SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do sezonu z Activlab - Mateusz Polaszek

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Czesc Mateusz , co jest z Toba , dlugo juz nie ma zadnej wypiski
Zaniedbujesz temat
Patrz jak robi to Twoj kolega po fachu
https://www.sfd.pl/MolderDist_+_Activlab__urodzony_by_przegrać,_żyje_by_wygrać!-t806143.html

Bierz z niego przyklad
Noi czekamy nadal na filmik z pozowania
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Cześć chłopaki!!!

Sory za to zaniedbanie ale dosłownie nie wiem na jakim teraz świecie żyję !
Ten tydzień miałem na prawdę ciężki, nawet nie było czasu wstawić jakiejś konkretnej wypowiedzi. Jedyny dzień wolny w tygodniu teraz to niedziela więc postaram się coś naskrobać

Moja waga dzisiaj z rana pokazała 68kg. Na początku reduckcji ważyłem ładne 76.
W tym tygodniu opracowałem z trenerem wszystko co mi będzie potrzebne do ostatniego szlifu przed wyjściem na scenę.
Przypominam że do wyjścia zostało niecałe 2 tygodnie ( w piątek 21 wyjazd).
Od piątku zacznie się prawdziwy "meksyk". Zacznę ładowanie wody. Będzie to wyglądało w ten sposób że przez cały tydzień będę w siebie wlewał 8L wody a ostatniego dnia ją odstawię.
Kolejna rzeczą jaką zrobie to będzie manipulacja sodem ,ładowanie węgli i odwadnianie ale to będzie już w ostatnich dniach przygotowań.
Do czwartku będę jeszcze kręcił aeroby i trzymał dietę tak samo jak to robię teraz w piątek zobaczymy czy się coś w diecie zmieni.
Napewno zmieni się mój trening,będzie lżejszy ale to dopiero od piątku bo narazie wyglądał on tak:

Poniedziałek :
Klata + triceps+ łydka + godzina cardio

Wtorek:
Całe uda + brzuch + 1,5h cardio

Środa:
Biceps + barki + 1.5 h cardio

Czwartek:
łydka + plecy + 1h cardio

Piątek:
Klata+ brzuch + 1h cardio rano i wieczorem

Sobota:
całe uda + cardio po 1h rano i wieczorem

Treningi przy tej ilości cardio wcale nie były lekkie a z nudów na bierzni przeczytałem już całego Musculara.

Kolejną rzeczą o której powinienem wspomnieć to to,że mam juz w końcu muzyke do pozowania:)
Podpowiem że będę pozował przy muzyce Ludacris. W tym tygodniu muszę zaliczyć koło 10 minut solarki i bedę miał dobry podkład pod brązer.

Starał sie nie będe zaniedbywać dziennika ale szkoła( maturalna klasa) + długie nawet za długie treningi trochę zajmują czasu i jeszcze obciążenie dietą, której mam juz dość czekam juz do tej niedzieli po Pucharze Polski,aż się dorwe do słodyczy.

Zgłoszenie już na zawody wysłałem, w sobotę będa M.P półfinały a w niedzielę rano finały, po południu Puchar Polski w którym również wystartuję.
O Mistrzostwa wcale się nie obawiam bo do czawartku zejde jeszcze z waga pół kilograma,a po ładowaniu w sobote waga licze żę pokaże 70kg w dość dobrej formie.
Nigdy nic nie wiadomo , kto wyskoczy obok mnie ale jadę z myslą zdobycia ponownego złota i tylko o tym teraz myślę. Jak będzie zobaczymy, ale bez medalu do domu nie wracam hehe

Ciężko będzie na pucharze bo wyjde ze starszymi o kilka lat zawodnikami i przede wszystkim wiekszymi daltego uważam żę załapanie się w czołową 5 będzie skucesem :)

Starczy tego pisania , teraz zerknijcie na moją aktualną formę w nowych slipach startowych które 3 dni temu do mnie przyszły. Na zdjęciach jest jeszcze brązer którego użyję :) Zdjęcia zrobiłem telfonem z aparatem 5mpx.

























































pozdrawiam

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-10-10 18:46:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Mateusz czy mógł byś przedstawić swoja dietę jaką stosujesz w okresie przygotowawczym do zawodów oraz suplementację?? Z góry dzięki za odp. pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Ale forma konkretna jak na twój wiek

Zmieniony przez - slawek1989 w dniu 2011-10-10 19:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Masz szeroką talie czy to tylko tak fotki wyszły ;) ?

