SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko odnosnie stacka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
mianowicie nie wiem ktorego z tych wybrac xp/hp/clout/extreme stack/
w celu zrobienia suchej masy do niego planuje dolozyc termo speeda
w przyszlym miesiacu dokupie jakby brakowalo na cykl wiec o to prosze sie nie przejmowac.

zapomnialem dodac ze mam jeszcze ponad polowe shocka duzego


diete trzymam od 2 tyg bardzo skrupulatnie staram sie dostarczac duze ilosci bialka do tego pije bialko.

bawie sie w spalanie od marca i jak do tej pory udalo sie zjechac z +/-10kg szczegolnie z brzucha

dzieki za czas poswiecony i wasze opinie


pozdrawiam


Zmieniony przez - Xmass88 w dniu 2008-06-03 19:06:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
ekonomicznie - to zwykla kreta, elegancja wskazywalaby orotan, zalezy od kwitow... masz kase wal orotan, chesz zaoszczedzic syp mono

podpisy są dynamiczne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja bym bral HP
Clout jest na tej samym poziomie co HP.

A co do xsa to juz nie klepie tak jak na poczatku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
TomQ-MAG do do xsa to wiesz zalezy ile razy ty go juz brales ? bo ja jeszcze stacka z prawdziwego zdarzenai nei jadlem jeszcze;p?


bo na zime zrobie sobie jakies konkretny cykl z jakis 2 supli
grunt zeby te wakacje jakos przetrzymac:D


Zmieniony przez - Xmass88 w dniu 2008-06-03 19:12:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
co do xsa to nie chodzi mi o to, ze juz bralem go kilka razy
tylko, ze wyszla nowa partkia, ktora ma zmieniony sklad.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
aha tego to ja nie wiedzialem, a tak mi go znajomi polecali dobrze ze nie zakupilem.


dzieki to teraz trzeba znalesc tego hp po atrakcyjnej cenie:) sog ze ci sie chcialo odpowiedziec i rozwiac watpliwosci

Zmieniony przez - Xmass88 w dniu 2008-06-03 19:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dobrze sie rozejrzysz to HP za 120-130zł znajdziesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
Podłącze sie

mam ten sam problem nie wiem jaki stack wybrac na jesien

TomQ co myslisz?? tylko boje sie ze do jesieni znowu sklady pozmieniaja

napalalem sie na XS ale jestes kolejny ktory mowi o nim negatywnie na te chwile. Drugi w kolejce byl clout ale on juz jest kupe lat na rynku i w zasadzie tez juz moze byc zmieniony.

Zastanawialem sie nad NE XPE i HP jeszcze.

Ktory mi z tych polecicie?

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
zorek11 jestem za hp

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
te dwa ostatnie ktore wymienileś- clout daje duże możliwości w zbudowaniu jakościowo dobrej masy i siły, a xtreme przy podobnych walorach jeszzce świetnie- z tego co opisuje sie zazwyczaj aż za bardzo- pobudza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
nie jest powiedziane ze xs ma teraz gorsze działanie.kto brał ten wie co robił z głową po łyknieciu.moze poprostu teraz juz niema tego składnika ktory tak walił w czajnik, a efekty koncowe po nim moga byc takie same jak po pierwszych partiach.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mogą, mnie tamten pierwszy i tak nie ruszał az tak bardzo- dlatego w taki sposob sprawe ująlem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko polecacie? :D

Następny temat

Tysięczne pytanie o kreatyne =D

WHEY premium