SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja- filmik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
Ćwicz tak, jak Tobie jest wygodnie, dla mnie wygodnie było rano, Ty możesz w południe. Woda oczywiście niegazowana, kawa z mlekiem to był mój deser, napisałem po prostu co jadłem, nie jest to żaden wzór, po prostu dobrze jest stosować " nagrody" , nawet podczas ścisłej diety. Miód był w tym wypadku moim deserem. Najważniejsza jest konsekwencja i determinacja :) powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5536 Napisanych postów 16410 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328774
Witam! Gratuluję wspaniałej przeminany!!:) Chciałbym się dowiedzieć czy jak biegałeś/chodzileś na bieżni przez 2h to traciłeś dużo masy mięśniowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290
Dziękuje za odpowiedz :D jeszcze raz przeczytam wszystkie posty i spisze sobie co mniej więcej i o której jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Hellboys, na pierwszej stronie masz odpowiedź. Czytaj uważnie.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290
No dobra plan już mniej więcej mam, zakupy też już zrobiłem, będę jeździł około 2 razy dziennie po 40-60min myślę, że powinno wystarczyć, jak uważacie ?
kolejne parę pytań:
Ile wody powinienem pic dziennie ? czy 2l wystarczy?
Ostatni posiłek miedzy 19 a 20, czy to dobrze ?
Przeważnie chodziłem spać po 24, powinienem chodzić wcześniej spać ? czy robi to jakąś różnicę ?

sorki że tak wypytuje ale wole być bardziej doinformowany :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1035
Ivesman a jak wyglądałaby Twoja redukcja (ta pierwsza z filmu) gdybyś zastosował do niej obecną wiedzę i doświadczenie treningowe? Czy zrobiłbyś wszystko tak samo czy jednak coś byś zmienił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
Dodałbym ćwiczenia na siłowni i dodałbym z 1000 kalorii dziennie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szacunek za tak hardkorową przemianę :) aż jestem w szoku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Heheh jedna rzecz zwraca moją uwagę zawsze jak przeglądam wątki z tego typu metamorfozami. Ci, którzy robili to ''hardcorowo'' obniżając znacznie kalorie i nawalając aeroby na koniec twierdzą, kiedy już wyglądają jak patyki, że teraz zrobiliby to zdrowiej, na zbilansowanej, licząc zapotrzebowanie. Natomiast ci, którzy robili to zdrowo, walcząc miesiącami zazwyczaj mówią, że teraz robiliby to trochę szybciej (chociaż ta druga grupa jest znacznie mniejsza). Taki już urok walki ze zbędnymi kilogramami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do poprawy

Następny temat

dieta redukcyjna - pomoc

WHEY premium