SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
Witam Panowie moje pytanko odnośnie Redukcji chce zacząć cykl Kreatynowy + białko(uzupełnienie)+ spalacz + beta alanina, glutamina czy bcaa???+ ZMB6 + Witaminki
a więc co jak brać, co ma sens, co nie ??:)
Przez niecałe 2 miesiące na diecie schudłem 6kg ustałem w miejscu i przytyłem 1KG teraz ale sadzę że mięsień bo więcej na ławeczce i tp
Staż na siłowni 6 miesięcy
Suplementacja Białko i BCAA
Trening siłowy 3x na Tydzień Cardio 15 min po silowym
wiek 21
waga 77
wzrost 177
% tkanki tłuszczowej około 18%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak wygląda podział b/t/w/kcal w odżywianiu?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I czy w ogóle masz dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wszystko ma sens z wyjatkiem glutaminy imo.
tak to jak najbardziej rodzaje suplementow wybrales spoko.

kwestia wlasnie taka, o ktorej wspomnieli koledzy wyzej...odzywianie...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glutamina może jakiś sens, ale nie w takich dawkach jakich kolega chciał używać, ale produkt nieekonomiczny i moim zdaniem też warto odpuścić sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
Ja bym sobie darował kreatyne.. Na moim przykładzie sie wypowiem.. Zmienia sie kompozycja ciala, moze skoczyc waga, podejsc woda, miesnie wydaja sie wieksze, trudno przez to stwierdzic jak wyglada progres redukcji... Ja bym wchodzil na kreatyne tylko na naprawde niskich kaloriach i naprawde duzej intensywnosci. Dla mnie kreatyna jest zbedna na redukcji.

Jezeli myslisz o ZMB6 z sciteca to nie kupuj tego... tlenek magnezu tam wrzucili ;/

Zmieniony przez - AO11 w dniu 2014-08-10 10:48:30

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
kreta jak najbardziej ok na redu jak i na masie,
kwestia dawkowania tylko, imo na redu wystarczy jedna stala dawka 3-5g ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
Co do diety staram się 2g białek na kg masy ciała 3 g/kg węgli i do tego tłuszczy max 50 g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
a co do ZMB6 z sciteca akurat już zakupiłem i biorę to jakiś czas....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowane bcca i kreatyna.

Następny temat

Carbo, Białko- suplementacja po treningowa

WHEY premium