SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem po cyklu i odbloku po 7 miesiącach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 331
Witam

Ponad 7 miesięcy temu skończyłem cykl 1-12 prop 100mg e2d i npp e2d 100mg.
Pod koniec 10 tygodnia zaczął się problem z libido i miękkim żołnierzem.
Odblok totalnie zepsułem nie zrobiłem badań hormonów (prolaktyna estradiol test) czy trzeba zbijac a zaczalem odblok.
3 tygodnie po ostatnim strzale propa+npp wbiłem 5000 tys jednostek hcg po 1600 e3d, odczekałem znowu 2 tygodnie i wbilem taka samą ilość.
Dzień po hcg zacząlem podjadac clomid codziennie po 50mg przez ponad miesiąc wyszlo okolo 50 tabsow.
Biorąc clomid bylo w miare okej stawal jak trzeba lecz dalej to nie bylo to co przed cyklem i w trakcie cyklu gdzie moglem po 15 razy dziennie bez przerwy.
Po skonczeniu clomidu z tygodnia na tydzien bylo coraz gorzej żolnierz miekki jak sie go postawi to stoi w 80 % po chwili opada jedynie na viagrze dziala jak trzeba.
Mija juz w sumie 7 miech i libido jako tako wróciło ale nie do końca a z zolnierzem dalej problem.
Zrobilem badania hormonow i wszystko wydaje sie okej mialem podwyzszona prolaktyne zakupilem cabaser podjadlem 2 tabletki i lekko spadla

Dodam ze caly odblok byl ug wiec kij wie czy dawki w hcg nie byly zanizone i czy clomid byl legit, po 2 tabletkach cabaseru wydaje mi sie ze z takich wartosci powinno mi ja wyzerowac wiec nie wiem czy tez nie wal.

Wiem ze zepsulem caly odblok jestem swiadomy i dlatego kieruje sie z prośba do was bo jest tu paru ekspertow co ma o wiele wieksza wiedze niz nasi lekarze.

Pytanie czy powinienem ogarnąć hcg clomid dostinex badz cabaser z apteki ,wjechac na lekki cykl z propa 1-8 ewentualnie przejsc na enana i potem zrobic porzadny apteczny odblok?

Dodam ze jajka wydaja mi sie caly czas jakies male jakby hcg tez bylo fake. Mineło sporo czasu i badania hormonalne niby wszystkie w widelkach a jednak problem jest.

1. WIEK:24
2. WAGA:92 kg
3. WZROST:180 cm
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:113
-udo:68
-talia:89
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4 lata
6. DIETA:
-białko:240
-węglowodany:400
-tłuszcz:100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Prop+npp 1-12 e2d 100mg
8. TRENING:Siłowy
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 7 miesięcy
11. POZIOM BF%:18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Chudnięcia
13. STAN ZDROWIA:Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):Bardzo szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130
-martwy ciąg:140
-przysiad:130







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 331
Upłynęło troche czasu i wracam do tematu udało mi się zbic estro i prolaktyne do widelek ale nic to nie pomogło. Stwierdziłem ze wbije 15 tys jednostek hcg, 2 paczki mialem apteczne po rozłożeniu tego na 2500j faktycznie na początku czulem jakas poprawe potem wbiłem kolejne 5000j ug hcg ale po tygodniu znowu to samo. Aktualnie jestem na propie jestem po 5 strzale 100mg e2d ale niestety dalej nie ma poprawy. Moze wiecie co może być nie tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Na chwilę obecną bez oznaczenia aktualnego poziomu E2 i SHBG to wróżenie z fusów. Możesz mieć wybite SHBG, albo wysoko estro i przez to mieć problem.
Zawsze mówię ludziom żeby po 19-nor nie robili odbloku od razu, tylko odczekali minimum kilka tygodni. Swoje się wymęczyłeś i powoli(!) wraca do normy.
Zrób badanie E2 i SHBG, to będę mógł ci powiedzieć z dużą pewnością co musisz zrobić. Bez tego, to albo mostek na aptecznym HCG (moim zdaniem już za późno na to) i zejście na SERM'y, a później trochę exemestanu. Albo kilka tygodni na MAŁEJ dawce exe/ari i odrobinie dostinexu. To powinno ci pomóc, a jak nie pomoże to zostaje mostek na HCG i poprawka odbloku. Ewentualnie ładowanie provi przez pewien czas.
Może być też tak, że to kwestia tego żeby organizm przyzwyczaił się na nowo do niższego poziomu androgenów i potrzeba po prostu czasu.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 331
Tutaj shbg i wolny testosteron jeszcze e2 masz na gorze minimalnie ponad widelkami jest




