SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do odbloku po dluzszym cyklu (4 lata)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21951

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

97-99

Wzrost

186

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

113

Obwód uda

67

Obwód talii

90

Staż na siłowni

9

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Zbilansowana, okolo 3250-3500 kcal dziennie, 200g bialka, W i T rotacja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

4 lat ON, pierwsze 2 lata mocniej (500mg enan / tyg, rotacyjnie meta 20-30mg 4-6 tyg, proba NPP oraz masteron po kilka tyg). Od 2 lat test enan / mix maks 250mg / tyg, aktualnie 300mg co 2 tyg.

Opisz swój plan treningowy

FBW, rower, plywanie

Cel cyklu

Samopoczucie, sylwetka, praca

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

J/W

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12-14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ciezko okreslic

Stan zdrowia

dobry, 7/10

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

umiarkowana

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie liczylem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

kiedys, MC 300, przysiad 225 atg, lawka 182.5, aktualnie mysle jakies 75% z tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tak, w nocy wszystko sie dzieje. Natura rano daje Ci najwyższy poziom testa, bo musisz iść zdobywać pożywienie, polować i takie tam

A z normami jest tak, że przez otoczenie w jakim żyjemy (środowiski,chemia jakość jedzneia, tryb życia) mężczyznom systematycznie spada średnia populacyjna testa. A normy dostosowuje się do tej średniej... Niestety takie błędne koło. Np w USA Jeszcze ok 60 lat temu min był poziom ok 400 a max 1200 . Dlatego ogarniety lekarz nie patrzy na normy, tylko na odczucia konkretnej osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Przyznam, ze o spadku tych norm w tak krotkim czasie nie wiedzialem. Ciekawe to, dzieki!

Postaram sie na chwile temat odbloku odpuscic tj. mniej o tym czytac, nie wertowac badan. Tak jak mowisz, odciac od tego glowe. Robic swoje i uzbroic sie w cierpliwosc. Przez lockdown i tak wiele mi sie w zyciu nie kroi teraz wiec spokojnie nastepne tygodnie moge spedzic w domu, dluzej spiac i regenerujac sie.


Zmieniony przez - Brownstone1 w dniu 2020-12-23 11:35:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
W sumie stwierdzilem, ze bede Clomid i Tamox dzielic na pol i dawac 25mg/10mg dziennie przez nastepne 4 tyg do badan :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Poki co samopoczucie nienajgorsze, wczoraj zrobilem spoko trening, niezla ponpa byla %) aczkolowiek martwi mnie poki co slabiutkie libido. Na HCG bylo momentami az chyba lepiej niz na testosteronie, a od tego tygodnia raczej gorzej. Rozumiem, ze to poczatek samych sarmow i wszystko sie dopiero zaczyna odpalac i normalizowac powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39953
ja na clomie to libito słabiutkie, teraz to mam takie jak na tesciu. Mk nie dziala moze cos na libido?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Ja z SARM to tylko ostaryne probowalem (nomen omen bardzooo fajny produkt :D).

Licze, ze za 3 tyg jak zrobie badania to LH i FSH zrobia niespodzanke ale pozytywna i bede mogl powolic taperowac w dol:) Wierze, ze najgorsze juz za mna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Czy ktos podczas brania Clomidu/Tamoxa mial mega realistyczne sny nierzadko o dosyc chorym scenariuszu? Ostatnio to mam w zasadzie co noc. Spie jak zabity ale to co dzieje sie w glowie to olaboga %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ja nie. Ale od czasu do czasu tez mam takie. Nie wnikalbym za bardzo w to. ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
oke, oke:P Jestem prawie tyg od ostatniej konsultacji z andrologiem. Caly tyg leca SERMy na noc Clomid 50mg, Tamox 20mg + 2x w tyg 12.5mg Symex. Jakby samopoczucie juz ciut lepsze. Moze placebo, sam juz nie wiem ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Bez sensu robisz. Niech to leci w tle a Ty zajmij sie zyciem normalnym... jak kazdego dnia bedziesz rozbijal wszytko ba atomy i analizowal kazde swoje pierdniecie to sie zafiksujesz psychicznie... wyluzuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

Następny temat

Balkan Pharmaceuticals Danabol oryginalny?

WHEY premium