SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychika

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
kiedys bylem niezlym zawodnikiem , ale kiedys dostalem KO i teraz wychodze do walk i walcze asekuracyjnie ,boje sie zaryzykwoac i przez to przegralem od tamtej pory nie mam osiagniec , co moge zrobic zeby sie przelamac ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Tez mialem podobnie. Wylapalem KO na treningu(dokladnie buta na leb) i mialem potem obawy walczyc ze stojkowiczami ale na sile z nimi sparowalem ciagle i obawa juz przeszla :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1888
Mi się wydaje, że żeby się przełamać powinieneś na treningu tym bardziej podbijać to stojkowiczów ( ew do tych którzy wiesz, że są dobrzy w stójce). Na treningu nic ci się nie stanie a jeżeli będzie ci dobrze szło to pewność siebie wróci albo nawet będzie jeszcze większa. Oczywiście to tylko moje zdanie, nigdy nie dostałem KO w życiu więc nie wiem jak to wygląda ale jak bym tak zrobił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Na treningu wiec sie stanie niz w walce :) Taka prawda ale musisz podbijac do stojkowiczow i obawa minie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Jest fajne cwiczenie,klekasz ze swoim partnerem treningowym na przeciwko siebie,na poczatek w kaskach i rekawicach do sparingu,rece za soba i jeden i drugi po ciosie w szczeke,omijacie nos i luki brwiowe,z czasem zdejmujecie kaski,zakladacie mniejsze rekawice,mocniej bijecie,fajne cwiczenie,oczywiscie nie nokautojecie sie,tylko staracie sie "zaznajomic"z bolem dostania w szczeke,nawet tym lzejszym...

Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-10-23 00:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maxwell, zajmij sie tam treningami siłowymi lepiej

PiKot sparingi sparingi sparingi, jak najwięcej, zarówno w kaskach gdzie możecie solidniej przyłożyć, jak luźnych bez. A na zawodach no cóż, startuj a tez przejdzie. Wszystko kwestia doświadczenia.

Ale nie martw sie, często zawodowcy po pierwszej przegranej przez KO w UFC nie mogą dojść do siebie psychicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
jak wyżej sparować , walczyć , przełamywać się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395


dobry sposób :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
haha ta trenować z całą rodziną :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1302
zyje sie raz i ginie sie raz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC czy Strikeforce ? co powinien wybrac Mamed?

Następny temat

Kontujza - jak nie doprowadzić do spadku formy???

WHEY premium