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
gdzie kupowałęś brązer i slipy? Ile zapłaciłeś za komplet?

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Bartek jak na moje oko to wcale nie jest szeroka ta talia , Mateusz jest niskiego wzrostu takze musi jeszcze doprac plecy zeby ta roznica w szerokosci byla bardziej widoczna

Mateusz forma prezentuje sie znakomicie! Widac ze jestes juz mega utwardzony/ubity , miesnie nabraly tego "kulturystycznego wyrazu"
Wiadomo poczatki sa ciezkie ,wazne zeby sie pokazac i brnac do przodu , trzymam kciuki , i oczywiscie czekam na opis ostatecznych przygotowan , mam nadzieje ze wszystko pojdzie po waszej mysli )Twojej i trenera)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
Forma zayebista

kilka dni przed zawodami może bym wrzucił jakieś bonusowe foty Mateuszka jak chcecie


trochę zajmują czasu i jeszcze obciążenie dietą, której mam juz dość czekam juz do tej niedzieli po Pucharze Polski,aż się dorwe do słodyczy.

no ja też czekam,a w poniedziałek wreszcie będzie można skoczyć do tele pizzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Nareszczie ten dzień nadszedł CZWARTEK !!!

Dzisiaj rano zrobiłem przedostatnią sesję aerobów. Ledwo co wstąłem o 7 na siłownie ale cóż , tłuszcz sam nie zniknie. Słuchawki na uszy i do roboty.
Ponieważ że to ostatni dzień aerobów rano zrobiłem godzinę na bieżni i pół godziny na rowerku , łącznie 1,5h cardio ! ale to jeszcze nie koniec , żeby zaliczyć ten dzień do udanych to o 18 jadę na drugą sesję treningową : biceps+ brzuch+ 1h cardio.
Już to pisząc jestem zmęczony a jest dopiero 15 więc lepiej nie myśleć co będzię wieczorem.
Jutro mam w planach zrobić plecy a w sobotę ostatni trening nóg przed zawodami.
Zaś w niedzielę czeka mnie nawadnianie + ładowanie sodu.

Bartek nie wydaje mi się żęby miał szeroka talie choć wcale to nie jest wykluczone, ja tego nie zauważam bo widzę sie na codzień , możliwe że cały rok robienia przysiadów tak wpłyną na to ale niestety bez tego ćwiczenia nie był bym w stanie tak poprawić nóg w porównaniu do górnych parti.

Sławek diete i suplementacje możesz sprawdzić na stornach wczesniejszych. W brązer zaopatrzył mnie trener który mnie wyniósł 120zł za flaszkę ale wystarczy jej na 2 starty, mi może nawet na 3.
Gacie startowe były trochę problemem bo w Pako mieli same pe***skie kolroki więc nawet nie mierzyłem jak zobaczyłem hehe Ostatecznie zamówiłem je na stronie teta.pl gdzie szyja je na zamówienie. Koszt takiej przyjmnosci wyniósł mnie 85zł.
To chyba najdroższe gacie które kupiłem w życiu hehe ;)

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-10-13 15:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Cześć !!! jak te dni szybko mijają, do zawodów mam już 5 dni
Zaczynam się czuć już coraz lepiej wiedząc że to juz końcówka.
Własciwie powinienem sie coraz bardziej stresować , ale w tym roku jest dowrotnie
W tym roku przygotowania moje przebiegają lepiej i są lepiej rozłożone w czasie ale mimo to jest kilka rzeczy które są dla mnie nowe i nigdy ich nie robiłem, jestem ciekaw jak wyjdą w efekcie końcowym.
Obecnie to pisząc jestem już po ostatnim treningu.Dzisiaj zrobiłem wszystkie górne partie ciała zaś w sobote zrobiłem całe nogi.

Tak wyglądał mój trenign nóg:
Wyprosty 6x15
wykroki 6x20
na dwójki zrobiłem 10 serii a na górne partie wykonałem po 50-70 powtórzeń dowolnego ćwiczenia na każdą partię;)

Kolejny trening nie wiem kiedy mnie czeka , wydaje mi się że jeszcze lekki zorbię przed zawodami.

Zmieniony przez - M_Polaszek w dniu 2011-10-17 21:27:35
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO CAPS NOWOŚĆ

Następny temat

JESZCZE WIĘKSZA POMPA!! - NITRO CAPS - NOWOŚĆ!!

WHEY premium