SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski - Kawaguchi na spokojnie po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100501

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
Jestescie zalosni, taka juz mentalnosc szarych polaczkow . Zaden z Was by sie nawet nie odwazyl wyjsc z nim na ring, umiecie tylko krytowac, zamiast sami cos robic. Prawda - kondycja beznadziejna , ale najwazniejsze , ze "tanio skory nie sprzedal" ;) Przyznam sam, ze jestem troche zawiedziony, ale zwyciestwo to zwyciestwo i spekulacje jak bedzie z Timem - sa bezsensem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
A co pokazał ten mario zero aktywności w parterze gdzie podobno miał miażdżyc przeciwników swoim boskim GnP. Stójka to oprócz palca w oko i potem jeszcze prawie łokcia po zatrzymaniu przez sędziego to tylko dzikie cepy.Obalenia które starczyły na takiego zawodnika a na zapasnika żadnego by nie starczyły. Japonczyk też nic nie pokazał dlatego powinien byc remis a w dogrywce to Pudzian by sam odpadł

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5661
Sędziów punktowych w walce Pudziana nawet rozumiem... ale tego że mu można było się lin trzymać ile chce żeby odpocząć i tego ile leżał na Japońcu nic nie robiąc a wcześniej zaraz podnosili z parteru Nobrege to nie mogę zrozumieć...
Bo Pudzian dla KSW to jak Sapp kiedyś dla K1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28684
Jak to jest z tym remisem Mamed nie wygrał, ale pas zachował! to jak stawiałem na Mameda u buka to jak ?? nie było tam opcji remisu

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
To przegrałes niestety

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
No w 3. na pewno by zemdlal ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Co to za pieprzenie, że Japoniec wygrał, przecież on nic nie pokazał poza kilkoma low-kickami. Pudzian bardzo słabo walczył, ale parę razy Japończyka trafił i przede wszystkim obalił na ziemię, ale i pewno tego pojedynku nie przegrał. Przegra dopiero z Sylwią.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2213
Jesli wg Ciebie spekulacje na temat walki z Sylvia sa nie na miejscu to kiedy niby mamy o tym rozmawiac? Wczesniej rzeczywiscie mozna bylo sie zastanawiac jak Pudzian wypadnie no bo nie mozna bylo powiedziec, ze stoczyl jakas prawdziwa walke.

A fakty sa tez takie, ze gdyby Pudzian tyle nie gadal to moze by to inaczej wygladalo. Urwie leb japoncowi, Tim stoi mu tylko na przeszkodzie do kariery, a za 2 lata walka z Fedorem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Jezeli juz rozmawiamy o Mamedzie w tym temacie to wedlug mnie przegral z Japonczykiem. Slabo w stojce i biernie na glebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Jak dla mnie Pudzian słabiutko się pokazał, Japoniec zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Mamed - Bardzo ładna walka, imponujące kolana, trzy gilotyny. Werdykt kontrowersyjny ale zdecydowanie najciekawsza walka KSW 13.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Paweł Nastula vs Pudzian

Następny temat

Mamed [*]

WHEY premium