej zrobic i co dokupic? i mam jeszcze clena wiec odrazu najlepiej by bylo aby przedstawic mi jak dawkowac. jesli ktos mi pomoze z gory thx sogi wleca jesli jest ab cya

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 87

Wzrost: 181

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 38-9

Obwód talii: pas? okolo 92

Obwód uda: 67~~

Obwód łydki: 42+ bodajze

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ----

Aktywność w ciągu dnia: MMA silownia joging. itp

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: mma silownia

Odżywianie: ostatnio bylo rzezbienie ale takie niedopracowane

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: ----------------------

Stan zdrowia: -------------------------

Preferowane formy aktywności fizycznej: okolo 5-6

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: hmmm scorch hmb lcarnityne

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: redukcyjna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
cocaine tylko ze ja dziennie okolo tyle jem wiec gdzie efekt jojo ^^? dzieki bzyku wiec juz wszystko mam:) z gory dziekuje za pomoc soga dam ale w innym temacie ^^

na diecie wyszlo mi 2600 kcal :)dodalem do sniadania twarog + weglowodany po treningu

w sumie to nie widze nawet tutaj zebym malo jadl:P normalne posilki jak na codzien:p chyba cos kolo tego kcal nawet:) tylko lepsze wart odrzywcze:) dziekuje za pomoc i pozdrawiam:) dieta jest suplementy sa czas zaczac ostre treningi:) dozobaczyska

Zmieniony przez - kolczd2 w dniu 2009-05-04 22:31:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
pamietaj że spalacze to tylko dodatek....lepiej włożyć więcej kasy w dobra diete niz w spalacz bo bez odpowiedniej zbilansowanej diety nawet 100 spalaczy nie pomoże:)ja osobiscie jak coś polecam ci hydroxcut hardcore:)sam stosowałem i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
dawkowanie clenu, to sprawa indywidualna.
patrząc po danych - przy takim zatłuszczeniu spalacze nie są potrzebne - spróbuj zacząć bez nich, a się przekonasz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
wlasciwie to juz jechalem sporo bez spalaczy:) do wakacji wlasnie chcialem jakis cykl ale az takiego zatluszczenia juz nie ma jakie bylo ;p uda bardzo zbilem uwidocznilem lekko te nogi na bicepsach tez zeszlo i na plecach tylko jeszcze dolna czesc brzucha i "boczki" i wewneetrzna czesc ud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
nitro thx za wypowiedz wszystko wiem mam troche dietek za soba a teraz dietka + spalacze bo jechalem bez z 4-5 miesiecy wczesniej stosowalem takze spalacze:) z rok temu wiec teraz chcialbym dopalic wszystko na taki 50 dniowy cyklik plan treningowy jest dieta 50% powiedzmy zapal i jazda:) nie jest to taki w 100% nieprzemyslany cykl bo widze tak napisalem jak bym byl lamusem w tym wszystkim ale wiedze malutka mam ale mam wiec prosilbym tylko o pomoc w takim dobrym cykliku 400 zl max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
0-3, wapń, magnez/zma Cytolean, Scorch, w późniejszym etapie BCAA.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
03? moge pelna nazwe? koniu a jesli moglbys jeszcze wypisac mi dawkowanie ale sog wchodzi dzieki na 50 dni starczy? jeszcze mam w domu shreded sana i clenaburexin jakbys mial czas to wypisz dzieki z gory bardzo sog wszedl

Zmieniony przez - kolczd2 w dniu 2009-04-27 21:00:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
dawkowanie masz w moim poście podwieszonym

omega 3

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
cyto Należy przyjmować dwie porcje (1 porcja to 3 kapsułki) dziennie - najlepiej jedną porcję rano, zaraz po przebudzeniu, a drugą po południu. nietreningowy tak samo?

scorch Dzień Treningowy.: Jedna porcja (2 kapsułki) rano, po śniadaniu, druga (2 kapsułki) 30-40 minut przed treningiem.

Dzień Nietreningowy.: Jedna porcja (2 kapsułki) rano, po śniadaniu, druga (2 kapsułki) w odstępie 6 godzin, po posiłku.

clena do jedzenia 2x dziennie

sana - pod koniec cyklu?

zma olimpu - przed treningiem. do posilku i przed snem?

omega bez wiekszej roznicy czyli :

cyto po sniadaniu 2x przed treningiem 2x
scorch po przebudzeniu 2 kaps przed treningiem 2 caps (razem z cyto?)
zma rano2x po polusniu 2x przed snem 2x?
sana - 7x po sniadaniu i 7x po poludniu (pod koniec cyklu.)
omega 2x po 2 capsy opcjonalnie rano wieczor?
oraz wapn opcjonalnie
clenburexin 2x2 do jedzenia?

cos zle?:P jesli tak prosze o poprawe kolego:)

Zmieniony przez - kolczd2 w dniu 2009-04-27 21:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
o lol tro che duzo tych kaps 50dni wytrzymam:p?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
ponawiam:) i sory:P chcialbym tylko wiedziec czy dobrze rozpisalem a art fajny i sog poszedl:P dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta rzeźba

Następny temat

Mały problem

WHEY premium