SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moża łączyć ?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
Witam, mam pytanie.
Wczoraj przyszedł mi Gainer firmy Treck Mass XXL. Mam pytanie , czy można łączyć gainera z drugim gainerem ? Bo zostało mi jeszcze trochę Gainera firmy Megabol Gainer 737 .

z Góry dziękuję . :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
a można łączyć kurczaka z ryżem i jajka z płatkami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86
gotowane jaja z płatkami - NIE - omlet na płatkach - TAK, kurczak z ryżulem - TAK, co do pierwszego posta jest on nadwyczajnej wagi, a raczej ma nieziemską moc, która uwielbiam .

Morscija va de sutra, kaktus ma duma in serosvelum megaloxanta jutra in sfera glebosfera und zielniki ameba, amflora in venici dive maj de rasco aboliki, mej katakorby --- Imperium Biniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a białko z żółtkiem mogę łaczyć, i czy ze skorupką też? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
MrBlue
a można łączyć kurczaka z ryżem i jajka z płatkami ?


Dużo sarkazmu :)

Możesz połączyć te gainery tylko po co?
Nie psuj możliwości działania XXL-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Odnoszę wrażenie, że autorowi nie chodziło o łączenie tych gainerów w jednej porcji, ale w ogóle, w ciągu dnia ;)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Nitroman
MrBlue
a można łączyć kurczaka z ryżem i jajka z płatkami ?


Dużo sarkazmu :)

Możesz połączyć te gainery tylko po co?
Nie psuj możliwości działania XXL-a


Nie tak dużo ale takie pytania są bez sensu -_- czy można łączyć gainera z gainerem to i to jest to samo jeden lepszy inny gorszy ale dalej jest to, to samo więc nie rozumiem po co ludzie zadają takie dziwne pytania..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Spróbuj zrozumieć kolegę.
Nie wie to pyta.
Po to jest forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
No tak ale to tak samo jak pisałem ,że kurczak z ryżem i płatki z jajami to białko i ww i to ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Nie dziw się. Do tej pory mimo tylu informacji w necie, prasie branżowej, szkole itp. od ludzi, którzy ćwiczą po kilka lat na pytanie jakie źródła białka ma w diecie słyszę płatki owsiane, ryż, banan... I co zrobisz delikatnie wyprowadzasz ich z błędu. I tak całe życie. Nie ma co z tym "walczyć". Zawsze będą nowi, którzy będą potrzebować pomocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
No tak rozumiem ale teraz doyebałes jakie źródło białka płatki ryż xd dziwnych ludzi znasz;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania do zawodów - dziennik treningowy

Następny temat

Nitrobolon II - pierwszy cykl na stack'u (pytania).

WHEY premium