SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów - dziennik treningowy

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Będę zaglądał powodzenia.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dzieki panowie! Będziemy walczyć... nie ma zmiłuj

NachoVidal - w NAC nie ma kat. wagowych. Jest kategoria Men Body II - od 173cm do 179cm wzrostu. Ja mam 175cm więc lapię się do tej kategorii.

Waga w obecnej chwili to 93kg. W dniu debiutów miałem 86kg Spokojnie poniżej 90kg zejdę. Jeszcze ketoza, odwodnienie i zbedne kilogramy polecą hen daleko :-

Dziś wieczorkiem mam cotygodniowe spotkanie z trenerem. Będzie mnie jak zwykle ogladał i komentował formę lub jej brak hehehe. Nie no sam widzę, że jest dobrze

Zobaczymy czy dieta się zmieni czy nie bo na razie to non stop chodzę głodny. W dodatku 7h aero w tygodniu robi swoje.

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2013-04-20 12:25:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
o tu trafiłeś powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Trafiłem do najlepszego możliwego TEAMU! Cieszę się bardzo, że będę mógł reprezentować firmę na różnego rodzaju zawodach, na których będę brał udział oraz w życiu osobistym.

Koleżankom z pracy do gustu przypadła moja nowa opaska na rękę Już chciały mi ja zrywać...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
19.04.2013 NOGI

Treningi w tym tygodniu delikatnie się poprzestawiały. Wczoraj zrobiłem nogi, dziś jeszcze czekają mnie barki.

Przed treningiem na lepszą pompe zarzucam sobie argininę + spalacz. Pomimo tego, że tluszczu jest stosunkowo mało, chce tak czy inaczej być wycięty w pień

NOGI:

1. wyprosty
- 2 serie rozgrzewkowe, 4 docelowe prawie całym stosem, wszystko po 12 ruchów jak zwykle
2. siady na maszynie smitha
- 60/80/80kg po 12 ruchów - stopy wysunięte daleko do przodu, przysiad pełny, tyłek do ziemi. Tutaj już się nie forsuję, ciężary moga wydawać się smieszne, ale masy już nie zrobię, dlatego tylko pompuje i pracuję nad najlepszą separacją.
3. suwnica
- 100kg, 3 serie po 25ruchów
4. wykroki chodzone z hantlami
- robię 3 dłuższe ścieżki po całej siłowni, jako, że chodzę do największej w Białymstoku to jest gdzie sobie pochodzić.
5. zginanie na maszynie siedząc
- 6 serii 2/3stosu po 12-15 ruchów

Po treningu nogi jak z waty, odpocząłem chwile i wskoczyłem na orbitreka. W między czasie jak to ostatnio bywa robie sobię łydki przez dopinanie na orbitreku. Najlepsze co może być na rozwoj lydek, przynajmniej dla mnie. Nie dość, że nie tracę czasu na osobne robienie tej partii to jeszcze wchodzi mi lepiej niż na dużych ciężarach. Po prostu przepalam ilością i czasem. Lecę sobie normalnie cardio i nagle na minutę napinam łydki, zwiększam opór na orbitreku, staję na palcach i na maxa spinam. Dziś zawkasy takie, że ledwo zmieniam biegi i dodaje gazu w aucie

Zaraz posiłek, małe zakupki i lecę na trening.

Pozdro!

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2013-04-20 13:01:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
to Ty w Magicu trenujesz, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
No jest i ON! powodzenia Mariusz i bede jak zawsze sledzil. Podeslij mi tego musculara :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
xmejux
to Ty w Magicu trenujesz, tak?


Oczywiście

Kierowniku, liczę na Twoje wsparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ależ dałem przez weekend po rowerze, tym razem nie stacjonarny a jazda w terenie. Pół Białego objechałem rano i wieczorem

W niedzielę zrobiłem szybki trening barków, wróciłem do domu i kilkanaście km zrobiliśmy z żoną na rowerach. Ale co jazda samemu to samemu. Tempo trzymam ostre, szybkość konkretna, typowy zapierdziel na spalenie jak najwięcej kcal. A z żoną... non stop marudziła, tempo jak przystało na "niedzielny spacer", a ja chciałem zapier...!!!


Wczoraj dodatkowo 6 urodziny córy... cista i żarcia jak na Święta Wielkanocne w chacie. Ale zjadłem tylko kawałek torta własnej roboty... Nie dałem się skusić na więcej

W sobotę byłem na spotkaniu z trenerem to powiedział mi, że "za mokry" jestem.
Dołożyliśmy aeroby jeszcze w tygodniu rano na czczo.
Obcięliśmy tłuszcz w posiłkach przed i po treningowym.

Dziś zrobiłem 30 minut aero w domu na czczo, po siłowym wskakuję jeszcze na godzinkę. Na Majówkę planuje sporo pojeździć rowerkiem i nadrobić formę, będzie wolnych parę dni to trochę dłużej się pośpi i nie trzeba będzie się zrywać nad ranem żeby kręcić aero przed pracą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
A no co racja to racja bo nie dosc ze trzeba wczesniej wstac to jeszcze aero krecic. Ale pogoada dopisuje to mozna aeroby w terenie smialo robic :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC NUTRITION na targach FIBO POWER- dzień 4

Następny temat

Czy moża łączyć ?

WHEY premium