SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do odbloku po dluzszym cyklu (4 lata)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21931

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

97-99

Wzrost

186

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

113

Obwód uda

67

Obwód talii

90

Staż na siłowni

9

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Zbilansowana, okolo 3250-3500 kcal dziennie, 200g bialka, W i T rotacja

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

4 lat ON, pierwsze 2 lata mocniej (500mg enan / tyg, rotacyjnie meta 20-30mg 4-6 tyg, proba NPP oraz masteron po kilka tyg). Od 2 lat test enan / mix maks 250mg / tyg, aktualnie 300mg co 2 tyg.

Opisz swój plan treningowy

FBW, rower, plywanie

Cel cyklu

Samopoczucie, sylwetka, praca

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

J/W

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12-14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ciezko okreslic

Stan zdrowia

dobry, 7/10

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

umiarkowana

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie liczylem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

kiedys, MC 300, przysiad 225 atg, lawka 182.5, aktualnie mysle jakies 75% z tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Michalek83
Brownstone1
Przyszedl mi ten tribulus, 120 caps, 1 caps = 1g, 90% saponin. Ile tego brac zeby moglo dzialac, opakowanie twierdzi, ze jedna taka czyli 900mg ekstraktu.


Ciężkie pytania zadajesz. Testuj. Zazwyczaj się czyta, że bez znaczenia ile weźmiesz i tak nic nie czuć


no trudno :d najwyzej 60zl w dupe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kiedyś to było modne

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Brownstone1 nawet jeśli po odstawieniu cloma i hcg będzie dołek w stężeniach hormonow nie ma co się stresować bo organizm potrzebuje czasu. Z pierwszym badaniem po zakonczeniu odbloku bym z miesiac zaczekał.
Trening musisz mądrze prowadzić bo jak wpadniesz w przetrenowanie to już po tobie. Ja przez kilka miesięcy siedzialem na 10 potwórzeniach z zapasem 3-5 pow i dobrze na tym wyszedłem bo spadki znikome. Do załamania ruchu nie waż się dochodzić. Jabłczan kreatyny cały czas ashwangana też i WPC po każdym treningu 50 gram powinno lecieć reszta suplementów nie za bardzo działa
Nic tak dobrze nie podnosi testosteronu jak oglądanie fajnych lasek i uprawianie z nimi ........ są na to badania. Mi nawet jak się nie chciało to się zmuszalem


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2021-02-25 19:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
rarytas1
Brownstone1 nawet jeśli po odstawieniu cloma i hcg będzie dołek w stężeniach hormonow nie ma co się stresować bo organizm potrzebuje czasu. Z pierwszym badaniem po zakonczeniu odbloku bym z miesiac zaczekał.
Trening musisz mądrze prowadzić bo jak wpadniesz w przetrenowanie to już po tobie. Ja przez kilka miesięcy siedzialem na 10 potwórzeniach z zapasem 3-5 pow i dobrze na tym wyszedłem bo spadki znikome. Do załamania ruchu nie waż się dochodzić. Jabłczan kreatyny cały czas ashwangana też i WPC po każdym treningu 50 gram powinno lecieć reszta suplementów nie za bardzo działa
Nic tak dobrze nie podnosi testosteronu jak oglądanie fajnych lasek i uprawianie z nimi ........ są na to badania. Mi nawet jak się nie chciało to się zmuszalem



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2021-02-25 19:24:01


Dzieki za posta, schodzic z Clomidu bede pod okiem mojego androloga, wiec pewnie krok po kroku. Jutro rano ide robic LH, Test i Estro. Jak wyjdzie dobrze to zostawiam Clomid na miesiac 50 e2d, potem dalej w dol.

Aczkolwiek wyglada, ze ta przysadka mi zaskoczyla jakies 4 tygodnie po ostatnim HCG wiec bez tragedii (mam nadzieje, hehe).

Trening tak, sa mocno lekki, duzo powtorzen, wszystko z zapasem bez zylowania. Do tego 2-3x kardio prozdrowotnie. Dieta tez ladnie. Ashwa+ZenSzen na noc juz leci, do tego ZMA, omega3, czosnek i witd. Kreatyna tez 5g dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
No i będzie git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Jakos wpadla mi motywacja do zrobienia podsumowania ostatnich miesiecy walki z PCT w formie tabeli Michalkowej. Fajnie tak sie czyta co to sie dzialo po drodze.

Jutro jak widac badania, ale SHBG i Kortyzol zrobie jeszcze za miesiac (one z tego mi doktorek mowil, nie spadaja za szybko). A tez nie chce bym sie stresowal niepotrzebnie potencjalnie niekorzystnymi wynikami.

FSH tez nie robie bo aktualnie nie zalezy mi na potomku, a ostatnie juz byla gorna granica normy. FSH tez mi szybciej odbilo niz LH. Prolaktyna caly czas byla w normie, a daje jeszcze co jakis czas okruszki cabaseru, aby nie zrobila w ktoryms momencie PCT psikusa wiec tez zostawiam.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Ok, mam wyniki. Wyglada to chyba dobrze. W pon ide na konsultacje do mojego andro i z tego co ostatnio mowil przy dobrym wyniku pociagniemy jeszcze clomid 4 tyg 50mg e2d i potem badanie. Jak bedzie ok, to albo calkowicie schodzimy albo jeszcze jakies 25mg e2d przez 2-3tyg.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Elegancko. :) teraz kwestia jak bedzie bez clomidu, ale moze byc jeszcze lepiej, jezeli chodzi o samopoczucie. Test pewnie troche soadnie, ale moze nie miec to znaczenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Np. na test 570ng w czasie HCG 1500 e3d czulem sie tez naprawde dobrze. Doktorek mowil mi, ze clomid lubi podnosic SHBG wiec moze byc tak, ze SHBG z czasem spadnie, test tez, a bedzie calkiem ok.

Naprawde juz licze, ze to koncowka i zostanie ok bo to byl dobra jazda. Kto nie schodzil po dlugoletnich cyklach ten tego nie zrozumie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
OK, wrocilem od doktorka. Bardzo zadowolony wynikami, wrecz ciut pozytywnie zaskoczony.

Zalecenia:
Kontynuowac clomid przez 2 tyg 50mg ed;
Pozniej przejscie na 2 tyg clomid 50mg e2d

Za miesiac badanie LH, Test, Estro, Prolaktyna i jak bedzie ok to calkowite odstawienie.
Jezeli LH bedzie sie dobrze trzymac to bedzie chcial mi przepisac tez 1 paczke HCG/Otrivelle abym robil mikrodozowanie dla stymulacji ciut jader jeszcze po PCT.

Na nastepnej wizycie na poczatku kwietnia zrobimy tez USG jader, prostaty i pecherza + badania per rectum, tak aby sprawdzic jak to wszystko wyglada po PCT.

Jeszcze mowil abym sobie poczytal o srodkach antyutleniaczach, ale podchodze z duza doza rezerwy. Musze wpierw poczytac co i jak. Ktos z Was cos czytal badz uzywal?

Rybozyd nikotynamidu
Thiogamma
Apigenina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

Następny temat

Balkan Pharmaceuticals Danabol oryginalny?

WHEY premium