SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poznaj firmę TREC NUTRITION - info

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14931

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku wprowadzając na rynek pierwsze suplementy diety dla sportowców. Od początku wyróżnia nas jakość, co wynika w dużej mierze ze szczególnej sytuacji prawnej w Polsce. Niewielu zdaje sobie sprawę, że w naszym kraju przepisy, zarówno sanitarne, jak i prawa żywnościowego, są jednymi z najbardziej restrykcyjnych na świecie, dlatego w naszym przypadku słowo „jakość” nie jest tylko pustym frazesem.

Trec Team Athletes

Początki związane były ze środowiskiem kulturystyki i fani tej formy aktywności fizycznej do dzisiaj stanowią bardzo silną reprezentację wśród naszych klientów. Jednak w miarę upływu lat doceniało nas coraz więcej atletów reprezentujących różnorodne dziedziny sportu. Zrzeszamy blisko 200 sportowców, z kilkunastu dziedzin, mieszkających w 25 krajach. Są wśród nich mistrzowie olimpijscy, mistrzowie świata, jak również lokalni mistrzowie. Atleci w naszej drużynie posiadają jedną, wspólną cechę - są totalnymi fanatykami sportu.

Trec Wear

Produkujemy nie tylko suplementy. W 2012 roku wprowadziliśmy na rynek markę odzieżową o nazwie Trec Wear, która jest wypadkową naszych doświadczeń w aktywnym uprawianiu sportu i opinii zebranych na matach, salach treningowych i siłowniach. Podobnie jak suplementy, odzież produkowana jest od początku do końca w Polsce i zdobyła sobie opinię wyróżniającej się na rynku pod względem jakości i stylu. Obecnie kolekcje marki dostępne są w sprzedaży w całej Europie i na kilku rynkach azjatyckich.

Cross Trec

W 2014 roku utworzyliśmy markę Cross Trec. Jest to synergia działań na kilku polach - afiliowanej sieci klubów treningowych, portalu edukacyjnego, odzieży technicznej i linii suplementów, dedykowanej sportom funkcjonalnym.

Beltor

To marka skierowana do osób, które utożsamiają się ze światem sportów walki. Do jej tworzenia zaprosiliśmy utytułowanych zawodników i bazując na ich doświadczeniach, opracowaliśmy suplementy diety, odzież i akcesoria dla prawdziwych fighterów.

Action Line

To grupa produktów przeznaczona dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych i outdorowych. Wyróżniającą je cechą jest zastosowanie nowych technologii czyli Hydro Gel czy Nano Colloid. Dzięki nim produkty Action Line szybkością działania i efektywnością przewyższają klasyczne formy suplementów.

Vitamin-Shop®

Jesteśmy też właścicielem sieci ponad 200 sklepów z suplementami diety, zlokalizowanych w całej Europie i Azji. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się na świecie sieci franchisingowych w tej branży.

Edukacja

Poza działalnością komercyjną, zaangażowaliśmy się również w edukację w nowoczesnych kanałach komunikacji. Wraz z zaprzyjaźnionymi sportowcami stworzyliśmy portal ZapytajTrenera.pl, który zyskał ponad 10-cio milionową widownię w ciągu 2 lat. Stworzyliśmy także edukacyjne kanały tematyczne, takie jak Strefa Sztuk Walki i Projekt BeFit, dostępne na platformie YouTube.

Społeczność

Osiągnięciem, z którego najbardziej się cieszymy, jest powstanie ogromnej społeczności skupionej wokół naszej marki. Jesteśmy obecni na Facebooku, Instagramie i YouTube. W każdym z tych serwisów posiadamy liczne grono aktywnych sympatyków. Od kilku lat plasujemy się w czołówce najbardziej zaangażowanych w kontakt z klientami marek w naszej branży, co potwierdzają comiesięczne, niezależne raporty firm badających rynek pod tym kątem (np. Sotrender).

Proces produkcji


HISTORIA
Mistrzem się stajesz a nie rodzisz
Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku. To właśnie wtedy połączenie pasji do sportu, energii i zapału w działaniu natchnęło nas do stworzenie niezwykłej firmy...

Sport mamy wpisany w DNA
Każdy z nas od najmłodszych lat interesował się sportem. Na ekranach telewizorów, a często też na żywo, oglądaliśmy wszystkie ważne wydarzenia sportowe w naszym kraju; podziwialiśmy piłkarzy, kolarzy, lekkoatletów. Do dzisiaj pamiętamy nazwiska i wyniki polskich olimpijczyków.

Trenowaliśmy ze wszystkich sił i w swoich dziedzinach dążyliśmy do perfekcji.
Po latach nikt z nas nie został zawodowym sportowcem, mimo to pragnęliśmy aby sport – ciągle obecny i tak ważny w naszym życiu – stanął u podstaw naszych zawodowych działań. Z tych marzeń powstało wspólne przedsięwzięcie – firma Trec Nutrition. To firma nie tylko produkująca najwyższej klasy odżywki dla sportowców, to firma która motywuje i zaraża innych pasją do uprawiania sportu.

