SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do odbloku po dluzszym cyklu (4 lata)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21948

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

97-99

Wzrost

186

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

113

Obwód uda

67

Obwód talii

90

Staż na siłowni

9

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Zbilansowana, okolo 3250-3500 kcal dziennie, 200g bialka, W i T rotacja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

4 lat ON, pierwsze 2 lata mocniej (500mg enan / tyg, rotacyjnie meta 20-30mg 4-6 tyg, proba NPP oraz masteron po kilka tyg). Od 2 lat test enan / mix maks 250mg / tyg, aktualnie 300mg co 2 tyg.

Opisz swój plan treningowy

FBW, rower, plywanie

Cel cyklu

Samopoczucie, sylwetka, praca

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

J/W

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12-14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ciezko okreslic

Stan zdrowia

dobry, 7/10

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

umiarkowana

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie liczylem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

kiedys, MC 300, przysiad 225 atg, lawka 182.5, aktualnie mysle jakies 75% z tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Michalek83
Co do supli to poczekaj az sie wszystko zacznie i wedle potrzeb bedziesz myslal. DHEA warto jak zbadasz DHEA-S i bedzie za nisko. Na pałe bym nie bral DHEA. Ja bralem w celu zbicia SGBG ( jedna z wielu rzeczy, ktore testowalwm) bo na PCT mialem wywalone w kosmos dlugo... ( dochodziolo nawet do 140)

Clomid wywala SHBG. A to nie jest korzystne na PCT. U mnie pomoglo cos z tej kombinacji, bralem jednoczesnie wiec ciezko stwoerdzic co - DHEA 100mg/dzien, MK/GHRP6 i CJC, ale do normy wrocilo dopiero po odstawieniu Clomidu

Wydajesz sie rozsadnym gościem, wiec mysle, ze wszytko pojdzie gladko!


ok, bede relacjonowac i obgadywac z andro wspolnie.

jedyny niefart, ze sklada sie odblok czasowo z wycieciem tluszczo-kaszaka z plecow (5 padziernika) i troche bolu mi dojdzie:P Ale juz dogadane z chirurgiem, ze dostane tyg l4 od + 2 weekendy wiec akurat na poczatek odbloku tez bede mial 'troche luzu' by dojsc do siebie po zabiegu.

"Wydajesz sie rozsadnym gościem, wiec mysle, ze wszytko pojdzie gladko!"<-- trzymaj prosze kciuki... :D mam nadzieje, ze da sie zyc i trenowac "po" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Da sie. Jak najbardziej. Jak na cyklu zbudowales cos wiecej niz retencja wody, to serio duza czesc zostaje. Ja wygladam 10 razy lepiej teraz niz przed cyklem. Off jestem od roku.

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Michalek83, a jak u Ciebie z libido i z samopoczuciem na tym offie od roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Samopoczucie, nastroj, energia - super. Libido raz lepiej, raz slabiej w skali 1-10 dalbym 6 w zasadzie to tlylko na libido moge narzekac. Co nie znaczy, że u Ciebie tak bedzie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Michalek83
Samopoczucie, nastroj, energia - super. Libido raz lepiej, raz slabiej w skali 1-10 dalbym 6 w zasadzie to tlylko na libido moge narzekac. Co nie znaczy, że u Ciebie tak bedzie


Brzmi spoko, bralbym w ciemno;)

z pewnoscia bedzie u mnie troche zmiana treningowa tak jak pisalem wyzej, troche mnie ta silownia przynudza;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Michalek83
Samopoczucie, nastroj, energia - super. Libido raz lepiej, raz slabiej w skali 1-10 dalbym 6 w zasadzie to tlylko na libido moge narzekac. Co nie znaczy, że u Ciebie tak bedzie


To ładnie, gratuluję. Udany odblok po 4 latach, w pełni można powiedzieć :) A przed bombą na ile libido oceniałeś? Wiadomo, że jesteś starszy od 4 lata, więc zapewne mniejsze (bo z wiekiem spada), kwestia czy zleciało z 10 i duża różnica czy z 7/8 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
parej
Michalek83
Samopoczucie, nastroj, energia - super. Libido raz lepiej, raz slabiej w skali 1-10 dalbym 6 w zasadzie to tlylko na libido moge narzekac. Co nie znaczy, że u Ciebie tak bedzie


To ładnie, gratuluję. Udany odblok po 4 latach, w pełni można powiedzieć :) A przed bombą na ile libido oceniałeś? Wiadomo, że jesteś starszy od 4 lata, więc zapewne mniejsze (bo z wiekiem spada), kwestia czy zleciało z 10 i duża różnica czy z 7/8 :D


Libido miałem przed cyklem podobne do tego co teraz, czyli można powiedzieć, ze wróciło do normy. Gdy miałem 15-30 lat to było szaleństwo, później zaczęło spadać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Michalek83
parej
Michalek83
Samopoczucie, nastroj, energia - super. Libido raz lepiej, raz slabiej w skali 1-10 dalbym 6 w zasadzie to tlylko na libido moge narzekac. Co nie znaczy, że u Ciebie tak bedzie


To ładnie, gratuluję. Udany odblok po 4 latach, w pełni można powiedzieć :) A przed bombą na ile libido oceniałeś? Wiadomo, że jesteś starszy od 4 lata, więc zapewne mniejsze (bo z wiekiem spada), kwestia czy zleciało z 10 i duża różnica czy z 7/8 :D


Libido miałem przed cyklem podobne do tego co teraz, czyli można powiedzieć, ze wróciło do normy. Gdy miałem 15-30 lat to było szaleństwo, później zaczęło spadać


Rozumiem, ze 83 to rocznik? U mnie wlasnie pykla 30stka, wiec tez np. andro mowil, ze potencjalnie roznica majac 25-30 lat odblok a np 38-45 jest spora (usredniajac).

Myslisz o powrocie albo HRT do konca juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Czy myśle o powrocie na cykl?






Każdego dnia

Na razie priorytet to dziecko. Jak się pojawi pewnie wrócę, ale myśle ze będzie to takie max 500mg samego testa. Napewno bez orali, nandrolonow. Jak będzie czas pokaże. Nie mam ciśnienia bo dosyć dobrze mi się trenuje obecnie. Z mniejszym ciężarem sie oswoiłem.






Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-09-22 14:59:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Michalek83
Czy myśle o powrocie na cykl?






Każdego dnia

Na razie priorytet to dziecko. Jak się pojawi pewnie wrócę, ale myśle ze będzie to takie max 500mg samego testa. Napewno bez orali, nandrolonow. Jak będzie czas pokaże. Nie mam ciśnienia bo dosyć dobrze mi się trenuje obecnie. Z mniejszym ciężarem sie oswoiłem.







Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-09-22 14:59:34


Tak patrzac na Twoje posty to mysle, ze odpowiedni, dojrzale nastawienie do odbloku to 80% (jak i nie wiecej) sukcesu w calym przebiegu:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

Następny temat

Balkan Pharmaceuticals Danabol oryginalny?

WHEY premium