SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do sezonu z Activlab - Mateusz Polaszek

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
tez mam 2 wf-y na początku lekcji i to jest masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Pitt a co oliwa ma do tego ? Nigdy tak nie robiłem. Sprawdzę to Jak najbardziej surowe ale na minutę czy nawet trochę mniej zalewam je wrzątkiem żeby jakiegoś syfa nie załapać

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2012-01-21 15:32:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Pitt Bull
Czyli nie jestem jedyny (co bylo zreszta do przewidzenia) dlatego dziwie sie jeszcze bardziej skad ten wybor


Raz poszedlem na trening i przed zjadlem jajka, nigdy wiecej, po 15min bralo mnie na rzyganie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Sory Chłopaki za spóźnienie z relacją. Niestety punktualność u mnie kuleje

Więc przejdźmy do rzeczy :
Jaki by tu dzień opisać , dajmy na to

czwartek :


Obudziłem się bliżej 8.00 z dobrym humorem że poprawię już wszystkie oceny które miałem na sumieniu. W końcu ,koniec półrocza.
Po chwili przyrządziłem porannego szejka ze 100g owsianki, 50g 6 Protein blend i 50g rodzynek do tego 2.kaps Top 10 i 5 kaps. TCM Pro, tablety popiłem 10g BCAA Xtra

Po przyjściu do szkoły poszedłem zaliczać cały materiał co udało mi się z wynikiem pozytywnym , wiedząc to lekcje sobie lekko skróciłem i zamiast siedzieć do 15 to skończyłem o 12. W końcu po co siedzieć w szkole jak można pójść do baru na piwo i to oblać z koleżkami. Im się tego dnia podobnie udało. Ja oczywiście Heinekena wziąłem – dla mnie najlepsze piwo

o 10.00 byłem jeszcze w szkole więc posiłek normalnie zjadłem :
2 kanapki z tuńczykiem

posiłek o 13 został przełożony na 14.30 / 15
tym samym trening tez odbył się trochę później

posiłek przedtreningowy zjadłem koło 18 i wyglądał on tak:
50g ryżu białego ,200g piersi + 10g BCAA

trening zrobiłem koło 19. Zajął mi godzinkę :

Barki :
wyciskanie hantli 10-8-8-6-4
unoszenie hantli na boki 3x15
unoszenie w opadzie tułowia 3x15

Biceps:
uginanie młotkowe 10-8-6-4
uginanie izolowane o kolano 4x20

Trening zrobiłem trochę krótszy niż zawsze bo była późna godzina.
Nie zrobiłem tego dnia brzucha ale to nadrobiłem dzisiaj.

po treningu :
10g BCAA , 80g Carbo , przed godzina 21 parę minut wypiłem szejka z 50g 6 Protein Blend i 50g orzechów włoskich + 5 kaps. TCM pro


Zmęczony byłem już wieczorem więc 5 posiłek sobie podarowałem, wolałem odespać więcej godzin przed piątkiem

Dzień zakończyłem posiłkiem :
2 serki wiejskie , garstka orzechów arachidowych i 2 łyżeczki masła orzechowego
orzechami arachidowymi podbiłem lekko kcal aby jakoś uzupełnić ten stracony posiłek .

Kiedyś jeszcze przed I startem pamiętam że jak zdarzała się taka sytuacja pominięcia posiłku to wstawałem w nocy i go jadłem lub wypijałem szejka. Długo to nie trwało bo zaczynały sie na drugi dzień problemy żołądkowe lub nie wysypiałem się. Szybko od tego odszedłem i uznałem że lepiej się juz podnosi kcal kanapką z Maka

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2012-01-21 17:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3741
Dawaj jakieś zdjęcia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
No właśnie dawaj więcej fot i podaj przepis na te surowe jajka!!! pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
M_Polaszek Witka! Wybacz, że tak trochę się urwę z choinki, ale dopiero teraz zobaczyłem Twój dziennik tutaj. Widzę, że przygotowujesz się do MP Juniorów i jesteś z Lublina. Tak się składa, że ja też będę prawdopodobnie startował (debiutował) na MP Juniorów, a że studiuję w Lublinie to głównie tutaj również trenuję i się przygotowuję. Do Samsona mam niedaleko, może się jeszcze okaże, że mieszkasz gdzieś niedaleko? Ja mam stancję koło Głębokiej, a trenuję na siłowni w Centrum Sportu i Rekreacji UP (ul.Głęboka), być może wiesz gdzie się to znajduje? Widzę, że kilka startów masz już za sobą, być może będę się w stanie coś od Ciebie nauczyć Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
ProSatan - fajnie,że też jesteś z Lubelskiego

oglądałem ostatnio Twój test i dobrze idzie,
ale z pomocą Mateusza na pewno dużo osiągniesz

Zmieniony przez - krzpuma w dniu 2012-01-22 11:48:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 662
A to nie jest tak, że bakterie giną dopiero w 10 minut w 100 stopniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
surowe jajka nie przyswajają się w około 50%, do tego nie jeszcze niszczona toksyczna substancja, która "zabiera" nam jedną z witamina z grupy B

jednym słowem jeść surowe jajka to czysta głupota i już nie chodzi tutaj o bakterie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO CAPS NOWOŚĆ

Następny temat

JESZCZE WIĘKSZA POMPA!! - NITRO CAPS - NOWOŚĆ!!

WHEY premium