SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do odbloku po dluzszym cyklu (4 lata)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21941

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

97-99

Wzrost

186

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

113

Obwód uda

67

Obwód talii

90

Staż na siłowni

9

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Zbilansowana, okolo 3250-3500 kcal dziennie, 200g bialka, W i T rotacja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

4 lat ON, pierwsze 2 lata mocniej (500mg enan / tyg, rotacyjnie meta 20-30mg 4-6 tyg, proba NPP oraz masteron po kilka tyg). Od 2 lat test enan / mix maks 250mg / tyg, aktualnie 300mg co 2 tyg.

Opisz swój plan treningowy

FBW, rower, plywanie

Cel cyklu

Samopoczucie, sylwetka, praca

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

J/W

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12-14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ciezko okreslic

Stan zdrowia

dobry, 7/10

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

umiarkowana

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie liczylem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

kiedys, MC 300, przysiad 225 atg, lawka 182.5, aktualnie mysle jakies 75% z tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Swoja droga czy uwazacie, iz jest mozliwe aby w Polsce 'zalegalizowac' swoja podaz testosteronu tj. aby androlog przepisywal nam HRT/TRT lub wystawil zaswiadczenie, aby moc legalnie transportowac i przechowywac swoj "towar"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Brownstone1
Swoja droga czy uwazacie, iz jest mozliwe aby w Polsce 'zalegalizowac' swoja podaz testosteronu tj. aby androlog przepisywal nam HRT/TRT lub wystawil zaswiadczenie, aby moc legalnie transportowac i przechowywac swoj "towar"?



jaj sie kwalifikujesz to htz distaniesz? jeszcxe to zalezy na jakiego lekarza trafisz. nie wimem co chcesz transportowac jak lekarz przypisze Ci kilka ampulek. HTZ to bardzo niskie dawkowanie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Michalek83
Brownstone1
Swoja droga czy uwazacie, iz jest mozliwe aby w Polsce 'zalegalizowac' swoja podaz testosteronu tj. aby androlog przepisywal nam HRT/TRT lub wystawil zaswiadczenie, aby moc legalnie transportowac i przechowywac swoj "towar"?



jaj sie kwalifikujesz to htz distaniesz? jeszcxe to zalezy na jakiego lekarza trafisz. nie wimem co chcesz transportowac jak lekarz przypisze Ci kilka ampulek. HTZ to bardzo niskie dawkowanie....


Transportowac swoje test mix, przykladowo:)

Anyway, ten rok bede probowac sie odblokowac. Mocno bede inwestowac teraz w hcg - tak jak zalecacie. Widzialem Twoj temat, przeczytalem od deski do deski - widze, ze finalnie CI sie udalo. Andro/endo calkiem niezle Ci pomogl.

Jak samopoczucie teraz? Nastawienie do zycia? Treningi? Et cetera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Czy myslicie, ze wbicie 5000j hcg w 1ml na raz bedzie ok? Przyznam, ze wole miec z glowy i im mniej iniekcji i zabawy tym lepiej. Z tego co czytalem to "palenie k. leydiga" to mit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 782
Nie będzie ok, Pomijając palenie komórek( różne zdania za na ten temat, ja bym nie zaryzykował), to b. duże skoki estro, a co za tym idzie samopoczucie itp, do tego wachania samego hcg. Jak już chcesz mniej bić to 2500iu e2d- przy biciu podskórnym okres półtrwania to 16h.
Ja po chyba 3 letnim cyklu leciałem wg schematu zalecanego przez kumatych andrologów, 2500e2d przez ponad dwa miechy, potem taper do 1000e2d, jak test był w górze to clom 5dni po 100, potem dwa msc po 50 i do końca mikro dawka 250iu HCG. Teraz też miałem robić odblok, w lodówce ponad 40 Pregnyli i cała reszta, ale przez obecną sytuację przekładam odblok na przyszły rok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
slyy
Nie będzie ok, Pomijając palenie komórek( różne zdania za na ten temat, ja bym nie zaryzykował), to b. duże skoki estro, a co za tym idzie samopoczucie itp, do tego wachania samego hcg. Jak już chcesz mniej bić to 2500iu e2d- przy biciu podskórnym okres półtrwania to 16h.
Ja po chyba 3 letnim cyklu leciałem wg schematu zalecanego przez kumatych andrologów, 2500e2d przez ponad dwa miechy, potem taper do 1000e2d, jak test był w górze to clom 5dni po 100, potem dwa msc po 50 i do końca mikro dawka 250iu HCG. Teraz też miałem robić odblok, w lodówce ponad 40 Pregnyli i cała reszta, ale przez obecną sytuację przekładam odblok na przyszły rok :)


