SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 791
czesc mam takie pytanie po treningu jem dopiero 1,5 godziny puzniej bo bezposrednio po treningu biore cm3 i glutamine popijajac 0,5 litra wody i potem mam pelno w rzeladku i musze odczekac zanim cos zjem czy to wplynie negatywnie na budowanie masy miesniowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
posilek musisz zjesc do 40min po treningu nie mow, ze wode trawisz 1,5 godziny i musisz tyle czekac bo to malo prawdopodobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 791
moze i tak ale mam odczucie pelnego zeladka i ciezko mi zjesc cokolwiek ale jak 40 min to maximum po trenignu to musze znalesc na to jakies rozwiazanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
moze po prostu nie masz apetytu lub zle rozlozyles posilki
ile czasu przed treningiem jesz posilek i ile czasu trwa sam trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 791
jem obiad godzina 15 o godzinie 16:30 trening do 17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
na chj tyle wody pijesz? wypij szklanke i po problemie ... no chyba że masz takie pragnienie ze aż 0,5l na raz...

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
mnie ciekawi co innego,jak ty utrzymujesz diete skoro po wypiciu 0,5l wody musisz odczekac godzine bo tak cie rozpycha
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Lol, ja pije litr na raz i moge jeść po tym
kvrwa nie ma gdzie spamowac

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Zrobic spam z zasadami ! i z okreslona liczba uzytkownikow, tylko stalych bywalcow odzywiania bo w miedzy czasie od poprawiania postow przydaloby sie troche oddechu i luzu

co do autora to postaraj sie jesc 40 minut po treningu, pij mniej wody po wysilku na silowni a wiecej podczas niego. Powinno pomoc.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-10-28 22:18:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zmniejsz ilosc wody, moze wtedy bedzie Ci latwiej zjesc posilek odrazu po treningu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TErmosy na zywnosc

Następny temat

jak odzywiac

WHEY premium