SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do sezonu z Activlab - Mateusz Polaszek

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
No to pewnie ladnie spompuje cyce

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Właśnie wróciłem z treningu, moje odczucia po Nitro Caps są takie, że ten suplement działa :)
Lepsze ukrwienie mięśni można od razu zauważyć za czym idzie lepsza motywacją do treningu. W połowie treningu klatę rozrywało ale jest to również efekt tego że dawno nie używałem tego typu suplementów :)
Dzisiaj dosypałem też do napoju Iso Active i jedno z drugim się świetnie zgrywa :)

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-02-07 21:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Dzisiaj robiłem trening nóg, dorzuciłem 4 serie przysiadów do planu i robiłem je w dość szybkim tempie tak jak polecał Cutler :) Dobra pompa, chyba dorzucę je do planu.
W diecie zrobiłem lekkie podbicie kalorii pączkiem ale to dlatego że korzystam póki jeszcze mogę przed redukcją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
pączki dobra sprawa, ale mi smakują najlepiej w tlusty czwartek

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jest jak mialo byc , arginina z cytrulina musi dzialac :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Dobry suplement za tą cenę

trochę lepiej byłoby jak wystarczało by go na pełny miesiąc


Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-02-10 13:57:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Na pełny miesiąc jest opakowanie zawierające 240 kaps

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Wiem już sprawdzałem :)
Dzisiaj zrobiłem trening pleców , najpierw szło dobrze ale w połowie zacząłem trochę wariować z ciężarem i nabawiłem się lekkiej kontuzji :(
Zawsze trenuję w bluzie i jak się dobrze rozgrzeję to zdejmuję, dorzuciłem trochę żelaza do sztangi przy wiosłowaniu i jak odłożyłem ją to coś mnie okropnie zakuło pod lewą łopatką. Teraz nie mogę za bardzo szyi w dół zgiąć bo z tyłu czuję jak by się coś naciągało.Musiałem sobie coś naciągnąć bo nic innego to nie może być. Trening dokończyłem ale na bardzo małych ciężarach aby się "dopompować" , oby było w sobotę lepiej bo robię nogi , a dzień bez siłki to dzień stracony.
Na wekendzie wrzucę jakieś foty posiłków :)

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-02-10 21:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Zalezy jak stosowac jeszcze , duze grono osob bedzie to robilo pewnie tylko okolotreningowo , a wtedy starczy na duzo dluzej

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Foto dzisiejszego śniadania





Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-02-11 20:07:49
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO CAPS NOWOŚĆ

Następny temat

JESZCZE WIĘKSZA POMPA!! - NITRO CAPS - NOWOŚĆ!!

Wiecej