SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski - Kawaguchi na spokojnie po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Słuchaj dziki ograniczony Pudzianofanie, twoje posty śmierdzą mi onetem, a tam większość to "warzywa intelektualne", powinieneś coś o tym wiedzieć. Wytłumacz mi teoretyku jak Pudzian ma pokonać Sylvie skoro miał ogromne problemy z 3 ligowcem??? Japończyk robił wielkie G w tej walce, mimo to w 2 rundzie miał przewagę, w najgorszym razie remis. Pudzian nie trenuje MMA kilka miesięcy tylko grubo ponad rok, sam tak twierdził, w dodatku około 7 lat boksu i koło 14-16 lat karate. Gdzie to było widać korva w walce onetowcu? Co z nim zrobi Sylvia lub Alex E? KO w pierwszej rundzie. Pudzianowski jest dla nich tym czym był Najman dla niego. Nie pisałbym tego gdyby nie wcześniejsze wypowiedzi Pudziana , uważającego się za króla MMA, a po walce z Yosuke miał taką minę, że korva szkoda gadać. Teraz mówi w wywiadach, że jest żółtodziobem, a tu zaraz planuje walki z najlepszymi na świecie. Trener robi z niego herosa, a tu się okazuje, że jest zwykłym śmiertelnikiem. Szopka panowie, szopka.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
"dwa kolosy by sie spotkaly"

Jeden o wyglądzie kulturysty a drugi to przerośnięty chiński koszykarz- raczej do siebie nie pasują heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
Pudzian spadaj z dachu nie psuj gontów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Swoją drogą jak byście oceniali szanse Kawagushi vs Sylvia??

Bo ja obstawiam 0.001 % Kawagushiego na wygraną- a Pudzian jest z nim na porównywalnym poziomie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
ja tam nie wiem, ale z taka technika bokserska i lapaniem tchu jak karp wigilijny to az chce sie mu wsadzic kolano na ryja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Ja się zastanawiam jak by wyglądała walka Pudziana z Yosuke gdyby była trzecia runda.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
pacel1

Odnoszę się do Twojej krytyki postępowania Pudzianowskiego. Sam napisałeś, że "robi z siebie idiotę w telewizji, że Ty byś tego nie robił, że go nie lubisz, nie trawisz, że idzie tam gdzie mu zapłacą". Ja pytam - po co ta dyskusja, jaki ona ma cel? To jest jego życie i jego pieniądze, denerwuje mnie takie typowo polskie pieprzenie, że "ja bym to zrobił inaczej". Ma potrzebę wykorzystywania możliwości do zarabiania i niech to robi póki jeszcze może. A Ty zaczynasz przytaczać przykłady innych sportowców, którzy wolą siedzieć w domu, piszesz że nie powinien tego robić w taki sposób, że powinno mu wystarczyć tyle pieniędzy ile ma . Jak będziesz na jego miejscu, podejmiesz stosowne decyzje, może inne. Mnie to mało interesuje w czym on się realizuje i na czym zarabia poza MMA. Tym bardziej, że sam mówi, że mu to nie przeszkadza. Śpiewanie traktował jako odskocznię od treningów i przyznał, że mu to nawet pomaga, mało tego, odbywał wg trenerów zbyt dużą liczbę treningów w tygodniu. Taniec z gwiazdami podczas kariery w zawodach Strongman również nie przeszkodził mu wygrywać zawodów. Nie ma więc sensownych argumentów przeciwko jego udziałowi w show-biznesie poza zwykłym marudzeniem pseudoznawców.

Problemem Pudziana nie jest zbyt mała ilość czasu poświęconego na trening, lecz zbyt mała ilość czasu potrzebnego na przekwalifikowanie się z osiłka na wojownika oraz jego naturalne ograniczenia tj. stosunek kondycji i wytrzymałości do masy jego mięśni i wymagającego przez nie tlenu. Za rok, dwa poprawi się w każdym aspekcie niezależnie od tego co będzie robił po treningu i przed nimi.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
wbc22 popatrz na swoj podpis i sam sobie to skomentuj
ja tam nie mowie ze wygra raczej watpliwe widzialem pare walk tego sylvi moim zdaniem cienias zatluszczony spaslak wolny itd ale i tak dla pudziana wyzwanie jak hooj dla mnie moze i przegrac wazne ze probuje i za to go trzeba cenic a to co *******ii to zeby o nim gadali i jak widac dziala jak hooj nie znacie sie na reklamie panowie
pozdrooo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 251 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11526
^ nie ma się nad czym zastanawiać nie wiecie jak to będzie z możliwością obejrzenia walki? tylko pay-per-view?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
kover mysle ze tylko to zostaje ...

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Paweł Nastula vs Pudzian

Następny temat

Mamed [*]

WHEY premium