SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ready Or Not, Here I Come, You Can't Hide %-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie no zartuje, 100kg cisne, ale nie powiem ile ruchów
A powaznie, to na wszystkich maszynach w mojej siłce sa klocki, które nie sa podpisane, tylko 4 małe i chyba 8-12 duzych(zalezy jaki sprzęt). Jak robie motylka to po prostu zakładam full opcja i macham do 15 pow. Na plecach dojde do ostaniego klocka w wąskim uchwycie do klatki ale niestety konczy sie na 3-4 ruchach

Ostatnio mi sie wydaje, że mam chude rece, niby jest te 43cm a jakos tak jak nie napne łapy to wydaje mi sie ze nic nie widac

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
hehe Marcel to sie nazywa Bigoreksja hehe

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 879
brales cos mocniejszego bo to widac ogolnie to srednio jak na 4 lata nie czytalem wszystkich stron tylko 2 z nich ale na 100% bierzesz koks wiesz twoj sprawa:D ale ja bym chcial sie tylko upewnic bo keidys mam zamiar sam wziazc:]

'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Pier..... nie biore

2 lata cwiczyłem w miare sumiennie, ale nie posiadałem jeszcze odpowiedniej wiedzy na temat dietetyki,treninguregeneracji, przez ten czas zbudowałem 86kg masy - nienajlepszej jakosci później 3 rok cwiczeń to raczej rekreacja, zacząłem troche imprezowac,dziewczyny... młody byłem i głupi zjechałem na 70kg , dopiero ostani rok powoli zaczynam sie odradzac..

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Czyli że mam rozumieć że zrobiles ponad 20 kg w roczek?

Aha i dlaczego imprezy i dziewczynki dozwolone tylko dla młodych i głupich łeeeee


Zmieniony przez - BadMad w dniu 2006-01-16 18:21:19

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Na to wychodzi

Hahaha, to nie tak, po prostu za bardzo zmieniłem priorytety i opusciłem sie masakrycznie w siłowni o diecie nie wpominając w tym postrzegam swoją głupote

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2006-01-16 18:26:16

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
MarcelQ - tyle co ty wiader soku wbiłeś i tak slabo hehehe.. nie no fajnie mazs plecki porobione

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
ale sie skoksowales :P
pamietam kiedys twoje zdjecia to suchar byles
gratz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
asdfor -> mmyslisz ze jak ty zrobiles cyklona z kapusty to kazdy wiekszy od ciebie cos bierze??
po za tym jak by foty byly w dopingu to sie mozecie bawic w dedektywow czy bral czy nie!tu oceniamy zdjecia i nic po za tym.wiec jak sie wypowiadasz to wyraz jakas opinie a nie ******lisz od rzeczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
skończcie juz te wasze 'rozkminy' o tym ile brał, co brał , dlaczego brał etc.
bo chyba pomyliliście dzialy - tu oceniamy co innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy po spadkach

Następny temat

połowa 1 suplementacji- Trewor-ek

WHEY premium