SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące Konkursu Ground Game - Iron Horse - TYLKO TUTAJ !!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1009
kawasaki ZXR 750 moja biała perełka ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
to widze że ciężka artyleria ;] zna sie ktos moze na tych nowych prawo jazdy na motor co wprowadzili w tym roku? mam od 2 lat a1 i nie wiem czy coś z tego tytułu mi przysługuje, chodzi mi czy mam jakiś czas skrócony by nie czekać do tego 24 czy 21 roku życia by zrobić normalne A. Miałem robić w zeszłym roku A i B, ale zrobilem tylko B, bo fundusze nie za wielkie..

Zmieniony przez - Maćko w dniu 2013-04-14 21:52:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ja thunderace'm
ja nie wiem jak to teraz z motocyklem jest;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 347
Mam pytanie do szefa :) Ile osób wchodzi do 3 etapu? podium (czyli 3) czy np. pierwsza dziesiątka z największa liczbą punktów? :)

"Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1009
oooj ja tez juz sie pogubiłam z tymi egzaminami na prawko .. na szczęście zdałam wszystko za jednym zamachem po 18stce i mam z głowy problem ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja również:)

Ręka w górę kto na siłkę uderza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
Tomku, jak złapiesz chwilkę to spójrz na ssy z 51 strony, Bo muszę tego rg wygrać D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
No i dobra widzę , to są wszystkie 3 pytania których ci nie zaliczyłem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
zaliczę tylko musisz mi dać czas bym zweryfikował , o której to wysłałeś i który byłeś

w poprzedniej edycji także była taka sytuacja i także chyba z Onetem gdyż zakładali nowe konta na gmail .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
MiRonda

Ile ? 5 albo 6 muszę zerknąć w poprzednią edycję i walczy o pudło , ostatnio chyba 5 i 6 wbił się na podium odstawiając kolegów . dokładnie nie pamiętam .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening brzucha bez użycia nóg

Następny temat

Powrót do siłowni

WHEY premium