Rozumiem, ze to 2500j hcg e2d przez 2 miech to juz po 2-3 tyg po ostatnim szot z testa (zaleznie od rodzaju estr), tak? Zbijales estro jakos w tym czasie?
Sporo clomid, 5 dni po 100 :O pierwszy az tak wysoko widze.
Jak samopoczucie po odbloku? Wszystko sie udalo? Twoj androlog mial juz wczesniej doswiadczenia z takimi tematami?

Ja odblok w zasadzie chce robic tylko przez probe wyjazdu na kontrakt. Nie chce ryzykowac przewozu srodkow jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 782
Tak, czekałem aż testo będzie w widełkach i dopiero hcg, ale w trakcie cyklu też leciał pregnyl.
Clom dawka uderzeniowa- dobrze znoszę clomid więc nie było problemu z sajdami.Ogólnie dawki spore, bo młodzikiem już nie jestem.
Andro opierał się na materiałach które sam mu dałem- przegląd urologiczny w którym było wszystko opisane jak po sterydach przywrócić spermatogenezę itp. Babka znała temat z amerykańskich forów :)
Obblok był ok, ale długo nie wytrzymałem na offie i wskoczyłem na bombę ponownie.




Zmieniony przez - slyy w dniu 2020-04-12 19:18:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
slyy
Tak, czekałem aż testo będzie w widełkach i dopiero hcg, ale w trakcie cyklu też leciał pregnyl.
Clom dawka uderzeniowa- dobrze znoszę clomid więc nie było problemu z sajdami.Ogólnie dawki spore, bo młodzikiem już nie jestem.
Andro opierał się na materiałach które sam mu dałem- przegląd urologiczny w którym było wszystko opisane jak po sterydach przywrócić spermatogenezę itp.
Obblok był ok, ale długo nie wytrzymałem na offie i wskoczyłem na bombę ponownie.





Zmieniony przez - slyy w dniu 2020-04-12 19:16:18


Ja teraz polece 10-15k HCG na przestrzeni nastepnych tyg. Ciagle lece test 300mg e14d.
Ogolnie tutaj Lodzianin podobnie rozpisywal jak Ty piszesz.

"Tak, czekałem aż testo będzie w widełkach i dopiero hcg

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/Cytuj?tid=1201576&pid=19299855"

Czekales az po ostatnim strzale spadnie, tak? Dobrze rozumiem?

ps. masz moze te materialy z przegladu urologicznego?

Niestety u mnie odblok tez musi zostac przesuniety z racji brak mozliwosci regularnych badan ad hoc, z zamawianiem PCT na biezaco tez sie skomplikowalo no i trening w domu to nie to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 782
Dokładnie, co jakiś czas badania aż testo wpadnie w gõrną normę i wtedy HCG, ale jak ty nie brałeś w trakcie cyklu, to możesz zacząć wcześniej aby rozbujać jajka.
Cały odblok wg wyników badań, czyli HCG do czasu aż testo było w górnej normie i nie chciało już wyżej wejść, wtedy clomid i to samo- wg badań jak FSH i LH w górnej normie, to potem już tylko ćwiartka clomidu dziennie na zakonczenie z pct.
Tu masz link do przeglądu: http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?2773 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
slyy
Ja po chyba 3 letnim cyklu leciałem wg schematu zalecanego przez kumatych andrologów, 2500e2d przez ponad dwa miechy, potem taper do 1000e2d, jak test był w górze to clom 5dni po 100, potem dwa msc po 50 i do końca mikro dawka 250iu HCG.)


Właśnie o tym pisałem. De facto byłeś na mostku z HCG. Żałuje ze tak nie zrobiłem odbloku, ale jakbym miał robić w przyszłości to tylko w ten sposób właśnie.... Moja amdro mówi ze clomid jest demonizowany i ze z jej doświadczenia skutki uboczne zdarzają się u jej pacjentów sporadcznie. A 100 mg to sporo, ale czasami zapisują i 150 na rozruch.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

Następny temat

Balkan Pharmaceuticals Danabol oryginalny?

WHEY premium