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 331
Estradiol 32.1 zakres referencyjny 0-31.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Tak, ale to z przed miesiąca, kiedy testosteron był ok. SHBG można w takim razie wykluczyć jako winowajcę.
Nie chciałbym zgadywać jakie masz obecnie E2, bo 2 dni temu chyba nie badałeś. Są szanse że ciągle jest wysoki i być może tutaj leży problem (wysokie E2 często ciągnie za sobą wysoką prolaktynę).

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 331
Robilem estradiol jakis tydzien temu i sytuacja ta sama lekko powyżej normy tylko tym razem testosteron spadl do połowy jak widać na wynikach badan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 331
Jak myślisz co moze byc przyczyną? Estardiol minimalnie powyżej normy?
Zwykle pytanie zebys nie odebral ofensywnie :D moze masz jakiś pomysł jak zaradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Przyczyn mógłbym ci wymienić milion. Tutaj biorąc pod uwagę twoją historię z koksem i dobry stan zdrowia nie szukał bym dziwnych przyczyn, tylko objawowo zbił. Wysokie E2 jest częstą przyczyną takich właśnie problemów, a LH, FSH i testosteron też powinny ci się podnieść przy okazji zbicia estro.
Może masz exemestan, albo anastrozol w zapasie? Jak nie masz, to załatw sobie jedno lub drugie. Generalnie sugerował bym exe. Miesiąc, lub kilka miesięcy brania i powinno być ok. Jak nie będzie, to trzeba szukać dalej.

Ja nie mam miękkich uczuć i nie szukam dziury w całym. To ja mam czasem cięty język
Naturalnie nigdy nie jestem złośliwy celowo, tylko tak humorystycznie


Zmieniony przez - wybiegany w dniu 2020-10-28 22:07:13
1

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 331
Ogarne exe jak dawkować i jak długo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Wstępnie 1/2 tabletki i później 1/4 co 4 dni.
Nie jesteś na cyklu i ta dawka powinna ci wystarczyć, ale to dość indywidualna sprawa. Jednemu taka ilość wyzeruje E2, u innego będzie ok. Zrób badania po kilku dawkach i sprawdź ile będziesz miał E2. Generalnie szybko wyczujesz, bo albo będziesz się czuł lepiej (znaczy że dawka ok), albo zaczną cię ścięgna boleć etc (znaczy że za dużo).

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 331
Wlasnie ze stawami jest srednio przy takim estro (strzelają nadgarstki)
Oby nie było jeszcze gorzej jak wyzeruje estradiol . Kiedys na cyklu mialem podobny problem na samym propie bylem jakos ponad rok temu
Estradiaol 74 zakres referencyjny 7.0-42

Prolaktyna 23 zakres 4.10-15.16

Testosteron 10.72 zakres 2.89- 8.36

Takie były wartości przechodziłem z propa na enana wtedy i jak bilem enana to takie cyrki ale przybilem wtedy 5000 tys hcg i znowu wróciłem na propa i wszystko było jak trzeba dziwie się ze tak prolaktyne wtedy wywaliło na samym propie


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Libido

Następny temat

Melia ltd czy androchem

WHEY premium