SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja suple - spalanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
no to wiec mozna zaczynac dietka bedzie cos w stylu rano plateczki przed tren pol kostki twarogu po tren tak samo kolo 20 jakies 2 kromeczki i przed snem z 40gr ryzu (taka opcjonalna dieta, nie bawie ssie w liczenie) i zamowilem juz wsztstko co wymienione od 1 maja pierw scorch potem cyto+shreded i przez caly okres clena+zma+o3+chela cynk ^^ powinno byc dobrze dziekuje koniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jak zrobisz taką dietę jak teraz napisałeś, to delikatnie mówiąc - masakra. Wszystko na odwrót. Przed treningiem białko z mięsa, przed snem żadnego ryżu, tylko właśnie twaróg. Itd itp. Poczytaj wskazówki.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
hehehe tylko ja to z biegu napisalem : p spokojnie zrobie sobie z 2000kcal ~~ przemyslane bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
wiec powiedzmyu rano plateczki przed tren rybka jakas po tren ryz a przed snem twarog ^^? powiedzmy ale jutro bede sie za to brac ale rowniezz dzieku wiem ze to jest na zasadzie rano bialko przed tren ww po tren bialko a przed snem rowniez? przeciwko katabolizmowi

Zmieniony przez - kolczd2 w dniu 2009-04-28 16:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
Dzięki, Thermal core sprawdza się u kobiet? a coś szczególnego zawiera? Koniu może chociaż dałbys radę określić czy Hydroxycut Hardcore jest skuteczniejszy od thermala czy scorcha? Może byłby dla mnie dobry, pisałeś gdzieś tam że możnaby go umieścić w grupie tych mocniejszych. mocno on pobudza? jakie samopoczucie po nim jest(jakie ty miałeś)? a co do johy to jaka to jest umiarkowana dawka w opisie Thermala nie podają jej ilości (może ty wiesz?) a Yohimbacore Extract w HH to 4,5mg czyli ile faktycznej johy? 2x3kapsy HH dziennie np to dużo johy czy umiarkowana dawka dla ciebie? z johimbiną nic nie brałam wcześniej dlatego się tak dopytuję.
Aha (znowu milion pytań mam, ale już taka jestem i nic nie poradzę ) ZMA dla kobiet zalecają dawke dzienną mniejszą niż dla facetów, ale skoro to podnosi testost. (podobno) to czy w ogóle jest zalecane dla płci pięknej? Mój facet mi zaproponował lepszy wypoczynek po tym w nocy jest i magnez ma!

!coś za coś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 680
zasnęli wszyscy czy jak?

!coś za coś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
Hydroxycut Hardcore jest zamiennie uzywany z scorchem jedni wolą to a drudzy co innego więc ciężko stwierdzić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Co do HH, to na chwilę obecną bym się wstrzymał w związku z akcją w USA jaka teraz ma miejsce.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup JEDZENIE! JEDZENIE i jeszcze raz JEDZENIE!!!

Rozpisz dietę i redukuj! spalacze nie powodują redukcji tłuszczu tylko dieta i ćwiczenia aerobowe/siłowe+/-/HIIT/Tabaty etc. tyle że to jest w proporcji 65%-dieta 35% ćwiczenia. Zapytasz mnie gdzie spalacze, koksy typu clen/sally/winstrol?
A no nigdzie!!! Są to tylko dodatki do diety zastanów się czemu odżywki to SUPLEMENTY? Suplementem muszą być czegoś a no właśnie a są suplementem diety...
Siedząc w domu jedząc g**** za przeproszeniem, głodząc się to gdybyś wydał nawet 5000zł na spalacze to nic Ci nie da!!!! Zainwestuj 60zł w 2kg WPC / 12zł w Oliwę / 180zł w kurczak/indyk/ryby / 50zł w ryż / 20zł w orzechy / 50zł w jajka /20zł w owsianke / 10zł w rodzynki / 30zł w warzywa i masz..
I masz tu najlepszy spalacz tłuszczu na świecie kosztuje jakieś 350zł miesięcznie.
To tyle samo co powiedzmy 2 dobrej marki spalacze na miesiąc...
Do tego ubierasz dres i ruszasz dupę z domu!!!!

Zaczynasz do dupy strony! Z tego co piszesz "podniecasz się" nazwami odzywek to to to tamto... Nie rozumie też ludzi piszących w tym temacie niby nie jesteście początkującymi, a utwierdzacie go w błędzie... Chyba, że wy też jesteście wytworami METY/DEKI/OMKI od oczątku przygody z siłownią to wtedy zrozumie!


Ja w kwietniu na SUCHO bez ani odżyweczki, jedynie WPC według braków zleciałem jakieś 6kg...
Jeżeli nie ruszając dupy tyle zlecisz (nie głodząc się) jedząc spalacze to ja Ci za nie oddam kasę-słowo!!!

Jeżeli tego nie pojmiesz dalsze pisanie w tym temacie nie ma sensu!!!!


Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2009-05-03 11:21:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1885
CooCaine kopiujesz te same teksty co chwile w jakichs tematach? bo ja dokladnie wiem co to sa odzywki;] i mnie o tym nie musisz uswiadamiac :O a to ze ty nic nie wcinasz to twoja sprawa bo dla mnie odzywki sa pomocne w tej chwili do redukcji zatrzymanie laknienia podniesienie termogenezy ciala itp czyli to sie rowna szybszym efektom a ze diete tez bede mial to moja sprawa: o a z reszta nie hce mi sie rozpisywac pzdr;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta rzeźba

Następny temat

Mały problem

WHEY premium