SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do odbloku po dluzszym cyklu (4 lata)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21945

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

97-99

Wzrost

186

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

113

Obwód uda

67

Obwód talii

90

Staż na siłowni

9

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Zbilansowana, okolo 3250-3500 kcal dziennie, 200g bialka, W i T rotacja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

4 lat ON, pierwsze 2 lata mocniej (500mg enan / tyg, rotacyjnie meta 20-30mg 4-6 tyg, proba NPP oraz masteron po kilka tyg). Od 2 lat test enan / mix maks 250mg / tyg, aktualnie 300mg co 2 tyg.

Opisz swój plan treningowy

FBW, rower, plywanie

Cel cyklu

Samopoczucie, sylwetka, praca

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

J/W

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12-14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ciezko okreslic

Stan zdrowia

dobry, 7/10

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

umiarkowana

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie liczylem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

kiedys, MC 300, przysiad 225 atg, lawka 182.5, aktualnie mysle jakies 75% z tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zmień Lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
ja w luxmed za fsh, lh, test, morfologia, prolaktyna, estradiol zapłaciłem 160zł
na stronie jest cennik. hormony po 24zł


Zmieniony przez - niuiek w dniu 2021-01-18 14:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Panowie,

Mam wyniki, od 2 tyg idzie clomid 50mg ed, wczesnies 2 tyg clomid 50mg ed + tamox 20mg ed.

Z rozjechanych mam:
Kortyzol 31 (norma do 19.5)
Progesteron 0,59 (norma do 0.149 - chociaz tutaj te normy rozne widzialem...)
SHBG 65 (norma do 54)

Jutro wizyta u andro, co byscie teraz widzieli? Dalej pociagnac clomid? Pytac jutro o ten Proviron 50mg na 30 dni?
Jak moge zbic kortyzol, SHBG i progesteron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Tutaj screen wynikow








Zmieniony przez - Brownstone1 w dniu 2021-01-18 18:45:28

Zmieniony przez - Brownstone1 w dniu 2021-01-18 18:46:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Masz podobne wyniki do moich, jak byłem na clomidzie. Jakbym miał dojście do aptecznego provironu to bym poszedł tym tropem zanim myslalbym o htz. Tylko nie baw się w śmiesznie małe dawki typu 25mg dziennie bo nie zadziała, juz Ci kiedyś o tym pisałem Progesteronu raczej nie zbijesz. Shbg masz za wysoko bo masz za nisko androgeny (niskie libido dlatego) jak widać jądra dają tylko tyle testa (podobna ilosc jak u mnie) i proviron jako zewn pula androgenów serio może tu pomoc. Ja od miesiąca jestem na HTZ i czuje kolosalną poprawę o czym napiszę w szczegółach u siebie jak wyniki odbiorę... Od tygodnia każdego dnia budze się ze wzwodem, czesto w ciagu dnia myślę o seksie... inna bajka a leci tylko 25 mg enana e2d.

A wcale nie jest powiedziane, że taki sam efekt miałbym na provironie zamiast HTZ...


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-01-18 18:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Dzieki za komentarz.

Problem jest taki, ze HCG windowalo mi test pod gore normy, a szlo wtedy srednia dawka 1500j e3d. LH i FSH dosyc ladnie poszly a test nie tak wysoko.

Czy Proviron dziala na SHBG tylko w czasie brania czy obnizony powinien zostac tez przy braku podazy leku? Czy test moze podejsc do gory po obnizeniu SHBG?

Masz w planach sie kiedys odblokowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
ps. ciagnalbys clomid jeszcze? Czy juz pomyslal o proviron + czas i uporzadkowanie higieny zycia (bardzo bardzo duzo stresu ostatnio... chyba przez to kortyzol tez taki).

Co bys polecil na zbicie kortyzolu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
To wszystko zależy od Ciebie bo to Twoje życie i Twoja decyzja

Poziom Testa wpływa na poziom SHBG - odwrotnie nie.

To czy będziesz się lepiej czuł (libido) zależy moim zdaniem u Ciebie od poziomów androgenów (m.in test i DHT) jak dajesz proviron, który jest pochodną DHT zwiększasz pule androgenów. Jak test i SHBG zostanie na tym poziomie co teraz to prawdopodobnie jak odstawisz proviron, możesz miec powtórkę z rozrywki.

Higiena życia to mus, jeżeli chcesz optymalizować hormony bez HTZ. U mnie Kortyzol sam wrócił po czasie do normy. Próbowałem Ashwagandy, czy pomogła? Nie wiem... Zawsze warto spróbować.

Poczekaj co powie lekarz W końcu to lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Michalek83
To wszystko zależy od Ciebie bo to Twoje życie i Twoja decyzja

Poziom Testa wpływa na poziom SHBG - odwrotnie nie.

To czy będziesz się lepiej czuł (libido) zależy moim zdaniem u Ciebie od poziomów androgenów (m.in test i DHT) jak dajesz proviron, który jest pochodną DHT zwiększasz pule androgenów. Jak test i SHBG zostanie na tym poziomie co teraz to prawdopodobnie jak odstawisz proviron, możesz miec powtórkę z rozrywki.

Higiena życia to mus, jeżeli chcesz optymalizować hormony bez HTZ. U mnie Kortyzol sam wrócił po czasie do normy. Próbowałem Ashwagandy, czy pomogła? Nie wiem... Zawsze warto spróbować.

Poczekaj co powie lekarz W końcu to lekarz.


OK, dzisiaj wizyta. Dam znac co uda sie przegadac i ustalic.

Przyznam szczerze, ze po tym jak sie nameczylem od wrzesnia nie chcialbym tak szybko wracac na iniekcje. Co bedzie - pokaze czas. Staram sie myslec pozytywnie.

Czytalem takze, ze clomid sam w sobie lubi podnosic SHBG i powinno spasc po odstawieniu. Dodalem na noc Ashwaghande, ZenSzen i Rodiole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tak, może podnosić, ale to sam musisz obczaić jak będzie u Ciebie. Daj znać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

Następny temat

Balkan Pharmaceuticals Danabol oryginalny?

WHEY premium