Każdy z nas jest kroplą, ale razem tworzymy ocean

Stabilny rozwój i obecna pozycja Trec Nutrition to zasługa setek ludzi, którzy ją tworzą.
Od samego początku stawiamy na indywidualności - osoby aktywne, kreatywne, mające zainteresowania spójne z misją naszej firmy.
Połączenie pasji do sportu i do pracy jest jednym z najważniejszych czynników w rozwoju naszej firmy. Dzięki temu każdy z nas z chęcią przychodzi do pracy, jest nakręcony i naładowany pozytywną energią.
Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, nie boimy się wyzwań, planujemy i osiągamy wspólne cele.

Dobre, bo polskie

Od początku naszej działalności jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy polską firmą. Polska to kraj wielu możliwości. To właśnie tutaj mamy świetnych fachowców, niezawodnych kontrahentów i oddanych firmie pracowników. Nasze odżywki wyznaczyły również na rynku europejskim bardzo wysokie standardy. Stały się niemal synonimem jakości. Stało się tak dzięki temu, że jesteśmy innowacyjni, ambitni i staranni w swojej pracy.

Drużyna mistrzów

Ważnymi osobami na naszej drodze są zawodnicy, zarówno ci, którzy posiadają tytuły mistrzowskie, jak również amatorzy o nieprzeciętnych umiejętnościach. Wspieramy ich, bo widzimy w nich nas samych, dlatego chcemy, aby osiągali coraz lepsze wyniki. To oni są naszym motorem napędowym, naszą inspiracją do tworzenia coraz lepszych produktów i powodem do satysfakcji.

W życiu jest jak na treningu, im więcej z siebie dasz tym więcej dostaniesz

Jesteśmy Trec Nutrition i sport to nasza pasja

Mamy ogromny szacunek do naszych klientów i uważamy, że to nasz obowiązek, aby dać od siebie coś więcej.
Dzięki naszemu zespołowi możemy realizować misję edukacji z zakresu treningu i żywienia.
Stale się rozwijamy i będziemy rozwijać w tym zakresie, a poprzeczkę stawiamy bardzo wysoko.
Cieszymy się, że udało nam się zbudować niesamowitą społeczność pasjonatów, która liczy setki tysięcy osób.
Niech sport i pasja łączy nas wszystkich, niezależnie od tego skąd pochodzimy i co trenujemy.


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-29 13:12:43
1

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
TREC Nutrition obok Olimpa to bardzo dobra firma .
Jeśli chodzi o odżywki to moim zdaniem minimalnie wyprzedza Olimpa .
Co do suplementów to oferta jest ogromna .

Ja przyznam szczerze, że wole łączyć TRECA z Olimpem .

W powyższych zdaniach więcej jest napisane Olimp, a więc teraz dla spokoju napisze Trec, Trec, Trec .

ED,Dumny z Polski - Nieuchwytny człowiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Opis wybranych certyfikatów
______________________________Certyfikat jakości ISO 22000

Szanowni Państwo!
miło nam poinformować, że SGS – najlepsza na świecie szwajcarska firma będąca niekwestionowanym liderem na rynku spożywczym w inspekcjach, weryfikacjach, testach i certyfikacji przyznała TREC NUTRITION certyfikat ISO 22000. Jest to szczególny powód do dumy gdyż TREC jest pierwszą firmą z branży odżywek w Europie, która była certyfikowana przez tak prestiżową jednostkę, jaką jest SGS.

Norma ISO 22000 jest dokumentem zawierającym wymagania dotyczące wdrażania, funkcjonowania i doskonalenia systemu zarządzania ukierunkowanego na dostarczanie do klienta bezpiecznej żywności. Ten międzynarodowy standard łączy wymagania systemu HACCP oraz Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Higienicznych mających na celu zagwarantowanie, że otoczenie, warunki pracy i postępowanie personelu zdeterminowane są wysokim poziomem higieny, sterylności i jakości. Wdrożone i bezwzględnie przestrzegane w zakładzie produkcyjnym firmy TREC NUTRITION wymagania normy ISO 22000 zostały opracowane przez ekspertów przemysłu spożywczego przy współpracy specjalistycznych międzynarodowych organizacji i z Komisją Codexu Alimentarius, która została powołana dla rozwoju norm żywnościowych przez The United Nation’s Food and Agriculture Organization (FAO) i World Health Organization (WHO).
Lider Jakości Żywności

W dniu 21.11.2007 Trec Nutrition jako jedyna w Polsce firma z branży odżywek dla sportowców i suplementów diety została uhonorowana tytułem oraz godłem Lidera Jakości Żywności 2007.

