SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY TREC WYPUSCI KIEDYS PLECAKI

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
czy macie w planach produkcje plecakow, jakis gustownych?

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
osobiscie przy propozycji plecaka nie rozstrzasalbym sie zbytnio nad zmiana strategii firmy, bez przesady. Ja mozwie o czym ekskluzywnym i wyjatkowym, a nie o rzeczy ktora bedzie na kazdym narozniku.

czyms wyjatkowym, limitowanym. Przeciez nie chodzi o to by plecak Trec byl w kazdym sklepie sportowym.

choc mimo wszystko rozumiem wasze stanowisko, kazdy ma prwao wypowiedzi i wlasne odczucia.
3x tak dla plecaka ;)

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
w sumie nie widziałem żadnego plecaka od firmy produkującej suple pomysł w pyte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
chucknoris nie chciał byś chodzić po szkole z plecakiem z napisem ,,Trec" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
przecież napisał pomysł w pytę, więc pewnie by chodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
no ja juz do szkloy nie chodze, ale nie lubie torby na silke, a plecak? why not?

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
plecak dobry pomysl

jeszce majty niech zrbia i na basen/plaze w majtach TREC'a bedzie sie zapieprzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
ale gdyby były bluzy to chętnie bym kupił

majtki pewnie też

Zmieniony przez - krzpuma w dniu 2009-04-15 15:58:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
ale Panowie, mieszkam w takiej czesci europy, ze Trec zaczyna dzieki Vitamin-shopom byc ceniona marka i przypuszczam ze za chwile czapka Trec bedzie takim kultem jak czapka Animal - bo wypada załozyc na silke hehe

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
ja już o tym myślałem

fajnie tak chodzić do szkoły w rzeczach z Trec'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
czapka Treca ok
plecak .... możeby się przyjął, kto wie


NKT - seria Nitrobolon popularna jest w UK?

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2009-04-15 19:39:08

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
IMO plecka bardzo dobrze by sie przyjol

zawsze to wiecej lansu w szkole
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERMO A CLENBUREXIN - jaka jest roznica w dzialaniu?

Następny temat

Super Omega 3 + hmb

WHEY premium