SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do odbloku po dluzszym cyklu (4 lata)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21946

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

97-99

Wzrost

186

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

113

Obwód uda

67

Obwód talii

90

Staż na siłowni

9

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Zbilansowana, okolo 3250-3500 kcal dziennie, 200g bialka, W i T rotacja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

4 lat ON, pierwsze 2 lata mocniej (500mg enan / tyg, rotacyjnie meta 20-30mg 4-6 tyg, proba NPP oraz masteron po kilka tyg). Od 2 lat test enan / mix maks 250mg / tyg, aktualnie 300mg co 2 tyg.

Opisz swój plan treningowy

FBW, rower, plywanie

Cel cyklu

Samopoczucie, sylwetka, praca

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

J/W

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12-14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ciezko okreslic

Stan zdrowia

dobry, 7/10

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

umiarkowana

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie liczylem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

kiedys, MC 300, przysiad 225 atg, lawka 182.5, aktualnie mysle jakies 75% z tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39953
jak w ogóle samopoczucie na takim estro?jak libido? tez jestestem w trakcie odbloku(3 paczka hcg leci) samopoczucie mega nawet lepsze niz na tesciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
WdzJlb
jak w ogóle samopoczucie na takim estro?jak libido? tez jestestem w trakcie odbloku(3 paczka hcg leci) samopoczucie mega nawet lepsze niz na tesciu.


Na HCG bylo az za dobrze. Skonczylo mi sie apteczne 15 000j (3 paczki) i kontynuuje na takim, ktore mialem od dila (wyglada legit ale mozliwe, ze bylo zle przechowywane) i tutaj juz mam spadek samopoczucia. Czekam na recepte i dalsze zalecenia od androloga, ktory mnie prowadzi.

Libido srednie - co tu duzo mowic. Tyle dobrze, ze mi prolaktyna spadla bo wczesniej mialem podobne wyniki z prolaktyna 3x tyle co teraz.

Takze pewnie polece jeszcze 10-15 000j HCG aptecznego a potem SERM i IA do skutku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39953
no ja wlasnie tez mialem 2x5000iu apteki teraz bije (signagil) samopoczucie dalej dobre ale wszystko wyjdzie na badaniach.U mnie libido tez tak sobie raz moge kilka razy raz to w ogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Bedac brutalnie szczerym, u mnie schodzac po 5 latach syntetyku cudow nagle nie bedzie - liczylem sie z tym chociaz niemilosiernie mnie to frustruje. Co ciekawe myslalem, ze ogolnie gorzej sie bede czuc widzac takie wyniki. Tez troche zle sie czuje bo widze te liczby - gdybym nie mial potwierdzen wynikow to strzelalbym, ze mam blizej polowy, troche mniej niz polowa normy.

Ide po godzinach siniorow kupic Pregnyl z apteki znow. Mam leciec dalej 1666j HCG e3d + 1/4 symex do kazdego HCG + 1/4 cabaser po 3 strzalach HCG.

Potem znow test, estro, prolo i plan dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Czytałem Twój temat od samego początku :)
Ciekaw jestem co się wydarzy w organizmie jak znowu przybijesz HCG apteczne. To nam da odpowiedź czy HCG z pregnylu było dobre czy nie
Chyba, że się okaże, że nawet na aptece testo nie pójdzie wyżej, wtedy będzie zagadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
mati_19
Czytałem Twój temat od samego początku :)
Ciekaw jestem co się wydarzy w organizmie jak znowu przybijesz HCG apteczne. To nam da odpowiedź czy HCG z pregnylu było dobre czy nie
Chyba, że się okaże, że nawet na aptece testo nie pójdzie wyżej, wtedy będzie zagadka


Wydaje mi sie, ze bedzie lepiej... bo wczesniej samopoczucie bylo duzo duzo lepsze niz teraz:) doslownie na przestrzeni 6-7 dni spadek znaczny:P

Ucislajac co sie bedzie dalo nastepnie (obrazek).



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39953
a miales na cyklu problem z prolaktyna ze caba na hcg bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
WdzJlb
a miales na cyklu problem z prolaktyna ze caba na hcg bierzesz?


Nic a nic.

Po 3 tyg PCT wybilo mi na 25 przy normie do 15. Wzialem 1/2 caber i spadlo na bodajze 8.5 przy normie do 15.
Prawdopodobnie przez nagly spadek androgenow.

Do nastepnego badania wezme 1x 1/4 Cabasera i zobaczymy 6 listopada.

Takie HCG dzis kupilem




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39953
no ja wlasnie lece na hcg ale daje 0.5 arimi do strzalu.Na prolke nic nie biore bo nnigdy z nia nie mialem problemu za 2 dni badania i zobaczymy jak to wyglada. To samo hcg mialem 10tys.czulem sie na nim świetnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Dokladnie, zobaczysz na badaniach. Ja wzialem dopiero jak wyszlo podwyzszone prolo:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

Następny temat

Balkan Pharmaceuticals Danabol oryginalny?

WHEY premium