SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski - Kawaguchi na spokojnie po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
Gdzie będzie można oglądać walke Pudzian vs Silva , Polsat ma prawa do walki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
oj czuje ze dostanie pare dobrych na ryj i sie skonczy Pudzian, dla mnie poza tym runda 2 na korzysc Japończyka, uratowaly go punkty za sprowadzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
Dla mnie poza tym runda 2 na korzysc Japończyka, uratowaly Pudziana punkty za sprowadzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1405
Co do walki z Sylvią. Wiadomo to sport walki, jakiś cep może Pudzianowi wejść, ale to wszystko co on może zrobić w tej walce. Tak naprawdę nie widzę innej szansy na wygranie przez niego tej walki? Może jego wielbiciele mnie oświecą. Niby ze swoją stójką, przy znacznie krótszych łapach ma skończyć Sylvię? Na dzień dzisiejszy to każdy cios wyprowadzony przez Tima ląduje na facjacie naszego herosa. Pudzian gardę mógłby sobie w ogóle darować bo nic mu ona nie daje. Dalej może w parterze ma skończyć amerykańca? Czym się pytam, gość nawet nie wie co w tym parterze robić, a do czasu aż obali Sylvię to będzie zasapany i będzie szukał tylko odpoczynku.

Do tego dłuższy czas walki, brak lin, których można się będzie trzymać, brak sprzyjających sędziów i takie pierdoły jak krótki odpoczynek po poprzedniej walce, podróż za ocean, aklimatyzacja. Generalnie Pudzian ma szanse (10%), ale jeśli Sylvia nie zrobi niczego głupiego to skończy naszego mistrza.

Recepta dla Sylvi jest banalnie prosta. Jeśli Pudzian ostro ruszy to dać mu machnąć kilka cepów w powietrze, później przykleić się do naszego strongmana, spuścić z niego sporo sił i punktować ciosami na facjatę Pudziana. Sylvia jest 20 kg cięższy od Kawaguchiego. I o ile Pudzian obalił Japończyka 2 razy, a za 3 już się nie udało, tak z Sylvią może udać mu się raz i dalej będzie płuca wypluwał.

Acha. Jako patriota nie czuje się w obowiązku kibicować Pudzianowi. Nie muszę kochać wszystkich swoich rodaków, a tego cwaniaka po prostu nie lubię i od jakiegoś już czasu nie trawię. Udział w tym mają również jego psychofani, którzy po walce z Najmanem zrobili z niego mistrza i człowieka niezatapialnego. Świeci dupą wszędzie tam gdzie mu zapłacą kilka tysięcy za występ. I nie wyjeżdżajcie mi tu z tekstem, że jak ja bym dostawał taką kasę to też bym się popisywał gdzie się da. Odpowiadam wam, że nie. Mając już taką kasę jak Pudzian to nie robiłbym z siebie idioty występując gdzie się da. Mam już swoje lata i trochę znam samego siebie. Z resztą są aktorzy, sportowcy, piosenkarze którzy mają mniejszą od niego kasę i regularnie odmawiają udziału w tego typu show.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Nie chce mi się tego oglądać, ale chyba już przegiął.

Nergal na sterydach to przynajmniej był fajny pomysł i wyglądał śmiesznie, a w tym gejowskim kostiumie to już po prostu brak słów...

Jeszcze mógł sobie wetknąć dildo w **** i hulać po scenie...

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2010-05-09 12:13:55

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1517
Masti masz szczescie że poszedłem spać, co ty za bzdury piszesz, w walce liczy sie wydolność beztlenowa w 90% jezeli chodzi o wydolność. Byłem na AWFie trenowałem biegi 400m najcieższy dystans świata i wiem co pisze. Na siłowni wątpie żeby pudzian robił tylko wytrzymałość beztlenową, jeżeli on skupiał sie na sile podczas przygotowań do strongman to raczej była to mniejsza ilość powtorzeń, dłuższe przerwy i większe obciążenia, a przy takim treningu dużego długu tlenowego raczej nie zaciagnie, oczywiśćie robił wytrzymałośc beztlenową ale w mniejszym stopniu. W treningu biegów jest to najcięższy trening tzw interwały i tutaj własnie robi sie wytrzymałość beztlenową aby organizm jak najdłużej pociągnoł na beztlenie zależnie w jakim stopniu w umiarkowanym można wytrzymać nawet kilkanascie minut.
Masti nie ucz ojca dzieci robić tylko włącz sobie dobranocke!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4598
No tak walki jeszcze nie zapowiedziano dobrze a wszyscy juz znaja wynik i taktyke kazdego z nich to mam pomysl moze napiszcie do organizatorow o odwolanie skoro znacie wynik to po co ta walka ma sie odbyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17109
Nikt nie jest od początku mistrzem,to jest jego druga walka.Powinien jeszcze pare walk stoczyć z normalnymi przeciwnikami zeby sie dotrzeć, bo na Sylvie to jeszcze za wcześnie.Przedewszystkim poprawic kondycje i technike a myśle że wtedy miał by duże szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
No tak walki jeszcze nie zapowiedziano dobrze a wszyscy juz znaja wynik i taktyke kazdego z nich to mam pomysl moze napiszcie do organizatorow o odwolanie skoro znacie wynik to po co ta walka ma sie odbyc?

Lol.

Przecież walki się nie odbywają po wynik, tylko po to żeby je zobaczyć. I zobaczyć co się stanie. A sportowcy mogli powalczyć. I oczywiście wygrać, ale z tym będzie ciężko.

Skoków też nie oglądasz, bo wiesz że w końcu wylądują? A Amman i tak wygra?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
pacel1 pieprzysz głupoty aż sie tego czytać nie chce. Nikt przecież nie każe Ci być fanem Pudziana, jak każda gwiazda telewizyjna Pudzian ma rzeszę swoich zwolenników i przeciwników. Jak każda znana i lubiana gwiazda ma wagony pełne ludzi dołączane do pędzącego pociągu, którzy podniecają się i stają się znawcami rzeczy, o których nie mają pojęcia. Dla mnie Pudzian to normalny człowiek*********acy show pod publikę, bo taki jest warunek dla niego występowania w telewizji, poza tym po cholerę ma udawać maksymalnie skromnego jak Kasia Cichopek i cała pozostała banda fałszywych ludzi? Był najsilniejszy na świecie, jest ustawiony, więc ma wszystko w dupie i może być sobą i za to ludzie go lubią. Wie, że za parę dobrych lat nikt o nim nie będzie pamiętał, więc dlaczego ma rezygnować z robienia kasy kiedy telewizja sama do niego przychodzi i proponuje mu wysokie gaże? Za 6-7 lat nie będzie proponowała i trzeba będzie żyć z oszczędności i własnego biznesu. Mając 40% kasy mniej na koncie rezygnując z udziału w różnych show, wywiadach, programach myślisz, że będzie czuł się z tym lepiej i będzie miał mniej przeciwników? No własnie, nie.

Jeśli osiągnie coś w MMA to dobrze, jeśli nie to nic się nie stanie, ani polskiemu MMA (może poza znacznie zmniejszoną ogladalnością KSW), ani jemu, ani nam wszystkim. Przynajmniej można kogoś pooglądać, pokibicować i ulżyć sobie w cierpieniu na forum.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Paweł Nastula vs Pudzian

Następny temat

Mamed [*]

WHEY premium