Nagroda ta została przyznana przez kapitułę Godła złożoną z najwybitniejszych ekspertów i osobistości świata nauki. Liderzy Jakości Żywności to program objęty patronatem Ministerstwa Rolnictwa promujący przedsiębiorstwa, które w swojej działalności kładą nacisk na markę i bezpieczeństwo wytwarzanych produktów. Stanowi on wspólny projekt redakcji miesięcznika "Bezpieczeństwo i Higiena Żywności", Biura Promocji Jakości oraz środowisk propagujących wysoką jakość i sprawujących nadzór nad bezpieczeństwem żywności.
Głównym celem programu LIDERZY JAKOŚCI ŻYWNOŚCI jest promocja jakości żywności, która spełnia wysokie wymagania zdrowotne i jakościowe.
Produkty zgłaszane do programu muszą być wytwarzane w warunkach zgodnych z wymaganiami prawa unijnego. Poza tym warunkiem uczestnictwa w programie jest:
- udokumentowana wysoka jakość handlowa i zdrowotna wytwarzanych produktów,
- stosowanie metod oceny i odbioru surowców zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz unijnymi regułami w tym zakresie,
- gotowość poddania analizie produktów zgłaszanych do Programu oraz wyrażenie zgody na kontrolę jakości produktu i zakładu.
Jest to kolejny sukces firmy i obiektywne potwierdzenie niezaprzeczalnego w tej chwili faktu, że organizacja i jakość produkcji TREC NUTRITION stoi na najwyższym poziomie i wyprzedza znacząco w tym względzie konkurencję.Solidna Firma

Z dużą satysfakcją informujemy Państwa o kolejnym sukcesie naszej firmie i fakcie uzyskania bardzo elitarnego certyfikatu "SOLIDNA FIRMA".
Program Solidna Firma wspiera i promuje uczciwe firmy i uznawany jest za jedno z najbardziej cenionych tego typu przedsięwzięć w Polsce.

Program Gospodarczo-Konsumencki "Solidna Firma" istnieje od 6 lat. Przedsięwzięcie to ma na celu promocję firm, dla których zasady etyki w biznesie takie jak uczciwość, terminowość i rzetelność w kontaktach z partnerami są równie ważne, jak osiągane zyski. Program jest procesem dobrowolnej weryfikacji firm, które uważają się za rzetelne i chciałyby być postrzegane przez otoczenie gospodarcze i media, jako wzorowe. Kandydaci do tytułu "Solidna Firma" oceniani są na podstawie trzyetapowej weryfikacji dokumentów oraz wizytacji przeprowadzanej w każdej firmie.

Sprawdzane są m.in. terminowość regulowania zobowiązań płatniczych, rzetelność wobec partnerów i pracowników firmy oraz jej dbałość o konsumenta i środowisko naturalne. Godne uwagi jest to, że firma TREC NUTRITION jako pierwsza i jedyna z branży odżywek dla sportowców uzyskała ten prestiżowy tytuł, co po raz kolejny potwierdza jej dbałość o jakość i zadowolenie konsumentów oraz opinie od klientów mówiące o tym, że TREC jest wiarygodnym, stabilnym i solidnym partnerem biznesowym.


Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2008-04-12 14:57:47
1

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101363


nie sadzilem ze Trec posiada tyle certyfikatow i wyroznien...

widac ze dobra firma chociaz wg mnie zbyt slaba medialnie, potrzeba jej wiekszego rozglosu i bedzie git

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
rzeczywiście posiadamy bardzo dużo certyfikatów.

Aczkolwiek nie chodzi tu o sam fakt posiadania tych ceryfikatów i ich ilość, ale o to, że zostaliśmy docenieni.

Nie tylko przez kontrahentów czy instytucje ale głównie przez konsumentów

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9741
obejrzal bym od srodka siedzibe TRECa cykl produkcyjny itp

wlasnie dlaczego nie wystawiliscie swoich produktow na fibo 08??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Nie wiem

nie moje kompetencje.

co do fabryki to wiesz jak jest.Nietety nie można jej "pokazywać".

Miałem to szczęście, że ją widziałem. Mogę Ciebie zapewnić, że ta sterylność i masa urządzeń wspomagających i kontrolujących higienę i pracę pracowników jest porażająca

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Usunięty przez King_Odin za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58084

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
cześć

już piszę. Zobacz jak jest z produktami innych firm. Można produkt X kupić za 120 zł i za 79zł. Potem ten, który kupił drogo "ma pretensje" do firmy, że przepłacił.U Nas tego nie ma. A jeśli ktoś sprzedaj taniej lub drożej to reagujemy od razu.
Taka sytuacja też jest wygodna i klarowna dla odbiorców. Wiedzą na jakich warunkach się dogadujemy.Tak jets od lat. I wszyscy kontrahenci sobie to chwalą. Nie ma rozrzutu i klasyfikowania odbiorców.

Sztywna polityka cenowa wg mnie jest trafna.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7087
Ale fajnie byłoby mieć taką całą fabrykę dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
fakt

ale wiesz, to też jest duży obowiązek

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64285
ja jakos od poczatku nie znajac jeszcze sklepow internetowych zakupowalem produkty firmy trec. Firm potrafi sie ladnie zareklamowac i pokazac ze tak wyraze "od kuchni". Widac ze wszystko jest robione estetyczne nie tylko na zdjeciach. Potwierdzaja to wlasnie te certyfikaty i wyroznienia.

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2008-04-20 14:08:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witamy w naszym dziale!

Następny temat

Najciekawsze tematy w dziale-TRENING/DIETA/SUPLEMENTY

WHEY premium