SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja- filmik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60882

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
Być może gdzieś to było opisane, na którejś stronie, ale pozwole sobie spytać :) Przytyłeś do 120kg z własnego lenistwa? np. siedzący tryb życia, dużo picia, jedzenia itd. czy raczej genetycznie? Bo jeśli genetycznie, to w przyszłości możesz mieć ciężko, ale widać po zdjęciach, że teraz prowadzisz dużo fajniejsze życie, więc na pewno jak zaczniesz tyć, to spojrzysz na fotki i stwierdzisz, że już taki jak kiedyś, to nie chcesz być i to chyba najlepsza motywacja :)

Twoim zdaniem co najbardziej wpłynęło na to, że masz OK klatke piersiową i brzuch? Stawiam na regularny basen i aeroby, ale może coś sam jeszcze dopowiesz? :) Pytam dlatego, że zrzucić kg nie jest trudno, ale żeby nie mieć obwisłych cycków i skóry na brzuchu po byłym "bębenku", to już trzeba się trochę narobić :)

No i nie będę oryginalny, gratuluję, bo sam po sobie wiem jaka to męczarnia dzień w dzień robić praktycznie to samo, ale znalazłem na to z czasem sposób, kupiłem konsole do grania i grzałem też po 2-3H na bieżni i orbitreku, ale przynajmniej nudno nie było hahaha :D :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1035
Nie mieszajmy do tego genów.. to najlepsza wymówka aby usprawiedliwić leniwy tryb życia i złe odżywianie.

Ja mam inne pytanie do Ciebie Ivesman... Po jakim czasie zauważyłeś pierwszy spadek wagi? Np ile dni upłynęło zanim schudłeś pierwsze 2 kg? I czy ogólnie waga schodziła czy równo czy skokowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1250
Genetyke mam bardzo dobra, naturalnie bylem dobrze zbudowany. basen byl raczej dla relaksu niz jako trening. miesnie brzucha zawsze byly, teraz je widac po prostu. chudlem raczej rowno, najszybciej na poczatku, w pierwszy miesiac ze 120 na 105. przy 87 mialem zastoj. doszedlem do 79 i dalej juz w ogóle nie szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1250
Witam po dłuższej przerwie, podbijam temat, gdyż do wakacji zostało mniej więcej tyle czasu ile potrzeba na redukcje w więszkości przypadków:) przypominam się zatem ! redukujmy się Panowie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1035
No to w celach motywacyjnych napisz ze 3 zdania jak tam obecna forma i waga? Jaki masz obecnie trening i dietę oraz co polecasz tym co nie dają rady wysiedzieć 3h dziennie na rowerku? Masz się z czego redukować przed latem? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1250
W tej chwili 90 kg. Trening siłowy 3 razy + 3 razy w tygodniu koszykówka. Przyrost siły spory, mięso czuć i widać, cel do końca kwietnia redukcja na 84-85 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290
Gratuluje tak wspaniałych osiągów :D zmotywowałeś mnie, mam ten sam problem i zamierzam kupić rower stacjonarny, tak też rozmyślałem nad tą twoja dietą, jeżeli tobie przyniosła takie rezultaty to jak także mogę spróbować.
Parę pytań, czy jak bym zaczął w najbliższym tygodniu i robił przerwy na święta czy wakacje to czy ten trening opłacał by się teraz ? czy lepiej zacząć po wakacjach i trenować bez przerwy, powiedzmy 120dni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 816
To moze kolego wstawisz aktualne fotki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9155
BrokenFrog, mnie też Ivesman zmotywował (jak i inne osoby z forum)
Waga z dzisiaj 98.5 kg, REDUKUJEMY REDUKUJEMY !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290
Dziś zakupiłem i złożyłem rowerek stacjonarny, 90€ i tak tanio bo przecena z 160 :D
Mam parę pytań do Ivesman'a jak byś mógł to proszę odpowiedz jak najszybciej.
Kiedy mniej więcej jadać posiłki, w jakich ilościach, i czy jazda rowerkiem w południe około 16 rożni się od jazdy o 7 rano, wiesz szkoła i nie mogę przerwać :/
Pisałeś, że 5l wody dziennie, i teraz nie wiem czy woda gazowana czy nie.
Kawa z miodem, pierwsze słyszę heh czy to naprawdę coś daje ? w sensie czy pomaga w redukcji.
Mam zamiar trenować do świąt wielkanocnych, potem jadę na 2-3 tygodnie do Polski do babci xD ale po powrocie wracam do treningu, 3 miesiące do wakacji zostanie a potem koniec szkoły więc będę miał trochę czasu hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do poprawy

Następny temat

dieta redukcyjna - pomoc

WHEY premium