SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 183
Witam wszystkich :)
Mam jedno proste pytanie o czym powinienem pamiętać na redukcji ? ( głównie chodzi mi o elementach diety )
wiem ze powinienem spożywać mniej niż potrzebuje kcal ale co oprócz tego powinienem wiedzieć aby redukcja była skuteczniejsza , ile węgli , białka oraz tłuszczu w gramach na kg masy chodzi mi o tego typu rzeczy :)
Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 217
Witaj 5026874! Podczas redukcji tkanki tłuszczowej najważniejszy jest deficyt kaloryczny oraz odpowiedni rozkład makroskładników, niestety nie mogę Tobie tego wyliczyć ponieważ nie podałeś swoich wymiarów ;P Zazwyczaj rozkład makroskładników na diecie niskotłuszczowej to 30% białka 50% węglowodany i 20% tłuszcze podczas bardziej zaawansowanej już redukcji można użyć 40%białko 40% węgle i 20%tł. Co do Ciekawostek to np. możesz jeść wszystko co ma 0 kcal w dowolnych ilościach i nie wliczać tego do bilansu dziennego (woda, cola 0, gumy bez cukru, słodzik, herbata bez cukru itd.) Oczywiście nie zapomnij o ćwiczeniach :D A na koniec redukcji o diecie stabilizacyjnej "Reverse Diet" POWODZENIA!

Zmieniony przez - PitiSLU w dniu 2014-06-24 09:56:46

Potrzebujesz pomocy co do diety na mase czy redukcje, masz problem z planem ćw? Pisz do mnie :D I will help you :)!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A dlaczego dieta niskotłuszczowa?

Wiadomo ze można wcinać 0 kcal ale to chemia w większości

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dokladnie jw
to ze coś nie ma kalorii nie oznacza że jest zdrowe, wręcz przeciwnie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 217
Zgadzam się, natomiast słodzik w małych ilościach jak i cola 0 w małych ilościach na osłodę życia podczas redukcji jak najbardziej wskazane :). A zaleciłem nisko tłuszczową ponieważ jest ona wg. mnie bardzo efektywna.

Potrzebujesz pomocy co do diety na mase czy redukcje, masz problem z planem ćw? Pisz do mnie :D I will help you :)!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
w moim przypadku lepiej się sprawdza nisko węglowodanowa, ale jak to się mówi tzreba próbować, jednakowej drogi nie ma

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 217
Popieram, wszystkiego trzeba spróbować, jednak nie masz złego samopoczucia na treningu i ogólnie z powodu niskich węgli ?

Potrzebujesz pomocy co do diety na mase czy redukcje, masz problem z planem ćw? Pisz do mnie :D I will help you :)!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wiadomo ze na treningu mocy nie ma, ciężary gniotą, ale masa mniejsza to i siła mniejsza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 217
Dlatego uważam że lepsza jest nisko tłuszczowa a waga leci tak samo jak na nisko węglowodanowej, przynajmniej u mnie (chociaż krótko ją stosowałem, nie odpowiadała mi)

Potrzebujesz pomocy co do diety na mase czy redukcje, masz problem z planem ćw? Pisz do mnie :D I will help you :)!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania dot. diety na masę

Następny temat

Problem z udem

WHEY premium