SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące Konkursu Ground Game - Iron Horse - TYLKO TUTAJ !!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 776
Ja wychodze na trening o 17, od 18 trening do 20, 21 w domu. Ale moge po treningu z telefonu zrobic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 605
mi też bardziej pasuje po 22 wiadomo zajęcia grupowe zawsze odbywają się wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 347
Najlepiej będzie 22.30, treningi często są późno, poza tym nie którzy pracuja, lub np. jak ja mają zajęcia na uczelni do późna:( więc myślę, że osobom, którym pasuje godzina wcześniejsza ta późna też nie będzie przeszkadzać :)

"Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 347
kurde to ma być od 18 do 18.30 :( szkoda nie wiem jak to zrobię :( o tje porze jestem, albo na zajęciach ni w cholere nie moge skorystać z internetu, albo w drodze na trening lub na treningu. A reszta jakby chciała??? wypowiadajcie się :)

"Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
O, ale miło, dziękuje

A co do godziny, to mi pasuje do 19;30 a potem po 22 niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jednemu będzie tak pasowało , drugiemu tak , wieczorem lub rano to przeanalizuje to podam godziny które w miarę będą i mi pasowały .

Jedno mają o 18-19 treningi , drudzy mają o 21 itd ... to samo szkoła , praca , jedno mają pierwsze zmiany drudzy drugie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 486
Mi akurat pasuje 18-18:30 w wiekszosc dni, wieczorem tzn 22 tez mi pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 347
Ok, to czekamy na decyzję :)

"Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 605
Tomasz wiadomo praca/uczelnia/ zajęcia i nie każdemu się dogodzi, ale zdecydowanie wszystkie te zajęcia odbywają się od 6 rano do 21/22. Zdecydowanie większość z nas już o 22 ładnie po treningu zdycha w łóżku i czeka na kolejny trening;] Więc wnoszę postulat o te własnie wieczorne godzinny;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Kazuba
Tomasz wiadomo praca/uczelnia/ zajęcia i nie każdemu się dogodzi, ale zdecydowanie wszystkie te zajęcia odbywają się od 6 rano do 21/22. Zdecydowanie większość z nas już o 22 ładnie po treningu zdycha w łóżku i czeka na kolejny trening;] Więc wnoszę postulat o te własnie wieczorne godzinny;]


nie ma reguły , niektórzy o 20-00 czy 21-00 zaczynają treningi , lub są w pracy .

Czekam do wieczora i przeanalizuje to co napisaliście i podam w głównym temacie godzinę !!!!

Niektórzy widzę się nie interesują wysłali pracę i na tym tyle , czekają na nagrodę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening brzucha bez użycia nóg

Następny temat

Powrót do siłowni

WHEY premium