SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rady dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 732
Nikt mu nie mowi zeby placic. Czytaj pierwsza strone ^^ autor tematu zupelnie nie wykazuje zadnej inicjatywy zeby samemu cos poszukac, dlatego napisalem ze za darmo nikt mu tego wszystkiego zrobic tylko dlatego ze on jest leniwy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Dlatego też nie widzę sensu, aby go "za dychę" wyręczać. Nie wykaże inicjatywy, to będzie miał jedno wielkie g****. Każdy ma prawo wyboru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
wiciup
Ronie220 nie oceniaj po wieku, bo uwierz ze wiedze mam niemala. A chodzilo mi tylko o to be nikt za darmo nie poprowadzi za raczke kiedy w tych czasach ma tyle zrodel do korzystania. Z reszta ulozy sobie Sam diete to latwiej bedzie mu pozniej kontrolowac kalorie itp. A co do kasy. Ja bym mogl nawet ulozyc to za browara byle nie za darmo, bo pamietaj zero trzeba szanowac swoja wiedze/prace. Z reszta oblicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne DLA siebie. Wpisujesz w Google/SFD np. dieta 2,5k kcal I bierzesz kogos jadlospis, zmieniasz co nie lubisz I masz. W pare minute diete.


Ale ja nie pisałem tego do Ciebie, także spokojnie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Śniadanie:
-pieczywo razowe
-twaróg chudy/ser żółty

Obiad (15:20):
-warzywa smażone na patelni/ryż/ziemniaki
-ryba/pierś kurczaka

Podwieczorek (18:00):
-jabłko/mandarynki/banany
-płatki owsiane/orkiszowe (do tych płatków nie jestem pewny)

Kolacja (20:30):
-kromka pieczywa chrupkiego
-ogórek
-pomidor


Pierwszy raz układam dietę więc nie wiem czy będzie dobra, pozostawiam wam do oceny i korygowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Oczywiście jeszcze ćwiczenia pompki 3x20, brzuszki 4x15 i treningi (bokserskie) które zamierzam zacząć od stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Czytałeś coś? Bo dieta jest dla anorektyka i nie ma nic wspólnego z dietą masową. Najpierw przeczytaj część tych artykułów, później cokolwiek układaj: https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

EDIT.
Ty na poważnie to piszesz, czy trollujesz?


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2015-12-16 20:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Tak czytałem, napisałem, że jest to moja pierwsza ułożona dieta dlatego też dałem ją do oceny. Chciałem żeby ktoś napisał co źle robię i co powinienem zmienić w układaniu takiej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Dobra, trollujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Masz dopiero 14. Nie popadajmy w skrajność, nie potrzebujesz restrykcyjnej diety z ''idealnym'' podziałem makroskładników i kalorii. Jesteś młody. Zjedz sobie od czasu do czasu coś słodkiego, to Cie nie zabije, ale staraj się jadać zdrowo i relatywnie dużo, bo przy takiej podaży wartości energetycznej waga ciała nie wzrośnie. Racjonalnie dobierz sobie składniki odżywcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nie wiem, ale ja w wieku 14 lat umiałem czytać ze zrozumieniem. Jak on pisze, że coś przeczytał, a tam wszędzie jest napisane, że musi być 5-7 posiłków dziennie, po czym wkleja coś, w co wsadza "herbatę" jako posiłek, to jest to albo ignorancja, albo... już sam nie wiem co, chyba robi z nas idiotów. Szkoda czasu.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2015-12-16 20:48:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Materiał na drążek

Następny temat

Lipomastia a ćwiczenia siłowe.

WHEY premium