SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski - Kawaguchi na spokojnie po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100669

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
j/w japonczyk pokazał jaja


"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1606
Początek walki na prawdę elegancki sierpy ostro trafiały japończyka... fajny rzut i potem hmmm wyłączyli prąd...obawa o za wielka masę Mariusza jest rzeczywistością.Sylvia?Tylko obalenia i obijanie na punkty musi zamęczyć parówę na skuterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
a moze nie miał kondycji bo jest w koncowej fazie przygotowan do walki w USA i tą walke potraktowałw taki a nie inny sposób???

pisanie ze Pudzian przegrał jest bez sesu bo 1 runda wygrana i to ze hoho w 2 typowy remisik :)

pamietajcie jedno tym razem mariusz nie trafił a jak trafi w USA to walka moze trwac tyle co z Nejmanem :)i to jest prawda

technicznie raczej słabo chociaz jak ktos pisał mozna sie zabrac za tenisa i ciupnąc meczyk z radwanską i bydom jaja jak mimo 3 mscy treningów od baby serwu nieodbierecie :) Pudzian robi postepy i to duze a co niekiere nie widzą tego bo sami nic nieosiągneli albo zawysoko sobie stawiali co zrobi Pudzian :)

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W dwa tygodnie nie zrobi znacznych postępów. Mimo wszystko będę mu kibicował.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6483
prawda jet taka ze japonczyk ani na chwile pudzianowi nie zagrozil no ale faktem tez jest ze pudzian nie umie swojej sily wykorzystac w parterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
Paur i tu sie mylisz 2 tygodnie jesli był w momencie njwiekszego zmeczenia a walka miała mu podbic ino próg tlenowy to za 2 tygodnie po 6-7 min nie bedzie widac po Mariuszu zmeczenia :) i cały czas mowie :) jak trafi to bedzie zle z amerykanerem

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
silva go zabije!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
Ogólnie jestem tego samego zdania co greg82 i słaby56 zresztą czesto podzielam ich opinie...jesli chodzi o Mariusza to z Najmanem wygrał dlatego że ów "bokser" nic nie umiał i był zesrany maksymalnie.Co do tej walki to jedyne co mi się podobalo to obalenie Mariusza w pierwszej rundzie i to tyle,nie zgadzam się tylko z tym że Pudzianowski całkowicie wysiadł kondycyjnie bo aż tak tragicznie nie było według mnie(zresztą to jest chłop który warzy 130kg on nie ma prawa mieć dobrej kondychy,ale to tylko moje zdanie...napewno to 10 minut pokazało brak techniki w stójce podstawowe błedy przy ataku opuszczanie rąk przy wyprowadzaniu ciosów itp.
Podoba mi sie to że chce sie uczyc że przyznaje sam iż wiele przed nim...lecz realnie patrząc na walke z Sylvią to na chwile obecną będzie mu bardzo ciężko,ogólnie mysle że w MMA nie ma czego szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie było źle. Co do kondycji to zaskoczył mnie pozytywnie -
- nie sądziłem, że wytrzyma 10 minut walki. Już jak wychodził
przed starciem pomyślałem, że jest szansa, ponieważ ruszał się znacznie lżej niż przed Najmanem, co najlepiej świadczy o wykonanej pracy. Stójka nadal fatalna, ale mimo problemów robił
swoją robotę. Rzuty i docisk wychodzą mu znacznie lepiej niż stójka i moim zdaniem na tym powinien się skoncentrować. A to, że
są siłowe to co? Przecież korzystanie z nietypowych warunków
fizycznych to jego jedyna szansa na zwycięstwo. Rozluźnił się znacznie przez te parę miesięcy, co oznacza, że MOŻE rozluźnić się jeszcze bardziej. Ponadto trzeba zawsze brać pod uwagę, że
zawodowe gale to wielki SHOW a Pudzianowski przyciąga ludzi jak magnes, obserwując reakcje publiki pomyślałem, że on jest tak
jakby "Świętym Bykiem Narodu Polskiego" neopogańskim bóstwem siły i płodności
Tak czy inaczej w wadze ciężkiej, gdzie siła MA znaczenie, Pudzianowski - jeśli nadal będzie robił postępy - może pokonać
wielu zawodowców średniej klasy. I to wystarczy.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Łudziłem się, że pod tą wielką górą mięśni jest jakakolwiek technika, nie mówiąc już o mocnym uderzeniu. Tak naprawdę Pudzian nie ma ciosu (bardziej pcha niż uderza), nie ma kondycji, i utwierdził mnie w przekonaniu, że z lepszymi fighterami dostanie wp... Jak widać sterydy to nie wszystko :d Mariusz bić się może co najwyżej na wiejskich imprezach i to z podchmielonymi klientami. Pudzian po wczorajszej walce i wypowiedzi , że "urwie przeciwnikowi łeb" stracił u mnie bardzo dużo. Tak na koniec ... To ma być najsilniejszy człowiek na świecie ? Wolne żarty. Pudzian jest tylko napompowany, tak jak powiedział jego trener Kosedowski. W walce liczy się inna siła (siła ciosu, której Pudzian nie ma). Pudzian bije jak b... i przekona się o tym w walce z Silvą. A kondycje to ma jak 60 letni staruszek. To wszystko. Mariusz trzymaj się. Obyś wyszedł cało z walki z Silvą :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Paweł Nastula vs Pudzian

Następny temat

Mamed [*]

WHEY premium